Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kažu izgasili dok Goku ne dodje. Ne znam šta će sada biti.

    Comment


    • Jel se to diktatura vratila u svom punom sjaju?

      Comment


      • Sada kada si se vratio, mozda vrate i temu
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • E moj Gorane obaven si kao bivši nam pre'cednik Koštunica
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ne stvarno, ja sam bio za to da imamo mesto na kome ćemo pisati o ozbiljnim temama, politika, ekonomija, Rusi, Ameri, intelektualni razgovori za razliku od one pričaonice i lepo je krenulo, koji q. se desio?

            Comment


            • Ugašenja, jer jbg moramo da pišemo o činjenici da je napolju izuzetno toplo, pa da razmenimo toplomer.

              STOP TERORU, podrška blizancu !!!

              Smrt glupom nazivu "pričaonica" !!!!

              Comment


              • Aeee ne galami vise. Cim si krocio i poceo da pises ovde, stidljivo doduse...sve ce to biti kako treba. Daj si vremena samo
                Last edited by miloolja; 04-08-17, 16:37.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Daj ne zaebavajte, ja mislio priča o diktaturi zaebancija, a ono stvarno

                  Ovaj forum postao Vučićlend.

                  Comment


                  • Originally posted by GOKU View Post
                    Daj ne zaebavajte, ja mislio priča o diktaturi zaebancija, a ono stvarno

                    Ovaj forum postao Vučićlend.
                    Hahaha Vučićlend,nisi u toku Gorane uopšte da se nisi spetljao sa mojom svajom možda
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by GOKU View Post
                      Ne stvarno, ja sam bio za to da imamo mesto na kome ćemo pisati o ozbiljnim temama, politika, ekonomija, Rusi, Ameri, intelektualni razgovori za razliku od one pričaonice i lepo je krenulo, koji q. se desio?
                      Procenjeno je od glavnih ljudi da je to Pričaonica 2 gde Aki teži da ima svoju temu i spojena je sa Pričaonicom a usput su spojeni Jubox i Sta trenutno slušate da ne bude duplijh tema Srećom ostavili su nam Lepe žene svuda oko mene, čudi me da to nije spojeno sa slike, klipovi, gifovi...

                      Comment


                      • Potreban je jedan trol da lavina krene ponovo..
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                          Srećom ostavili su nam Lepe žene svuda oko mene, čudi me da to nije spojeno sa slike, klipovi, gifovi...
                          Aj nemoj ti da im daješ ideje
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Budući administrator Mara će da brani boje i čast muške teme
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Vodjena je bitka, bilo je stradalih, ali ne moze se protiv vladajucih dok isti drze i sud. Kadija te tuzi kadija ti sudi. Korupciji i ugnjetavanju ce doci kraj kada se pojavi heroj iz naroda, koji ce nas voditi u Veliku Bitku.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Moram Gorane da te upozorim nemoj ovu pesmu da pevaš na glas,zabranjeno je

                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X