Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bane je View Post
    Počela se spremat "Bokeljška zimnica" ...

    [ATTACH=CONFIG]15076[/ATTACH]
    pošalji malo.. moje smrzle
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Gledam ovu našu mučenu zvezdu i molim boga da ne prime gol u 90om minutu...
      Ne igra Žiru u Zvezdi Maro džabe gledaš E sad je dosta majke mi idem da pijem
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Gledam ovu našu mučenu zvezdu i molim boga da ne prime gol u 90om minutu...
        ako je ona mucena, sta je tek onda Sparta
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          ako je ona mucena, sta je tek onda Sparta
          Ma baš me briga za Spartu
          Gang, mani Žirua daj nekog drugog...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Kako drzavna intetrvencija stvara monopol?
            Monopol se definise kao trajna situacija na trzistu gdje postoji samo jedan davatelj odredjenih vrsta proizvoda ili usluga. Odredjeni teoreticari ce reci da se monopol stvara uslijed nedostatka konkurencije, dok drugi se zalazu za teoriju da drzavna intervencija, odnosno favorizovanje odredjenih kompanija od strane drzave dovodi do monopola.

            Htio bih da vam opisem jedan primjer.

            Nakon sto se rodila tema "Ujedinjeni Vinjak" ona je zaprijetila egzistenciji teme "Pricaonica". Zapravo u jednom momentu stopa aktivnost teme "Ujedinjeni Vinjak" je premasila stopu aktivnosti "Pricaonice".

            Zbog straha, mozda i neke sujete, administracija foruma, u ovom slucaju drzava, odnosno zakonodavac odlucila je da zbog njihovih nekih interesa je u cilju dobrobita foruma da se spoje "Pricaonica" i "Ujedinjeni Vinjak", te na taj nacin stvaraju potpuni monopol nad razmjenom ideja, sto je zapravo i proizvod foruma.

            Drzavna intervencija nikada ne donosi pozitivne stvari, samo negativne, a stvaranje monopola je defintivino jedna uzasna stvar. Kada su monopoli u pitanju korisnici usluga pate, jer kvalitet proizvoda opada, a cijena raste. Cijena u ovom slucaju bi bila vrijeme, zbog kolicine razlicitih tema unutar jedne teme potrebno je vise vremena da se procitaju one bitne ideje.

            Monopol je najgori oblik ekonomskog procesa.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Gledam ovu našu mučenu zvezdu i molim boga da ne prime gol u 90om minutu...
              Зашто мучена и зашто молиш Бога да се не прими гол?

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                pošalji malo.. moje smrzle
                Ču smokva smrzla....
                Mi osušimo i stavimo u tegle pa u podrum.
                A svježima očistimo peteljku i stavimo u kantice od sladoleda pa u zamrzivač.

                "I love to speak with Leonard
                He’s a sportsman and a shepherd
                He’s a lazy bastard
                Living in a suit ."
                Leonard Cohen

                Comment




                • Mene interesuje, zašto ove godine nema ničega novog na tvom blogu? Izgovor su ti bili ispiti, ali vidim da i tu zabušavaš
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Зашто мучена и зашто молиш Бога да се не прими гол?
                    Uključila sam se pred kraj kada je Sparta napadala pa reko' da ne primimo gol sad' na kraju, ali provukosmo se nekako...
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by realnost View Post


                      Mene interesuje, zašto ove godine nema ničega novog na tvom blogu? Izgovor su ti bili ispiti, ali vidim da i tu zabušavaš
                      Opozicija mu ne dopušta
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Uključila sam se pred kraj kada je Sparta napadala pa reko' da ne primimo gol sad' na kraju, ali provukosmo se nekako...
                        Звезда је прву утакмицу победила 2:0, Спарти је требало 4 гола да прође даље, тако да си се џабе нервирала

                        Comment


                        • Originally posted by Bane je View Post
                          Ču smokva smrzla....
                          Mi osušimo i stavimo u tegle pa u podrum.
                          A svježima očistimo peteljku i stavimo u kantice od sladoleda pa u zamrzivač.
                          Pa nije sad smrzla pobogu..
                          Kad bila zima... nije je deda zaštitio na vreme, bio odsutan.

                          Nego pusti priče, oćeš li ih slat oli nećeš?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Nisam jos zavrsio sa ispitima, jos uvijek pokusavam da zavrsim 3 ispita koja vuce evo godinu dana

                            A i treba zestoki makeover da dobije ona stranica, nadam se na jesen, al s obzirom da sam ja u pitanju, dobro bi bilo da bude sta do iduce godine u ova doba
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                              Jel smem da mu dam reputaciju za ovo,mnogo mi se sviđa post !
                              Pozitivne smeš da daš bez obzira da li je u dobre ili zle svrhe

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Звезда је прву утакмицу победила 2:0, Спарти је требало 4 гола да прође даље, тако да си се џабе нервирала
                                Znam neko mi ipak nekako milo kada pobedimo u gostima
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X