Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pogledah Ben Shapira kod Rogana, odlican je podcast bio
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Pa kazem ti za njih je otkaz raskid ugovora. I ako to nije isto, njima je to najblize tome.

      Pa pazi, svi oni rade neke procene, primer ocekujem da se prodam milion dresova. Ti od masine ocekujes da napravi hiljadu stolova.

      Ocekivanja\realnost ?

      Sami su fudbaleri dozvolili da se ponasaju prema njima kao prema masinama. Pojava silnih agenata, menadzera..
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Prodaja dresova ne interesuje klubove. To interesuje sponzora opreme i oni na osnovu toga daju klubu procenat na onu cifru koju su im vec dali da im budu sponzor.

        Ono sto se mijesa jeste ta brend vrijednost.

        Pitaj iole iskusnog marketara, koji je dobar u svom poslu reci ce ti brend nema vrijednost, onakvu kako je mi zamisljamo. Puno tu drugacijih faktora utice.

        Pa sto ne raskidaju ugovore, kad nece klubovi da ih puste?

        Sto Sanchez recimo nije raskinuo ugovor i otisao dje mu je cejf?
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Inace ovaj presedan je stvorio FFP.

          U buducnosti cemo gledati da sponzori uzmu hladno i na isti fazon kupe igraca i on predje kao slobodan igrac u klub u koji mu se kaze.

          Ukinut FFP.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ne moze dati igrac otkaz jer vjerovatno nije praksa da se to stavlja u ugovor kao mogucnost. Ali ipak ima primjera kada igrac dadne otkaz jer ima takvu stavku u ugovoru. Alves je otisao iz Barselone kao slobodan igrac a imao je ugovor na jos godinu dana. Primjera sigurno ima jos.

            Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Je l moglo da se desi da Katar da Nejmaru novac za reklamu neku za nešto za SP ili slično, i neko drugi, i da on otkupi svoju slobodu?

              Kakvi su robovi ovi igrači haos. Imaju milione ali su i dalje u velikoj igri siromasi.

              Comment


              • Tako je i bilo. Nejmar je formalno platio 222+ miliona evra i onda kao slobodan igrac potpisao za PSZ.

                Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Kakvi su robovi ovi igrači haos. Imaju milione ali su i dalje u velikoj igri siromasi.
                  Ovaj recenica objasnjava sve.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by Bane je View Post
                    Tebi da prodam, TEBI!!! Ti samo KUPAC!!! Stvarno si me ovim uvrijedila...


                    Zlatnom!



                    Dano ako budem dolazio na jedan dan u Šabac, oli mi moć obezbjedit 5,6 konobarica.
                    Nema konobarica tvoje srce je obećano samo jednoj osobi i uradiću sve u svojoj moći da ona bude samo tvoja Ma nije bitno da li Beograd,Novi Sad,Šabac, gde god bio javljaj dolaze tripletari po tebe
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Nemam snage da citam u kafani sam.
                      Al drago mi da Gang ipak pise
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Originally posted by Jax Teller View Post
                        Nemam snage da citam u kafani sam.
                        Al drago mi da Gang ipak pise
                        Za sada mi nisu zabranili da pišem,reputacije više ne smem da dajem upozoren sam
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Dok se nije vratio on nisam htio pisati o tome

                          Moj prijedlig je:

                          Tema: ujedinjeni vinjak da se preimenuje u : Političke/Ekonomske/Socijalne diskusije i aktuelnosti

                          Nek poprimi ozbiljan diskurs

                          eh sad ako kolindi ispadne sisa, bakir napuse 2.0, dodik zapjeva bosnom behar probeharao, ili vucic prizna da ne radi bas 24 sata to treba biti dio pricaonice.

                          Sve ostalo sto je vazno za regionalnu ili globalnu politiku nek ide u gore navedenu temu.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • u ostatku samo imam reci:

                            mrzim vas sve, jer forumas poput ganga koji daje ovom forumu poseban šlif mora da ohladi, ne znam gdje to vodi
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Originally posted by Jax Teller View Post
                              u ostatku samo imam reci:

                              mrzim vas sve, jer forumas poput ganga koji daje ovom forumu poseban šlif mora da ohladi, ne znam gdje to vodi
                              Originally posted by Jax Teller View Post
                              Dok se nije vratio on nisam htio pisati o tome

                              Moj prijedlig je:

                              Tema: ujedinjeni vinjak da se preimenuje u : Političke/Ekonomske/Socijalne diskusije i aktuelnosti

                              Nek poprimi ozbiljan diskurs

                              eh sad ako kolindi ispadne sisa, bakir napuse 2.0, dodik zapjeva bosnom behar probeharao, ili vucic prizna da ne radi bas 24 sata to treba biti dio pricaonice.

                              Sve ostalo sto je vazno za regionalnu ili globalnu politiku nek ide u gore navedenu temu.
                              LAJK kad već ne mogu da dam reputaciju !

                              U kakvoj si to kafani daj neki info,nisam nikad bio u Sarajevu ne znam kako se pije tamo
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • treća stvar

                                I to sto se separatisemo ninje bas najbolje, ovdje ima jako finih duša, a većina je takva trebamo da volimo jedni druge. Tu smo svaki dan al imajte na umu, mi smo izabrali reci svoje misljenje pa makar i na forumu..

                                Spreman sam na Banovice jer pisem post za post, ali vrijedit ce ako ce imalo pomoci.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X