Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Glava me boli, cura mi se ne javlja; gdje grijesim?
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Originally posted by Jax Teller View Post
      Glava me boli, cura mi se ne javlja; gdje grijesim?
      Ovo kao da sam ja napisao.

      Comment


      • Originally posted by Jax Teller View Post
        Glava me boli, cura mi se ne javlja; gdje grijesim?
        Ovo neka sprdnja ili?

        Comment


        • Originally posted by Seoski Terminator View Post


          Od 1 sat pocinje kraci deo gde pomaze Nepalu posle uzasnog zemljotresa koji ih je pogodio, pa vec oko 1:07:00 pocinje prica gde ide u Irak da im pomaze protiv ISIS-a, doduse kao lekar, ali je uz liniju borbe u Mosul-u.

          Pre toga imas najvecim delom o Everestu, planinarenju, kako je on i ekipa pomogla njegovom slepom drugu da bude na vrhu sveta i spasavanje. I pricali su o par najvecih planinara od kojih je jedan poginuo na Everestu pre par meseci ja mislim.

          Sto se mene tice, jedan od najzanimljivih stvari koje sam cuo od ovog lika, ako ikad budem 10% kao on, uspeo sam u zivotu.

          Pa ti mozda i njegova prica objasni stanje uma ljudi koji dobrovoljno rizikuju svoj zivot za nepoznate ljude.

          EDIT:
          [ATTACH=CONFIG]15078[/ATTACH]

          Vrh sveta sa slepim prijateljem koji inace radi ekstremno lude stvari
          Какве везе има земљотрес и рат против ИСИСа с помагањем некој земљи где су пре свега политичке игре у питању?

          Comment


          • Originally posted by Jax Teller View Post
            Glava me boli, cura mi se ne javlja; gdje grijesim?
            U tome sto je zoves
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Javila se, jbg nemam vise na sta da se zalim.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • A glava?
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Jax Teller View Post
                  Javila se, jbg nemam vise na sta da se zalim.
                  Jesi siguran da je to tvoja devojka?

                  Originally posted by maliajnstajn View Post
                  A glava?
                  Trenutno

                  Spoiler
                  Last edited by l1m4r; 04-08-17, 11:08.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Marli

                    HAHAHAHAHA

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Какве везе има земљотрес и рат против ИСИСа с помагањем некој земљи где су пре свега политичке игре у питању?
                      Pa pitao si se za dobrovoljce, kako neko ko ne poznaje nikog, ode i rizikuje zivot zarad njih. Ako sam promasio skroz na sta si mislio onda sori.

                      Comment


                      • Znam da je moja, dobio sam listu današnjih zaduženja. To mi je dokaz.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                          Pa pitao si se za dobrovoljce, kako neko ko ne poznaje nikog, ode i rizikuje zivot zarad njih. Ako sam promasio skroz na sta si mislio onda sori.
                          Написао сам за другу земљу, не за друге људе. Ово што се дешава у Украјини је чист политички конфликт две највеће силе.

                          Comment


                          • Naravno da jeste, najvece sile su se uvek prepucavale na grbaci nekog treceg. Posto direktan rat izmedju njih ne moze da se zavrsi nikako dobro, onda na razlicite nacine se bore da budu svuda prisutni i da sto vise kontrolisu, e sad mozda vojnici to vide kao da se zapravo bore za svoju zemlju, ili da veruju da oni rade pravu stvar i stite odredjen narod od ovih drugih koji su neprijatelj. Svi imaju urodjen us vs them mentalitet, i to se da eksploatisati opasno. Svaki rat je vodjen po tom nekom principu.

                            EDIT: Aki sigurno to prati mnogo vise, jer prati dosta i politiku, pa kapiram da on ima sta pametno na tu temu da kaze Pogotovo sto je sigurno i ekonomski komponent ukljucen sigurno.

                            Comment


                            • Tražio sam temu Utd Vinjak i ne mogu da je nađem. Šta se desilo sa njom? Čitao sam samo početak pre par dana i činilo se da će to biti najbolja tema koju je ovaj forum ikada video.

                              Comment


                              • Eh bejase to lepa vremena, nema je vise

                                Comment

                                Working...
                                X