Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Боги View Post
    Pa mi bas zbog politike i izbegli, bas cemo sada o tome

    Nadje se u tragovima naravno, neizbezno je to u sportskim temama, budzetima i sl ali sve u granicama normale.. Zato ce biti zanimljivo kada avangardisti stignu, tu ce biti pokolja
    Zavisi o kakvoj politici je reč Ako je u pitanju prava politika ona se ovde svodi oko priče Trump,Klintonka,malo se pljuje kapitalizam i to je to.Sportske politike u fudbalskom i košarkaškom delu nema,znači tu je demokratija što bi se reklo i tu nećete imati problema dok u teniskom pdfu nek vam je bog u pomoći
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Princoni View Post
      Bogi, ako hocete da vas prihvatimo, svi Duska Vujosevica na avatar
      Jel ova po meri?



      @lord

      Pa ovde su ljudi uglavnom muvaju oko sporta, bas basket i fudbal tako da i ja mislim da nece biti frke. Za ovo oftopicarenje (jesam li lepo napisao? ), to vec ne garantujem, ali ja ne zalazim u takve stvari, samo citam. Tako je i tamo bilo, ali neke granice postoje. Uostalom, izabran je ovaj forum jer je u krajnju ruku sportski 1/1. Mislim, bar je tako izgledalo.

      Sto se tenisa tice, tamo nisam pisao ali volim da ga gledam i pratim. Ali vidim kako ste rigorozni tako da cu razmisliti dobro sta radim. Teniska ste oaza
      Last edited by Боги; 05-08-17, 02:20.

      Comment


      • Zaintrigirali ste me, morao sam da bacim pogled šta se dešavalo na vašem (bivšem?) prebivalištu.

        Da mi je neko pričao da je moguće videti onakve stvari na bilo kom forumu, ne bih verovao. Jezivo.
        A ja mislio da je ovde bila napeta situacija, pa mi smo banja.
        Usudio bih se i da garantujem da do takve situacije nikad ne bi moglo da dođe na ovom forumu.

        Elem, hteo sam da vam poručim (i novim članovima i starosedeocima) - da zapamtite ovaj dan. Neka služi kao dokaz da kada u komunikaciju ulazimo prijatno, s dobrim namerama, da je sve ostalo nebitno i da baš svako može (bar) da koegzistira na istom mestu s bilo kojom osobom.
        Po defaultu smo fini prema strancima, kao što su ljudi generalno fini kad se osećaju kao gosti. To će polako da ispari, pa eto, da ne zaboravimo da se može.

        Spoiler

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Usudio bih se i da garantujem da do takve situacije nikad ne bi moglo da dođe na ovom forumu.
          sigpic

          Comment


          • Pa i liči na njega da tako neki challenge prihvati.

            Kakav hax je pao večeras, a ti trošiš vreme na PUBG

            Comment


            • Jbg stari ja bi da se i ti ukljucis pa da zajedno samnom trosis vrijeme na PUBG

              Prekjuce dobijemo dvije zaredom, tri za noc, juce dobijemo jednu, a nocas drugi, cetvrti, cetvrti, treci i drugi. Samo zivce gubim.
              sigpic

              Comment


              • Gledao sam po jutjubu, baš deluje da je nenormalno zarazna. Vrhunski koncept, realizacija onako, ali i tako vidim da prave haos s brojem igrača na steamu. Nego i dalje je neka beta verzija, je l? Tako da će finalni produkt biti još bolji sigurno. A i čitao sam da planiraju i FPS mod da naprave, što će verovatno još bolja fora biti. Jer jbg malo je glupo u multiplayeru da se uštekaš iza nekog drveta i čekaš one što moraju da pobegnu od onog kruga kao na streljani.

                Svejedno ne mogu da je pokrenem, tako da ću se ipak u bliskoj budućnosti fokusirati na hax.

                Comment


                • Nope, igra je early access i dalje, beta ako bude za dvije godine bice super, a full game kapiram da nece ni za deceniju

                  Ali je jebeno zanimljivo, svaki gejm je prica za sebe, mozes da ides u neki od vecih centara i da se odma posibas pa ako ga ocistis imas grad ili mjesto za sebe da lootujes, ili mozes da ides takticki dje nikog nema i to gledas kad iskocis iz aviona pa polako da lootujes.

                  A krug je posebna prica, nas redovno usere ali kad nas posluzi ili kad imamo vozilo(nocas nismo imali ni jedno tri partije zaredom) onda idemo do kraja lagano. Inace oni zestoko rade na igri,update je bio juce, svake nedelje ima patcheva, manjih update, jednom mjesecno je masivni update, ubacaju test servere, ima first person server sad, stavili trubu na kola, idemo i trubimo cijelo vrijeme mnogo zanimljivo i zarazno i taktika je sve. Ja sam ubio trojicu nocas u jednoj partiji, i imao jos dvojicu nokautovane i lik me je sa 200 metara skinuo karabinom iz metka, a stojao sam iza drveta i imao helmet lvl2.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sad sam nešto preko fona čitao ovaj forum što su momci došli sa njega.Neka likuša je ladno banovala 9 ljudi tamo zbog neke diskusije Pa mi Olju i Bojanu treba od gline i plastelina da pravimo I koliko sam skontao likuša je nekog tužila na sudu zbog klevete preko interneta ?

                    edit: Pročitao sam većinu diskusije kakve su ovi likovi legende Najjači neki brat što je toj moderatorki napisao da je pregorela i da je muči nejebica dobio samo 24 sata ban Ja da sam to napisao ovde isekli bi me i dali svinjama kao Hanibal Lektor,sećali bi me se samo po jeftinom vinjaku i skupim ženama iz muške teme
                    Last edited by Lord Gangarić; 05-08-17, 05:27.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Боги View Post
                      Egzodus je sa B92, manje-vise politika kao pokretac fabule kao i sve u zivotu.. Ko ima stomak, neka baci pogled. Ekipa sa sporta se pobunila (koja je inace vecina), malo izvidela situaciju, ovde se pronasla kao svoja na svome i skucila se.. A migranti i dalje pristizu, ovo nije ni blizu sta ce da bude, verujte

                      @realnost

                      Cimao sam ih, medjutim grobari ko grobari, sisice ( ) jos razmisljaju ali se nadam da ce doci. Kada krene malo ovde prica eto i njih..
                      Izvol`te?
                      Pozdrav ekipi
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                        Sad sam nešto preko fona čitao ovaj forum što su momci došli sa njega.Neka likuša je ladno banovala 9 ljudi tamo zbog neke diskusije Pa mi Olju i Bojanu treba od gline i plastelina da pravimo I koliko sam skontao likuša je nekog tužila na sudu zbog klevete preko interneta ?

                        edit: Pročitao sam većinu diskusije kakve su ovi likovi legende Najjači neki brat što je toj moderatorki napisao da je pregorela i da je muči nejebica dobio samo 24 sata ban Ja da sam to napisao ovde isekli bi me i dali svinjama kao Hanibal Lektor,sećali bi me se samo po jeftinom vinjaku i skupim ženama iz muške teme
                        Gangaricu je konacno dunulo iz dupeta u vugla. Opet, ko zna, nisam siguran, mozda si se uplasio da ne popijes tuzbu. Nikad se ne zna?

                        Originally posted by jronostime View Post
                        Izvol`te?
                        Pozdrav ekipi
                        Pozz .... dobro je, napredujemo sigurnim koracima.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • [emoji23]
                          Bez stresiranja Sandu, doci ce i tvoji.

                          A vidim imamo i Erika 2 a on opet ima isti avatar ko Pobeda....
                          To onako na prvu..

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          Last edited by miloolja; 05-08-17, 06:24.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                            Zavisi o kakvoj politici je reč Ako je u pitanju prava politika ona se ovde svodi oko priče Trump,Klintonka,malo se pljuje kapitalizam i to je to.Sportske politike u fudbalskom i košarkaškom delu nema,znači tu je demokratija što bi se reklo i tu nećete imati problema dok u teniskom pdfu nek vam je bog u pomoći
                            Не причај у име већине
                            Живела слобода

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Gangaricu je konacno dunulo iz dupeta u vugla. Opet, ko zna, nisam siguran, mozda si se uplasio da ne popijes tuzbu. Nikad se ne zna?


                              Pozz .... dobro je, napredujemo sigurnim koracima.
                              Mogu na Gangarića i sa tužbama ne bojim se ja Isto koliko mi treba da ih pravimo od gline tako smo i mi male bebe za ove momke
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Oni su trpeli, trpeli, trpeli ...... I dokurcilo ljudima.
                                Sta ti cekas???? Ahahahahahaahaha
                                Salim se, nemoj da mislis da te teram, ne bi ja tebe nikada terao, posle mi ne bi bilo zanimljivo.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X