Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Fiksni stvarno obrati paznju na pravopis, cuo sam da novi clanovi sa B92 to ne tolerisu, a imace i neki od njih moc ovdje.
    hahah...pa te nove mocnike cekam,mada mozda nam se poklope misljenja...ne znam dal im je bitno ko nam je predsednik kluba,polako da ih prostudiram.

    Al tek se sad vidi koliko je bilo pametno sto si ti batalio funkciju...

    Comment


    • Ocel taj Bane skoro koji su njegovi termini ,nocu vrv....da razmenimo koju

      Comment


      • Mislim da je trenutno na snimanju, rade neku scenu preko dana. Posle će biti umoran, možda tek večeras.

        Comment


        • http://www.sportklub.info/forum/show...75#post1662475

          Postavi ovde neku devojku, on je pretplaćen na tu temu
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • A znaci tu visi...vrebam cekam Baneta,smekera...mada nije on mutav koliko vidim ha

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Mislim da je trenutno na snimanju, rade neku scenu preko dana. Posle će biti umoran, možda tek večeras.
              Polako naslucujem vec koji mu je zanr omiljeni i jedini izgeda

              Comment


              • Originally posted by Princoni View Post
                Ja sam razmenio par privatnih poruka sa fiksnim i pravilno je primenjivao pravopis. Ocigledno mu je ovo nacin da provocira tako sto ce svesno krsiti pravilo foruma o pravopisu
                Izvinjavam se na duplom postu al sad videh ovu poruku ,mucnog provokatora,prilozi dokaze

                Comment


                • E moj Fiksni, stogo je zabranjeno pisanje vise uzastopnih postova. Sve namerno udaras na pravila na koja je Olja najosetljivija

                  Comment


                  • Aktivan fiksonja, to je bitno.
                    Nije dosadno koliko vidim.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Polako spremamo se za PL i Italiju ove godine kad malo moja Roma podkaci Juve hehe....Princoni,moras nesto ,jace bolje,za mene da bi me navukao,dotle mozes da probas ove nove ,ako smes,posto vidim sinoc te malo ubacili u masinu,te Vujosevic,te ignore,te frendli lista..odmah si se povukao

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Polako spremamo se za PL i Italiju ove godine kad malo moja Roma podkaci Juve hehe....Princoni,moras nesto ,jace bolje,za mene da bi me navukao,dotle mozes da probas ove nove ,ako smes,posto vidim sinoc te malo ubacili u masinu,te Vujosevic,te ignore,te frendli lista..odmah si se povukao
                        Ma taman posla da te navlacim, samo ti ukazujem da ne ponavljas svoje greske iz proslosti . Verovatno nisam ispratio tu masinu . Dobro ti nama dosao nazad

                        Comment


                        • Moras bolje na anlizu da se bacis vidis sad koliko imamo novih profila...bolje vas nasao

                          Comment


                          • Gde si bre fiksni legendo ovog foruma konačno te pustili iz zatvora
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Pozdrav otkatancili me....nego,koji ti je taj maneken na vataru stavi pravog fudbalera tipa Lakazet

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Pozdrav otkatancili me....nego,koji ti je taj maneken na vataru stavi pravog fudbalera tipa Lakazet
                                Lakazet može samo da greje klupu moćnom manekenu Moram da ga držim brate skoro sam i ja bio u banovićima pa mi on ovako dođe kao štit,krenu da me banuju pa vide njega i smekšaju i kao neka ga nećemo
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X