Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Americka policija 15 dana evo priprema teren za njegov dolazak ovdje,cak su i doktore njhove doveli,zablokirace pola ulica,citav hotel zakupljen samo za ovoga Pen(i)sa.Ka da ce ga ko dirat odje mi smo pitomi narod.

    Comment


    • Toplotni udari.

      Sent from my SM-G900F using Tapatalk

      Comment


      • Ima procedura koju Tajna sluzba mora da prati za politicki vrh.

        Jebiga ipak uz njega ide nuklearni fudbal u slucaju da nesto Trumpu bude.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Mara je u stvari prihvatila funkciju ali svoje dužnosti obavlja iz senke

          Originally posted by Uroš View Post
          Jeste ga izreklamirao. Još sam neki dan pročitao od nekog vinjaka, ne sećam se koji član je u pitanju, kao mešao vino i vinjak... I ja kao hajde da probam. Stvarno su opasni vinjaci, treba Rubin da vas urami.
          Moj patent Kao i espreso vinjak ujutru i crno pivo podmornica vinjak za ručak
          Last edited by Lord Gangarić; 01-08-17, 16:21.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Svaka čast nije loše, mada meni je sa vinjakom sve top Inače zanimljive politićke stvari pišete. Samo nastavite. To bi trebalo da bude moja profesija ali nažalost politika Amerike i Rusije me interesuju kao rukometni klub Paritzan. Saradjuju lepo velike zemlje u ovom unimultipolarnom svetu.

            Comment


            • Aee šta kukate, jel je leto il nije...doduše za vikend će biti baš žestoko, al valjda ćemo preživeti.
              Samo da (mi) je toplo

              tt sa A5 u inat Mi6
              Last edited by miloolja; 01-08-17, 16:48.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                Njet, samo ti fali 1l Laškog u sistemu i odmah ti se razbistre neke stvari u vezi Marića. Ostaje neshvaćen za više trezne do daljnjeg.

                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                Jel mora BAŠ Laško?
                Ovo Marić troluje mi je bilo neobično, pa sam opet omašila suštinu...Troluje li on inače? Sad ga gledam skroz drugim očima -.-

                tt sa A5 u inat Mi6
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Dodji Oljice do Podgorice malo da te ovaj vreli sjever isfenira,ona vasa kosava zimi je med za ovo,zamalo sam umro juce na selo dok sam neka kolica gurao,kriticno je bilo bas.

                  Comment


                  • Ako nudiš vanilice...dolazim.

                    Vala jeste kod vas pakao. Al vam blizu moreeee

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    Last edited by miloolja; 01-08-17, 16:53.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      Kakvo je ovo proseravanje?!

                      Pored Sta trenutno slusate? Treba nam Jukebox
                      Pored Filmova i serija ? idu recenzije ili sta vec
                      Pored Pricaonice, i jedno 20 off tema treba i ova?

                      Prva i osnovna stvar ne znam da li je Gang kontaktiran oko imena, ali ja nisam! BOJKOT!!!
                      Kontaktirao me je Aki dobili smo i fer isplatu možeš da biraš da li želiš da ti bude plaćeno u vinjaku ili u svaji

                      Originally posted by bojanaBG View Post
                      Receno je otvori temu gde cete pricati o politici i ekonomiji, a ne otvori Pricaonicu 2.
                      Dakle, AI je skroz tema za originalnu pricaonicu, a ne za ovu temu...
                      Pročitaj Limarov post od iznad,reč niste rekli za prve dve teme sada tražite mane Aki je lepo objasnio u prvom posto,tema je posvećena političkim temama ali nema ništa protiv da diskusija ode i malo u stranu.Sloboda govora a ne tiranija
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ako nudiš vanilice...dolazim.

                        Vala jeste kod vas pakao. Al vam blizu moreeee

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        Ima Oljice i vanilica i svega,platicu ti i kartu za Sutomore bonus toliko mogu.

                        Comment


                        • Jao Ivane švalerčiću ima li za mene kakva vanilica
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Sutomore??? To pravo kad se spustis pa najblize, jel?Ne svidja mi se tamo.
                            Vanilice inace jer mi svi iz CG nude vanilice pa se salim

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            Last edited by miloolja; 01-08-17, 17:06.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                              Jao Ivane švalerčiću ima li za mene kakva vanilica
                              Neka djaole sa tim metaforama,nacice se i za tebe nesto.

                              Comment


                              • A vidiš sad mi sinulo...a šta kod vas zapravo znače predstavljaju vanilice?

                                I ne znaš ti Ivane ipak bg košavu, veruj mi
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X