Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Замолио бих администратора да ми објасни која је сврха да напомиње да је ово причаоница 2?

    Може да буде у будућности, то не знамо. Тренутно није, јер се воде тотално другачије расправе. Нема расправе о температурама и таквим стварима, већ се дискутује о конкретним темама које су, напомињем, окарактерисане као досадне на тој истој причаоници.

    Можете слободно да спојите теме, али не знам зашто би некоме сметала оваква тема.

    Ако сте могли да раздвојите музику јер се Ољи није свидела народна музика, можете да допустите и ову тему.
    Last edited by Победа; 01-08-17, 22:16.

    Comment


    • I jos jedna opaska na EQ.

      Da bi se nesto definisalo, to mora biti mjerljivo.

      Koja je mjera EQ, da li se moze dobiti koeficjent EQ?
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Nije problem Olji narodna muzika. Vec Seka Aleksic i Mia Borisavljevic, taj stil.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Nije pretnja, upozorenje, pogledaj pravila.
          Da pogledam pravila? Isto bih savetovao i tebi:

          2.3 Ukoliko se desi da vam se neka tema ne dopadne, najjednostavnije je zaobiđite
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Замолио бих администратора да ми објасни која је сврха да напомиње да је ово причаоница 2?

            Може да буде у будућности, то не знамо. Тренутно није, јер се воде тотално другачије расправе. Нема расправе о температурама и таквим стварима, већ се дискутује о конкретним темама које су, напомињем, окарактерисане као досадне на тој истој причаоници.

            Можете слободно да спојите теме, али не знам зашто би некоме сметала оваква тема.

            Ако сте могли да раздвојите музику јер се Ољи није свидела народна музика, можете да допустите и ову тему.
            Zato sto je receno jasno i glasno: otvori temu gde ce se pricati o ekonomiji i politici, a ne o ekonomiji, politici i bilo cemu na ovom svetu.
            A posto je otvoreno ovo drugo, onda je ovo Pricaonica 2.

            Dakle, ili ce se ovde pricati samo o ekonomiji i politici ili cu spojiti teme.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Ognjen View Post
              Nije problem Olji narodna muzika. Vec Seka Aleksic i Mia Borisavljevic, taj stil.
              Što je povod, naravno, da se odvoji žito od kukolja !?

              Seljaci od urbanih !?

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Da pogledam pravila? Isto bih savetovao i tebi:
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  sorc je sasvim dovoljan, vruce je
                  A i ne mora
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Haha...nije Olji problem narodna muzika..ona prava kafanska... pomenu prepodobni Brajko Tomu, a jeres je mesati ga sa ovim bozemeoprosti pevaljkama...ali ima grupa ljudi koja je zelela temu bez narodnjaka...to su svi oni koji postuju tamo. Najlakse vam je mene da okrivite za sve

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    Last edited by miloolja; 01-08-17, 22:24.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nece se pricati samo o ekonomiji i politici, vec ce se pisati o intelektualnim temama, a na pricaonici vi pricajte o cemu god vi zelite.

                      Spoji li se tema, ja odlazim s foruma, i bici je fasovao sad ban ni zbog cega. Sramotno.

                      Ja bih zelio da nastavim diskusiju o EQ.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Zato sto je receno jasno i glasno: otvori temu gde ce se pricati o ekonomiji i politici, a ne o ekonomiji, politici i bilo cemu na ovom svetu.
                        A posto je otvoreno ovo drugo, onda je ovo Pricaonica 2.

                        Dakle, ili ce se ovde pricati samo o ekonomiji i politici ili cu spojiti teme.
                        AI и интелигенција апсолутно се повезане са економијом и политиком.

                        Не постоји тема на овом форуму где се константно чланови држе исте

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Nece se pricati samo o ekonomiji i politici, vec ce se pisati o intelektualnim temama, a na pricaonici vi pricajte o cemu god vi zelite.

                          Spoji li se tema, ja odlazim s foruma
                          , i bici je fasovao sad ban ni zbog cega. Sramotno.

                          Ja bih zelio da nastavim diskusiju o EQ.
                          ma nemoj da ides
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Maro dogovorili smo se da mora nesto
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Znaci administratoru je dozvoljeno konstantno flejmovanje tema i provociranje.

                              Jos jednom si pokazala svoje pravo lice, plus si banovala covjeka ni zbog cega, a vjerovatno ces i mene sada, jer ti je cejf.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Zato sto je receno jasno i glasno: otvori temu gde ce se pricati o ekonomiji i politici, a ne o ekonomiji, politici i bilo cemu na ovom svetu.
                                A posto je otvoreno ovo drugo, onda je ovo Pricaonica 2.

                                Dakle, ili ce se ovde pricati samo o ekonomiji i politici ili cu spojiti teme.
                                Lepo je naglasio da je ovo tema za politiku,ekonomiju i ostale intelektualne teme.Stvarno ne vidim koja je poenta da mu sad spajate teme ne spamujemo ovde o vinjaku,izlascima,devojkama itd nego smo se dotakli nekih malo ozbiljnijih stvari.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X