Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Nije tako, ni ti dalje od nosa ne vidis.
    Iz prinicipa niko od njih sad nece postovati u Pricaonici, aki je prvi zove zaboravljena tema.
    I sad ti mislis da kad njemu dodje da prica o nekim glupostima, da li ce otici u pricaonicu ili ce ovde postovati? I onda sledi pitanje, sta cemo onda dobiti?
    Не знаш шта ће бити, написао сам већ. Можда буде причаоница 2, тренутно није.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Nije tako, ni ti dalje od nosa ne vidis.
      Iz prinicipa niko od njih sad nece postovati u Pricaonici, aki je prvi zove zaboravljena tema.
      I sad ti mislis da kad njemu dodje da prica o nekim glupostima, da li ce otici u pricaonicu ili ce ovde postovati? I onda sledi pitanje, sta cemo onda dobiti?
      E baš nije tako ja sam kum ove teme i ja i dalje pišem u pričaonici.Ti sada pričaš neke stvari koje se nisu ni desile,znači sačekaj vidi kako će biti ako se ovde bude spamovalo o vinjaku,mojoj svaji,opijanju,temperaturi,psima i ostalim glupostima ti lepo spoji temu a nemoj mi pričati šta će biti kad će biti.Ovo Akijevo da je zaboravljena tema je čisto neko peckanje vas iz administracije ništa više.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Brendiranje zaboravljene teme, kao zaboravljenom temom je tehnika. Kada napisem istu rijec vise puta unutar 2 recenice, zna se sta hocu da radim. I funkcionise. Niko je vise ne zove pricaonica, vec zaboravljena tema.

        Pobjeda je htio da demonstriram vjestine marketinga.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Pročitaš samo naslov "Pričaonica", kako glup naslov teme, toliko glup da ti je naprosto glupo i da pišeš u njoj.

          Ovako "Ujedinjeni vinjak"..... mene asocira na današnji Mančester junajted, zbog ovog junajted, razume se....

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
            E baš nije tako ja sam kum ove teme i ja i dalje pišem u pričaonici.Ti sada pričaš neke stvari koje se nisu ni desile,znači sačekaj vidi kako će biti ako se ovde bude spamovalo o vinjaku,mojoj svaji,opijanju,temperaturi,psima i ostalim glupostima ti lepo spoji temu a nemoj mi pričati šta će biti kad će biti.Ovo Akijevo da je zaboravljena tema je čisto neko peckanje vas iz administracije ništa više.
            Gresis, on vise u pricaonicu nece otici...

            @aki
            sta pricas ti?
            ja je zovem pricaonica, Mara je zove isto tako i jos dosta ljudi
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Upravo završavam intervju Duci Simonovića koji je jedan od najglasnijih protivnika kapitalizma na našim prostorima.Ima dosta tačnih informacija ali i dosta preteranih vezano za EU i kapitalističke zemlje.Nisam ga nikad slušao a vidim da je jedan od popularnijih gostiju na BI i onako za sat vremena što sam ga slušao imam i lepe komentare a i loše ali vredi odgledati sigurno.

              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Hocu presedan.

                Otvaramo temu, najbolju temu u postajanju svih foruma. Tema teme Ex Yu ratovi.

                Jedno jedino pravilo:"U temi je dozvoljeno psovati i nazivati svakako kako hocete." Sto pogrdnij,e vecu reputaciju dobijate

                Mozemo i posebnu temu samo za Vinjak, Svastiku, GOT...


                Suplje u prazno..
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Pročitaš samo naslov "Pričaonica", kako glup naslov teme, toliko glup da ti je naprosto glupo i da pišeš u njoj.

                  Ovako "Ujedinjeni vinjak"..... mene asocira na današnji Mančester junajted, zbog ovog junajted, razume se....
                  Brend, majka i otac. Marketing 101. Brendiraj po asocijacijama i emocionalnim sidrima.

                  Vinjak je interna stvar, svi znamo zasto, a jedinstvo ima veze sa fudbalom, Manchester United npr, ili sa Ujedinjenim narodima, komunizmom, odnosno bratsvom i jedinstvom, te naravno i evolucionarno ljudi teze ka ujedinjenju.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Gresis, on vise u pricaonicu nece otici...

                    @aki
                    sta pricas ti?
                    ja je zovem pricaonica, Mara je zove isto tako i jos dosta ljudi
                    On možda neće ali budimo realni on je u pričaonici samo o politici i Trampu pisao
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                      On možda neće ali budimo realni on je u pričaonici samo o politici i Trampu pisao
                      A ovde o tome minimalno pise i ti ne vidis sta on pokusava?
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                        Upravo završavam intervju Duci Simonovića koji je jedan od najglasnijih protivnika kapitalizma na našim prostorima.Ima dosta tačnih informacija ali i dosta preteranih vezano za EU i kapitalističke zemlje.Nisam ga nikad slušao a vidim da je jedan od popularnijih gostiju na BI i onako za sat vremena što sam ga slušao imam i lepe komentare a i loše ali vredi odgledati sigurno.

                        Gledao ga ja više puta, ima kad i pljuje Đokovića.

                        Preteruje, u svemu vidi teoriju zavere, ne volim takve govornike, ala Anđus.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          A ovde o tome minimalno pise i ti ne vidis sta on pokusava?
                          Ne piše trenutno ali pisaće čim mu nešto izleti.Pogledaj pisali smo o uređenju Španije,ekonomiji Japana itd itd.Da je možda ljut na vas pojedince jeste zato se i odvojio ali ja ti garantujem da će ova tema biti ono što je rekao da će biti.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Pa zato sto su se ljudi u pricaonici bunili samo oko politike i ekonomije, a ne oko ostalih tema.
                            Ne samo politike kao takve...ili ekonomije...
                            Ali brate slatki Aki je ubijao u pojam sa Trampom...
                            A ovde ga skoro ne pominje...

                            @Aki što se tebe tiče...
                            Objasni mi šta su harizma i empatija ili briga?
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Upravo to,

                              Od "pricaonice" je napravio temu Tramp. I ako su se svi bunili, niko mu nije zabranio, i sada se otvori ovo.

                              Otvaraju se teme koje vec postoje... Logika 0
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Da, da ja imam tajni plan da srusim imperiju administracije


                                Meni je zao sto ne mogu da ja debatujem sa ovim socijalistima, da pravim budale od njih. Juce sam napravio od cure jedne takvu budalu, da joj se jaranica sjebala. Nije znala 3 progovorit poslije. Bila je rijec o nacionalnom principu zdravstva protiv privatnog zdravstva.


                                A ovo sto o Trumpu ne pisem, to je zato sto su se razvile druge diskusije, a vec imam spreman post za sutra, oko Trumpovih dostignuca za prvih 6 mjeseci.

                                Previse se aludira ovdje i mnogo mi smeta.

                                Ovdje je 90% postova vezano za intelektualne teme koje su povezane, ostalih 10% je ismijavanje i provociranje.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X