Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Победа View Post
    Хммм, ја то нигде нисам рекао. После објављивања правила је кренула спрдња и зајебанција, а и како неће с обзиром како су дефинисана нека правила. Отишло је предалеко и то је то. Неки су теже примили то, неки лакше, шта сада да се ради..
    Upravo to .
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
      Ne zajebavaju tebe lično da ti zameraju ili šta već nego se čisto sprdamo.I Gorana zezamo da bi ga i Premier League fantasy banovao kada bi igrao itd prosto to je neka naša interna šala
      A kako ja to mogu da znam?
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Upravo ti je odg Bojana. A ne vidim tebe kao dobrog decka da si nekome mesecima meta zabave i da uvek okrenes drugi obraz. Pogotovo je smesno da ti neciji ban zbog preterivanja nazivas trenutnim psihickim stanjem administratora, izvini al nemoj da lupas zaista.

        Ja definitivno zavrsavam sa ovom pricom, pogotovo posle te izrecene gluposti, jer je stvarno glupost i najoapasnije stojim iza toga. Imas tamo inace par stranica namernog podjebavanj i ismejavanja jednog od pravila i nikom nista. E posle tog namenog drdnanja i posle okretanja price da je neko jos i lud i da ne vidi sta se radi, samo tako bi neko bio banovan na jedan dan ladjenje, ako nastavi da glumi presvetog onda 3 i tako dalje. forum je i ovako prazan, ili dosta prazniji, ali to ne znaci da neko moze to da koristi u smislu e onda cu ja raditi sta god jer ja tako mislim da treba jer koga ce biti onda na forumu, a niti sam pominjao banove na ne znam koje vreme, vec vrlo kratko vreme od jednog dana da se odmah stvar presece u korenu i ne dopusti da se dodje do ovog shit showa koji evo vec koji dan se nastavlja.

        Da vas neko podjebava od admina, au al bi se digla kuka i motika o terorisanju,a to znam jer vec ume da se kuka dok ne moze vise da se ljudima gleda kroz prste.


        Bojana ja sam za da se Mariji dodeli teniski pdf

        Hvala i previse od mene, opet se uvukoh u nesto sto nisam trebao.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          A kako ja to mogu da znam?
          Pa bože svi ti što se zezaju su ovde preko 5 godina Kao da ne znaš mene,Princovića,Akija,Limara itd
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Gangaricu, mani se gubljenja vremena nego sredjuj Tamaricu nasem Gorancetu, nek se uzmu deca

            Comment


            • Aki ce u narednih par sati otvoriti novu temu, nece biti bolje teme na forumu.


              Glavni sponzor teme, Vinjak.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Princoni View Post
                Gangaricu, mani se gubljenja vremena nego sredjuj Tamaricu nasem Gorancetu, nek se uzmu deca
                Ko te ne zna skupo bi te platio Neću bratu život da uništim ali evo ovaj Seoski Terminator mi deluje kao tip čoveka koji je možda za ženidbu sa atraktivnom beogradskom vegankom
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                  Pa bože svi ti što se zezaju su ovde preko 5 godina Kao da ne znaš mene,Princovića,Akija,Limara itd
                  Ne znam vas, za mene ste samo nick na forumu, ne znam ni kako se zovete, bukvalno nista, a mozda sam razmenila 3 poruke sa vama (najverovantije da vam namestim avatar ili tako nesto) i sad ja treba da znam kad ste ozbiljni, kad zezate mene, a kad nekog drugog, a kad se samo medjusobno salite.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Aki ce u narednih par sati otvoriti novu temu, nece biti bolje teme na forumu.


                    Glavni sponzor teme, Vinjak.
                    Да видимо твоје маркетиншке способности на делу

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Да видимо твоје маркетиншке способности на делу
                      Bit ce tu za sviju ponesto.

                      Razocaran sam sto nam se Princonovic tamo nece pridruziti
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Ne znam vas, za mene ste samo nick na forumu, ne znam ni kako se zovete, bukvalno nista, a mozda sam razmenila 3 poruke sa vama (najverovantije da vam namestim avatar ili tako nesto) i sad ja treba da znam kad ste ozbiljni, kad zezate mene, a kad nekog drugog, a kad se samo medjusobno salite.
                        Pa sad ispada da nikad naše postove nisi pročitala da ovaj forum gledaš kroz neki vakum ili šta već Evo ti čist primer kako smo Akija zezali za Trampa trajalo je mesecima i tada si znala u kom smo fazonu kada pišemo u ovoj temi
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Haj sto ste me za Trumpa mezili, al sto me za Xhaku mezite, to je gore
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Haj sto ste me za Trumpa mezili, al sto me za Xhaku mezite, to je gore
                            HAhahaha i to
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                              Marija je moja internet drugarica iz drugog tabora.

                              Caskali smo na pmu, i ako se ne slazemo mozda oko nekih stvari najbitnije je da ne vidimo da jer se ne slazemo neko od nas pise nesto iz lose namere, nego da jednostavno drugacije vidimo. I to mi je skroz kul, forumu treba vise ljudi kao Marija.
                              Najbitnije je da se slažemo da se ne slažemo oko nekih stvari.
                              Ali to svakako ne znači da ne treba da se poštujemo i da treba da piskaramo samo eto da bi nekoga peckali.
                              Ne služi forum za to

                              Originally posted by bojanaBG View Post
                              da ja stavim Maru za moda na teniskom pdf-u, pa da vidim kako ce da pliva
                              Posle 3 dana bih bila proglašena " većim diktatorom od vas dve"...
                              Tako da , možda bolje ne...

                              Originally posted by bojanaBG View Post
                              Pa sta to znaci, da ne smem nikog da banujem a da onda pola foruma ne krene da me zajebava nedeljama?
                              To znači da treba da koristiš ovlašćenja ( ne i da prekoračiš ), pa pošto je zabranjeno javno komentarisanje banova pošalješ na 'lađenje i one koji komentarišu.
                              Uspostaviš ponovo autoritet, pa kom milo, kom drago...
                              Znaš kako to Prskaj radi...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Meni je veci problem sto se Princonovic naljutio sto sam ga zajeba, ovaj zafrkavao, kako ne zna ekonomiju

                                A vidi ima jos jedan nacin kako da se pobjegne od zajeban, ovaj zafrkancije. Ignore.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X