Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Ma ne znam ja tebe ne mogu da zamislim kao nekoga ko je lenj...
    za ucenje, ekstremno
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Нисам читао, само видео наслов.

      Него да ти одговорим на оно малопре. Мислим да нисмо такав народ да се изборимо за нешто. Никог није брига, сваки избори иста прича, иста излазност, свест у народу иста. Баш пропадамо.
      Last edited by Победа; 03-08-17, 12:59.

      Comment


      • Koliko sam cuo, osisao se, ne znam da li je celav skroz ili ima malo kose, al cujem da je vidjen osisan

        Comment


        • Anđus ošišan
          E to ne mogu da zamislim...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Ben Shapiro nakon Rogana, ide veceras kod Crowdera. Ima da sprdaju Cenka do prekosutra
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Uskoro zvanicno obracanje Rubin Krusevac Sabac Gangare

              Comment


              • Meni je Rogan > Crowder.

                Njegov podcast jedino i pratim, i Sam-ov, al vise Roganov.

                Jes, receno mi je da je skroz osisan, on misli da je da bi ga slabije prepoznali

                Comment


                • Crowder nenormalno dobro rastavlja cinjenice i objasnjava ih.

                  Rogan je odlican kada su intervijui u pitanju, meni je predugacak Rogan, ali redovno gledam isjecke nekih njegovih podcasta. Jebiga 3h podcast, previse
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • i nacrta ga

                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Crowder nenormalno dobro rastavlja cinjenice i objasnjava ih.

                      Rogan je odlican kada su intervijui u pitanju, meni je predugacak Rogan, ali redovno gledam isjecke nekih njegovih podcasta. Jebiga 3h podcast, previse
                      Nikako previse, pogotovo ne kad su zanimljivi ljudi pa i zanimljiv razgovor.

                      Comment


                      • https://www.washingtonpost.com/graph...=.6fb93e055cb6

                        Citajte, ucite, upijajte.

                        Nevjerovatan insight u nacin na koji Trump pregovara. Ovo nije realno.

                        Ako ne mozete da skontate koji je to nacin, evo objasnjenje:

                        1. Prva i osnovna pozicija Donalda Trumpa je da uvijek 'protect the downside, and the upside will come'.
                        2. Prva runda pregovora uvijek mora biti ekstremna, hiperbolicna i van okvira, da bi postojao prostor da se priblizi centru, sto je zapravo ono sta on zapravo zeli, ali nece da otkrije svoju poziciju odmah na pocetku. (razgovor o tarifama i porezima sa Nietom)
                        3. Kreiraj uvijek poziciju win-win. I to se vidi u razgovoru sa Turnbulom.

                        Ovo je brutalno.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by realnost View Post
                          Feđa dobar, Bosnić dobar. Džakić onako - reklamira se, Škabo ništa posebno, Višekruna jbg malo ga ne kontam kada su se on i Vučić to razišli ili nisam pomno baš pratio. Takođe dobar intervju je sa Dušanom Dunđerom, meni među najboljim. Može i onaj brat iz Ukrajine, Gang ga je predlagao, Dejan se zove. Ima sada i onaj iz Crne Gore što priča o Milu i njegovoj stranci, to mi je bilo zanimljivo takođe. Dobra debata je Bosnić i još neki profesor valjda. Uz to sam odgledao i Jugoslava Petrušića, i on mi smrdi na prevaru, ne totalnu, ali prevaru
                          Slusao ga ja par juce, hteo da mi se prevrne stomak kada je nas stavljao u centar svetza iako je tokom veceg dela intervjua bio slusljiv.I meni isto mirise na prevaru.

                          Dzakic mi se najmanje svidjao od ponudjenih, ali svakako bolje da slusam njega nego Petrusica.

                          Fedja za sada ostavio najbolji utisak.Preslusam tri intervjua dnevno.

                          Comment


                          • Džakića sam spomenuo, jer je već bio spomenut. Nije on bio preporuka . Dok Stošić već jeste, fin momak, vredan, redak. Pogledaj i Nikolu Stanoeva, msm da je to to za sada.

                            Što se tiče voditelja, meni je ovaj Marko skroz ok, dok Tešu ne mirišem ali on i ne priča puno uglavnom, već pusti sagovornika da melje. I često mi deluje kao da mu gost donese pitanja koja želi da mu budu postavljena
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Moram ovde da napišem Maro bićeš opasan admin sreća imam nagog Žirua na avataru to mi je od sad amajlija.

                              Inače braćo hvala na podršci zatvor me je skroz promenio od danas sam gori čovek
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Ako trazi informaciju oko kalendara za olju, tebe i mene, sta bi moglo da bude?
                                Ma nije fora da mi ti odgovoriš...Ili Olja nego Gang...
                                A kad već jeste za mene ne treba kalendar jer što bi rekao Bora - ja sam rođen namrgođen
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X