Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nesto sad kontam, ako sam ja Tywin, ko je Gangara.

    More jedino bit Tyrion ili Jamie.

    Sad ima bradu, a Jamie je cisto obrijan. Ali previse podvodi svastiku, cudan mi je malo
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ma Gangara je Tirel Loras.
      A Bane Podrik Pejn preslikani
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Ma Gangara je Tirel Loras.
        A Bane Podrik Pejn preslikani
        Izgooglah ovoga Pejna.. Pa ima logike

        Spoiler

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • Nesto mi Pejn izgleda prestraseno, Bane nije valjda da se i ti plasis zena
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Nesto mi Pejn izgleda prestraseno, Bane nije valjda da se i ti plasis zena

            Ja sam ti međ ženama, ko ajkula u more.

            No me ova iza štipnula za dupe pa sam se śecnuo malo


            Edit:

            Ovoj pored mene su bile hladne ruke.
            Last edited by Bane je; 06-08-17, 12:47.

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • Što ste isključili negativne sad ne mogu ovog provokatora da častim.Gangara je moćni vojskovođa Džejmi što ubija Med Kinga a zna se ko je Med King foruma
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Nema negativnih, samo amor y paz
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Otišao sam da se istrčim malo da proteram vinjak od sinoć iz organizma kad se nisam šlogirao kako je jako sunce
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • E Gang ne budi tako naivan i ti, znaš da su tvoji protivnici u koaliciji sa vlašću. Vladari iz senke
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Originally posted by Bane je View Post
                      Izgooglah ovoga Pejna.. Pa ima logike

                      Spoiler
                      Kazem ti ja, drago mi je sto si se potrudio da ga pronadjes.

                      Gag, sta ti je covece ja se samo salim, ti rece da znas da prihvatis salu i na svoj racun ako treba, zar ne?
                      Sta si ti sve meni rekao (napisao) pa nista. I da sam provokator i dvolican i da mi je cilj da budem neka vlast ovde, a sa druge strane da mi je takodje cilj da podrivam tu istu vlast i da sam los covek i da mi ne bi ni vinjak uzeo i sta sve jos ne.... Znaci gomila neistina i ja ih sve iskusno sa osmehom prihvatim, cak se na neka i srdacno nasmejem.
                      Prihvati i ti neku na svoj racun, budi covek a ne pickec.

                      Da Gangaric je onaj mali pickec iz Nocne Straze, sto izbode Dzona
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Zna se ko je Ser Tywin Lannister



                          Najjaci lik serije.
                          Тајвин Ланистер није Сер

                          Није лош лик, мада се не може поредити са

                          Comment


                          • Ne smaraj Dušanoviću izdaja je tvoje srednje ime Nisi odgovorio kako si podneo to što je Bogi dobio moderatora,jesi se smorio ?

                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Nisam Gangaricu kazem ti, da sam hteo vlast ovde ja bi je i dobio, ali to jednostavno nije za mene. Meni je draza vlast iz senke. Zar si vec zaboravio da sam ja Maloprstic. Mnogo si kontradiktoran. Prvo pises kako sam Maloprstic, a posle kako mi zao sto nisam dobio titulu ovde. Ili si jednostavno glup, ali posto ne mogu sebi da dozvolim cak i da pomislim da si glup, onda verujem da si kontradiktoran.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Vređaj još brate samo vređaj.Maloprstić želi vlast kao i ti ali ti si se utripovao da možeš da je imaš tojest to ti je izgovor a ovamo si samo onaj Boltonov ker za pojedine ljude,bravo za tebe

                                Last edited by Lord Gangarić; 06-08-17, 13:00.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X