Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Боги View Post
    Pozdrav gazda!
    Pozdrav, Bogi
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Gazda, da uzme Dabin avatar, pokrenuo je revoluciju. Svesno ili ne, svejedno

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
        Ne kazniti nego usrećiti Nismo mi u fazonu da kažnjavamo ljude,mi smo revolucionari mi se borimo protiv takvih stvari Usrećiš je kao muškarac onako kako ti umeš ona bude srećna ceo taj forum bude srećan i mirna Bačka

        Mada novi drugari neće da nam je opišu izgleda je neki opasan đavo
        Ганг, да није ова Сајберка у ствари твоја свастика

        Чим се толико интересујеш да је неко смири

        Иначе Фиксни се вратио, још једна вест
        Last edited by Победа; 05-08-17, 13:34.

        Comment


        • Da Fiksonji danas istice ban ... Nije se jos nigde javio?
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Dajte meni tu Sajberku, ipak sam joj ja najbliži geografski I Indigara, ali on se ne pojavljuje

            @Šandu dakako, pisao je u kk crvena zvezda i teh. pitanja
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Da Fiksonji danas istice ban ... Nije se jos nigde javio?
              Пише на ККЦЗ..

              Comment


              • Eto fiksnog eto ludila. Izgleda da je započeo novi život na drugim temama.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Da Fiksonji danas istice ban ... Nije se jos nigde javio?
                  Slabo pratis, morao sam da pozdravim nove clanove,karneval stigao i na nas forum i da im kazem da sto pre urede ono oko KKCZ,a sad cu da skoknem do PL

                  I naravno pozdrav svima

                  Comment


                  • Veruj mi celo jutro pratim i cekam te. I odem na pola sata - i ti banes bas tad
                    Skokni i do tenisa nakon toga
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ala je smekšao fiksni

                      Comment


                      • A ne na tenisu necu napisati nijednu rec dok su admini bojanaBG i miloolja,takodje necu im se obratiti,ni direktno ni indirektno da nebi bilo problema,tjmda ne pomisle da ih provociram sto nikad i nisam al ajde

                        A inace da uvek sam protiv diktature ,tiranije,ali zbog lose organizacije to vam je propalo,tako da su cak neki nastradali bivi i Gang zahvljujuci pre svega ajnstajnu al sta da se radi,ni ti ih Princoni nisi zastitio

                        I taman mislim da se smirio kad evo ,opet mucki provocira,udara ispod pojasa i navlaci me na temu MUFC...odg cu ti i to kasnije,mada si i tamo naveo neke netacne info,moras bolje da analiziras

                        Comment


                        • Pa vec si nam se obratio

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          Last edited by miloolja; 05-08-17, 15:45.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Je li ostao ko na B92, ocemo li mi odavde da predjemo tamo?
                            sigpic

                            Comment


                            • Sistem razmjene forumaša.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Kažu tamo ima neka zagorela šveđanka što banuje, nećemo valjda da stružemo tiganje.

                                Comment

                                Working...
                                X