Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije mi u prvom planu bio nikako Neymar...

    Avatar sam mu spremio prije par dana, prije nego sto je Neymar i zvanicno posao igrac Pariza.

    Zao mi je Dusane sto sam te razocarao.

    Comment


    • Pa bolje da je stavio onu sliku od juce sa Pikeom i Nejmarom koji nestaje.

      Comment


      • Avatar je trebao da bude Pike i Neymar koji nestaje, ali problem je sto sam ja Tarantuli vec spremio Neymara prije nego sto je zvanicno zavrsen transfer (prije par dana).

        Ovo je trebalo da bude njegov avatar, ali zajeb'o sam stvar jbg.

        Last edited by Rossonero; 04-08-17, 22:50.

        Comment


        • Sutomore večeras.

          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Jesul to ovi novi pobjegli iz Venezuele u Sjevernu Koreju?
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Stigao Emperor.

              Comment


              • Roso jeboga Hercegovina ima 30 stepeni sad na Ramskom jezeru.

                Ne znam da je bilo toplije u ovih zadnjih 5-6 godina kako kucu ovdje imam
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Roso jeboga Hercegovina ima 30 stepeni sad na Ramskom jezeru.

                  Ne znam da je bilo toplije u ovih zadnjih 5-6 godina kako kucu ovdje imam
                  Vjeruj mi da je malo popustilo, kakvo je bilo.

                  Po danu sigurno ide preko 45+, a evo sad trenutno je 28. Neku vece u ovo doba je bilo skoro 31.

                  Do kada traje ovaj jebeni toplotni val zna li ista?!?

                  Comment


                  • Trebalo bi do sredine iduce hefte da popusti.

                    Ja pobjegao iz Sarajeva jer je asfalt upeko nenormalno i jos su moroni skontali da gase vodu od 23 do 6 ujutro.

                    Meni rijetko kad stvarno nestajalo vode, sinoc u 1 da idem spavat, sipak, nidje vode.

                    E haj posto ce 40 stepeni bit za vikend, odo do vikendice taman i da se okupam u jezeru malo, iako su ga papani ispustili bar 5 metara nivo vode, fali bar 40m visine od maksimuma koji je bio 2013.

                    Al temperature nisu realne.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ono Gojko kukao što se ne prati domaći sport na forumu? Ovo je bilo za tebe pa ti reci da ne valjamo

                      Comment


                      • Originally posted by Tarantula View Post
                        Sutomore večeras.

                        Meni ovo lici Herceg
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Nije brat. Ispred roštiljnice Čudesa od mesa. Filip Mitrović svako veče pjeva u ovom kafiću ispred, Puki (vidi se skroz gore na reklami malo).

                          Kad uporedim ovo od večeras (bukvalno se jedva mimoilaziš) i ovo.

                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Ono Gojko kukao što se ne prati domaći sport na forumu? Ovo je bilo za tebe pa ti reci da ne valjamo
                            Au Noto kakav je ovo egzodus?

                            Ako ovi ljudi ostanu SK forum će dobiti novu dimenziju.

                            I sad admini i mudoratori neka prepoznaju situaciju, pokažu zrelost i ne banuju ljude za svaku glupos ko sirotinju odavde.

                            Comment


                            • Originally posted by GOKU View Post
                              Au Noto kakav je ovo egzodus?

                              Ako ovi ljudi ostanu SK forum će dobiti novu dimenziju.

                              I sad admini i mudoratori neka prepoznaju situaciju, pokažu zrelost i ne banuju ljude za svaku glupos ko sirotinju odavde.
                              Nikakvi banovi, to je riješeno a ti čitaj da se ne žališ

                              Comment


                              • Originally posted by Tarantula View Post
                                Nije brat. Ispred roštiljnice Čudesa od mesa. Filip Mitrović svako veče pjeva u ovom kafiću ispred, Puki (vidi se skroz gore na reklami malo).
                                Bio sam tamo, i to baš kod Pukija. Van sezone. Što se tiče Sutomora, ne bih tu ušao u vodu nema šanse, kao i na maloj plaži u Ulcinju
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X