Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Ja brate jedino da crtam...
    Poenta priče ( i dogovor) je bila da ako se već otvara nova tema bude isključivo za pisanje o politici i ekonomiji, a da sve otalo ide u pričaonicu.
    A ovo je pretvoreno u pričaonicu 2...
    U tom slučaju teme treba spojiti ili postove koji nemaju veze sa politikom i ekonomijom prebaciti u Pričaonicu.
    Jasnija ne mogu da budem.
    Објасни ово, молим те.

    Comment


    • Kako da ti objasnim?
      O čemu mi sada pišemo, o čemu smo pisali celo veče?
      Ni reči o ekonomiji ili politici...Znači pričaonica 2
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Hocete prestati da sirite neistine sta je Olja pisala i mislila??

        Pobeda da pronadje jedan moj post gde sam kritikovala te duboko-intelektualne razgovore u Pricaonici. Jedan post.

        Kad mi je bilo zanimljivo prikljucila bih se, kad nije ignorisala i cao.

        Dosta vise izmisljanja. Da ne (o)pominjem da ti je ton previse visok i ostrascen. Spusti malo loptu...zezaj se, sali se...tako ste tamo radili, zar ne?

        tt sa A5 u inat Mi6
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Onda da dodolamo za kišu
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Onda da dodolamo za kišu
            Ne daj boze jos mi sparina ona gadna treba na 41 C sjutra,pa ja ne znam sta bih radio od sebe.

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Kako da ti objasnim?
              O čemu mi sada pišemo, o čemu smo pisali celo veče?
              Ni reči o ekonomiji ili politici...Znači pričaonica 2
              О мој Боже које је ово испирање мозга. Па наравно да није било речи када сте ви уништили тему. У буквалном смислу те речи.

              Само погледај почетак где Ганг и Аки коментаришу економију Тексаса, касније је коментарисан Епл и онда вештачка интелигенција. Ти си у том тренутку улетела с причом да је Аки контрадикторан итд. После те мале расправе Акија и тебе, креће тема о Јапанцима и Африканцима. Да би се после тога створио хаос опет.

              Originally posted by miloolja View Post
              Hocete prestati da sirite neistine sta je Olja pisala i mislila??

              Pobeda da pronadje jedan moj post gde sam kritikovala te duboko-intelektualne razgovore u Pricaonici. Jedan post.

              Kad mi je bilo zanimljivo prikljucila bih se, kad nije ignorisala i cao.

              Dosta vise izmisljanja. Da ne (o)pominjem da ti je ton previse visok i ostrascen. Spusti malo loptu...zezaj se, sali se...tako ste tamo radili, zar ne?

              tt sa A5 u inat Mi6
              Originally posted by miloolja View Post
              Tacno da je zesci gnjavez postala tema u kojoj glavnu rec vode nekoliko clanova.
              Ако хоћу да се зезам и шалим, писаћу на причаоници
              Last edited by Победа; 02-08-17, 00:45.

              Comment


              • A povod je bio...?

                Priznaj da si celu noc ovo trazio? [emoji23]

                I da nemas ni ti smisla za humor

                tt sa A5 u inat Mi6
                Last edited by miloolja; 02-08-17, 00:46.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ma Junior je moj da je usran nek pise o cemu hoce dok god nikoga ne vrijedja...

                  Od politike nemojte ovu izmedju nasih naroda sto je bila
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Kako da ti objasnim?
                    O čemu mi sada pišemo, o čemu smo pisali celo veče?
                    Ni reči o ekonomiji ili politici...Znači pričaonica 2
                    Pa vi ste započeli o drugim stvarima da pišete i naravno da će se pisati o svemu osim o temi za koju je namenjena, lepo su ljudi počeli da pišu dok vi niste upali i očito vam je zasmetalo znanje koje presveti Aki ovde nama prenosi i moralo se prebaciti u spam.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      A povod je bio...?

                      Priznaj da si celu noc ovo trazio? [emoji23]

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      Тражила си пост и нашао сам га. То ти је довољно, ваљда.

                      Comment


                      • Pa nije mi dovoljno...jer meni stvarno nije smetalo..a da ste gnjavili jesste..

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          О мој Боже које је ово испирање мозга. Па наравно да није било речи када сте ви уништили тему. У буквалном смислу те речи.
                          Uništili temu? Koji to mi?
                          Gde sam ja spamovala?

                          @LordAleksa
                          Akijevo znanje (van ekonomije) smo videli večeras kada sam ga upropastila...
                          Do te mere da mi na par pitanja čak nije ni odgovorio...
                          EDIT: U pričaoniiici vam to nije smetalo već ste terali svoje, zašto ovde smeta?
                          Last edited by Marija81; 02-08-17, 00:53.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Posmatrano ovako iz prikrajka, vrlo krhka argumentacija Pobede. Morace to brze, jace, a i bolje kada se brani opstanak neke sledece ozbiljne teme posto je ova gotova
                            Last edited by Lion; 02-08-17, 00:55.

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Uništili temu? Koji to mi?
                              Gde sam ja spamovala?

                              @LordAleksa
                              Akijevo znanje (van ekonomije) smo videli večeras kada sam ga upropastila...
                              Do te mere a mi na par pitanja čak nije ni odgovorio...
                              Moraš ponoviti ta pitanja, jer čovek pametan kao što je on ne može ispratiti sva pitanja koja saleću sa svih strana, tako da nije u stanju ispratiti to i naravno da nije mogao da ti odgovori. Nemoj se previše nadati, nisi ti njega uništila to je samo taktički plan sa njegove strane.

                              Comment


                              • Како си ти одговорила Акију, тако ћу и ја теби.

                                Погледај пар страница уназад и видећеш. За време дискусија, ти си се убацивала с причом да је ова тема бесмислена.

                                Originally posted by miloolja View Post
                                Pa nije mi dovoljno...jer meni stvarno nije smetalo..a da ste gnjavili jesste..

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                Зато сада имамо ову тему у којој никога не вређамо нити кршимо правила.

                                Ја овде завршавам ову бесмислену расправу, можемо да расправљамо о озбиљним стварима на овој теми.

                                Такође можете да угасите исту, можете и мене да банујете, већ је један члан банован без разлога. Ваша воља, имате сву слободу да одлучите шта ћете урадити. Поздрав.

                                Comment

                                Working...
                                X