Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    @Princoni jesi to ti?!

    Da nisi bolestan? Vrucica? Suncanica? Ili si to ti ?
    Ne znam sta ti je cudno, jos kada sam polagao svecanu analiticarsku zakletvu ja sam se obavezao na objektivnost

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
      Nisam stigao do tog dela za sport i ako je to rekao nemam komentar.Meni se svidoe onaj deo kada je pričao o tome kako svi sede ispred tv-a i ne rade ništa tojest mrzi ih da pokose travu ispred zgrade nego samo kritikuju.Meni je to stvarno gotivno pošto budimo realni moramo da počnemo od svog dvorišta i stvarno ne volim ljude što ništa ne rade nego samo kukaju kako nemaju posao i kako nam je loše. Sada trenutno pljuje po Đokoviću i tu malo preteruje,videću do kraja intervjua šta će biti
      Није то код Теше причао, него сам слушао неке компилације његових изјава. Критикује родитеље што терају децу да се баце спортом уместо да читају и образују се што је донекле и у праву, али је једном приликом рекао да деца уопште не треба да се баве спортом јер по неким подацима које не смеју да се објаве због "капиталистичке мафије", спорт има негативан утицај на развој деце у пубертету.

      Comment


      • Princonovic generalno ima problema sa ekonomijom, dokazano mnogo puta. Od tad me ignorise.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Princoni View Post
          Ne znam sta ti je cudno, jos kada sam polagao svecanu analiticarsku zakletvu ja sam se obavezao na objektivnost
          Koliko si slagao. Nisi trepnuo sada
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Ne znam što se čudite kad je čovek sve rekao u uvodnoj besedi. Namera je jasna autonomaška politika.

            Takodjer, za razliku od diktatorske administracije SK Foruma, ova tema ce imati svoja osnovna pravila, koja ce biti kristalno jasna i imuna na iskrivljenu interpretaciju.



            Amandman I

            Aministracija nece donijeti nikakav zakon koji bi se odnosio na ogranicavanje slobode govora ili stampe, ili prava clanova na mirno okupljanje i na upucivanje peticija Administraciji radi ispravljanja nepravdi.

            Amandman II

            Nijedna se osoba neće drzati odgovornom za tesko ili inace sramotno kazneno djelo, osim po optuzbi ili odluci Velike porote, niti ce biti u ijednom kaznenom slucaju prisiljena svjedociti protiv sebe, niti će joj biti oduzet, sloboda ili imetak(postovi) bez pravednog zakonitog postupka.

            Amandman III

            Jedina tema o kojoj se nece pisati je tema historije politickih sukoba na podruciju Jugoslavije.




            Svrha ove teme je da bude konkurencija opresivnom sistemu, te da postane najbolja tema koju je ovaj forum ikada vidio.

            Unutar ove teme pozeljno je da se raspravlja o intelektualnim temama ekonomske, politicke i filozofske prirode. Dozovoljeno je raspravljati o bilo cemu, jer tematika unutar teme nije striktno odredjena.

            Ova tema nece imati svoga moderatora, lektora ili osobu koja ce izrazavati moc i kontrolu nad clanovima ove teme.

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Sve to postoji, ali one nisu dio te socijalne inteligencije. Lik je uzeo sve elemente koji nisu imali grupu i stavio ih u jednu grupu.

              Empatija je nacin na koji razumijemo emocije drugih ljudi.

              Harizma je ipak dio intrapersonalne iteligencije.
              Nego čega su deo?

              Originally posted by maliajnstajn View Post

              OVA TEMA JE OTVORENA ZATO STO STE OPRALI NA RUKE DA VAM JE DOSADNO DA CITATE O EKONOMIJI/POLITICI/TRUMPU/INTELEKTUALNIM TEMAMA.
              A na prvoj strani

              Svrha ove teme je da bude konkurencija opresivnom sistemu, te da postane najbolja tema koju je ovaj forum ikada vidio.

              Unutar ove teme pozeljno je da se raspravlja o intelektualnim temama ekonomske, politicke i filozofske prirode. Dozovoljeno je raspravljati o bilo cemu, jer tematika unutar teme nije striktno odredjena.
              I koga sad' zezaš?
              Odgovor za čajanku od juče čekam ili ćeš priznati da si pogrešio?

              Originally posted by maliajnstajn View Post
              Masis poentu. Ona je branila svoju poziciju veoma strastveno i zbog toga sam je morao nazalost napraviti budalom
              Odakle dolazi potreba da se neko pravi/napravi bu*alom? Čemu takvo ponižavanje sagovornika?
              Ti nemaš argumente, imaš samo bezobzirnu i bezobraznu tvrdoglavost u postovima a argumenta nigde...
              Last edited by Marija81; 01-08-17, 23:00.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Sjecam se dobro, pisali ja i Pobjeda o zdravstvenom sistemu i Americi i nastao problem kao to je dosadno. Dobro ljudi, ja sam prvi put u zivotu otvorio temu, ne interesuje me otvaranje tema, ja sam imao prostor da pisem svoje misli o intelektualnim temama i diskutujem o njima sa ljudima koji su htjeli. Vi rekli dosadno. Dobro, eto otvori temu, ja otvorio temu, vama sad krivo.

                Ovdje se pise o INTELEKTUALNIM TEMAMA, vi pisete o cukama, vinjaku, zenama, frajerima, temperaturama na pricaonici, mene to ne interesuje, ako me bude interesovalo, pisat cu o tome.

                OVA TEMA JE OTVORENA ZATO STO STE OPRALI NA RUKE DA VAM JE DOSADNO DA CITATE O EKONOMIJI/POLITICI/TRUMPU/INTELEKTUALNIM TEMAMA.
                Ne, ljudima je prvenstveno dosadilo jer je 95% tvojih posotva bilo o Trampu i to svakodnevno i tu se vecina bunila.
                E sad si ti iskoristio samo taj jedan mali deo, napravio najbolju temu svih tema u novijoj istoriji i postavio se kako si ti intelektualno iznad svih, dominantan si i ako samo neko slucajno krene protiv tebe, ispasce budala.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Ne znam sta si me pitala o cajanki, oprosti.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Gde me boli k legendo kako se zove?

                    Neka se zove:"Menstrualni ciklus"...

                    Neka se spoji ona sa ovom temom. Nije poenta kako se zove, vec sto ima vec previse duplih tema...
                    Sednem ti ja u 26 i vidim reklamu naziv "Pričaonica" i upućuje korisnike da puste poruku na 6622, tako neki broj, da im se javi neka riba sa druge strane da sa njom pričaš, tj. razmeniš sms, sve po ceni od 45 dinara po poruci. Pa ti vidi.....asocijacije.

                    Originally posted by miloolja View Post
                    Pa sta znam...ima nas raznih.
                    Uvek je najveci problem kod ljudi ili sa njima ...kako hoces....koji misle i prihvataju iskljucivo svoje stavove i misljenja kao jedino svrsishodne...ostali, koji bi drugacije, suprotno, obicno su za ove prve budale i nemaju pojma...i svakakvi im se epiteti dele.

                    Ni ovima iz Jukeboxa nije prihvatljiva tvoja varijanta...tako da vrtimo se u krug..

                    I nemoj tako ostro Brajko, malo vise tolerancije...piss brader...vidim bivsi naziv stare teme Chat ti nije smetao...

                    Samo sirokog i otvorenog uma Brajko.

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    To nije prihvatljiva varijanta a ne navesti razloge zbog čega je slična priča kao ova sa inteligencijom.

                    Ja predlažem da svi iz pričaonice pređete kod mog brata blizanca, a budućeg administratora ovog forma, kod Akija svevišnjeg. Realno od kada je na forumu čovek dominira, odlučan je i istrajan. Trn vam je u oku, vidi se na kilometar.

                    Ja uvek u miru nastupam, ovako, nisam konfliktan čovek, možda sam se par puta tukao, uvek oko fudbala....

                    Comment


                    • Мени се смучило ово лажно извртање чињеница.

                      Људи се се жалили што се прича о економиј и политици, не о Трампу.

                      Само пустите тему на миру, толико смо вас замолили, не морате да пишете на њој, имате драгоцену причаоницу.

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Koliko si slagao. Nisi trepnuo sada
                        Marli, ne stoji meni ovo analiticar crvenim slovima ispod nicka tek onako . Necu sigurno da klimam glavom na ove nebuloze da je pisanje o Trampu intelektualna tema

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Мени се смучило ово лажно извртање чињеница.

                          Људи се се жалили што се прича о економиј и политици, не о Трампу.

                          Само пустите тему на миру, толико смо вас замолили, не морате да пишете на њој, имате драгоцену причаоницу.
                          Nije realno da su zapeli ovoliko oko ove teme, a ja jos govorio da se meni ne otvara nova tema, al eto kad vec nece da citaju o ovome, haj otvorit cu.

                          Sad je problem sto sam napisao prvi post, onako kako sam ga napisao.

                          Znate sta, brisite temu i mene banujte zauvijek, to je najbolja solucija.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • A i realno, mora da postoji tema na kojoj ćemo da pričamo o pričaonici.

                            Stvarno mnogo glup naziv.

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Ne znam sta si me pitala o cajanki, oprosti.
                              Vrati temu u nazad...Ovo nam govori koliko "slušaš"sagovornika...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Maro dogovorili smo se da mora nesto
                                Onda kupaći Navalile sa šortsevima da pokriju čoveka bož'sačuvaj...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X