Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najveci problem na teniskom pdf-u su novakovci i rodzerovci. Ne svi naravno.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
      Zato sam ja rekao da tenis treba zabraniti kao sport Koliko sam puta ostao bez večere zbog Đokovića
      Moj dragi te najbolje razume...
      I čuj samo večere...
      Nekada i ručka...
      A on Rafista mučenik
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        O tome i govorim. Zašto može za Raonića da se kaže drvo ali ne i za Djokovića?
        Znam da ne bi bilo mira da si ih ti brisala ali...

        Mislim da svi treba da "zavedu red" u svom taboru...
        Mada me užasno nervira ta podela na Novakovci, Rafisti , Rodžerovci...
        Pa miša mu poljubim valjda smo svi tu ( na teniskom pdf-u) zato što volimo taj sport...a ne samo zarad našeg pulena...
        Zato sto Raonic ovde nema navijace, jednostavno je...
        Evo, kad se Djokovic vrati, ti napisi da je drvo, pa vidi kako ces se provesti
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Najveci problem na teniskom pdf-u su novakovci i rodzerovci. Ne svi naravno.
          Brate ima i ovih sto su se ponovo vratili na forum od kad Rafa poceo da igra dobro, pa sad oni troluju ove dve grupe
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Najveci problem na teniskom pdf-u su novakovci i rodzerovci. Ne svi naravno.
            Nije baš tako. Ima i dobrog zezanja među nama.
            Naravno kada znamo i meru i granicu, ali ima onih koji će namerno da čačnu, da troluju i izazivaju...Ti zapravo nisu ničiji i nikakvi navijači, već su u sukobu sa svima...
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
              Ne znam ko je prvi spomenuo diktaturu kad je okačila pravila ali taj post je bio zezanje i da je tada prihvatila zezanje ništa od ovoga se ne bi desilo ali ona je počela sa pričom kako je opet napadaju i sve je to prenela u neku ozbiljniju priču i prc.
              Slažem se da je Olja tu pogriješila, toga koji je prvi spomenuo u "šali" je trebala banovati. Šališ se sa nekim ko želi da učestvuje u toj igrici - ako je šala jednosmjerna to se onda zove podjebavanje.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Zato sto Raonic ovde nema navijace, jednostavno je...
                Evo, kad se Djokovic vrati, ti napisi da je drvo, pa vidi kako ces se provesti
                Ako ja napišem neće niko zameriti ( ili bilo koji Novakovac ) ali ako napiše Rodžerovac ili Rafista WW3 u najavi...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Ako ja napišem neće niko zameriti ( ili bilo koji Novakovac ) ali ako napiše Rodžerovac ili Rafista WW3 u najavi...
                  Ne budi tako sigurna
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Oche vinjak, pogledas ban deo i pogledas koliko je ljudi banovano i zasta, i odmah ti kazem da ne mozes naci nikakvu vrstu opresije ili strogoce od admin tima. Ja licno bih bio stroziji od svih njih, al to sam ja, jer ja licno nemam zivaca ko sto Bojana i Olja recimo imaju da se objasnjavaju sa vama.

                    Ja licno kad sam zadnji put bio opomenut od strane Olje, niti je ona trebala da ulazi u dalju raspravu sa mnom, a ja sma trebao da se ladim bar dan zbog nastavka mog paljenja. To je moj problem sto ja sebe nisam umeo da zaustavim, ne njen. Ona me ipak banovala a trebala je.

                    Ja imam jedan jedini ban, a trebao sam ih imati bar jos 10, pogotovo u ono vreme iz srednje kad sam tek bio mlada paljevina i drkos dezak, pa mi je gledano kroz prste najopasnije. Mozda sam i najnormalniji bio za krace vreme kad sam bio moderator na teniskom pdfu (bar je to moje secanje) i ako mi je Bojana skinula moda zbog raznih pritisaka jer sam ja mod, sto je meni bilo glupo da nista lose uradio nisam al mi se skinulo tad, ali isto nisam nikad hteo da zbog glupe funkcije neko i dalje smara Bojanu, a posto oboje navijamo za Feda, vec vidim da bi bila festa kako stiti mene jer sam Fedov navijac (smem da se kladim u to vec).

                    I Oche vinjak, da me ne mrzi citirao bih ti namerno drkanje administracije i cackanje za koje treba da padne ladjenje i niko nije dobio ban, meni samo to ne ide u glavu da jednostavno ne mozete da skapirate da ste definitivno ponekad presli granicu i da jednostavno se iskulirate, kad god se nesto kaze vi jos vise idete u borbu zbog gluposti.

                    Ni mene Olja ne mirise u smislu (moje nagadjanje) da se definitivno oko mnogo stvari ne slazemo, moj nacin govora (ulicarski) i moje obozavanje crnog humora i cak vaseg nacina zajebavanja po forumu i ako ne komentarisem, ja to kapiram i meni odg al mozda nekad nije primereno za forum.

                    Jednostavno je da umete da preterate i da ne branite jedan drugog, vec skapirate da ste mozda preterali nekad i iskulirate I kao sto rekoh po ban temi ocigledno je da je ovde atmosfera opustena. Sem drame, drame ima uvek.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ne budi tako sigurna
                      Moraću to uraditi kada se ukaže prilika ( podseti me ) čisto u naučno-istraživačke svrhe
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by torpedo View Post
                        Slažem se da je Olja tu pogriješila, toga koji je prvi spomenuo u "šali" je trebala banovati. Šališ se sa nekim ko želi da učestvuje u toj igrici - ako je šala jednosmjerna to se onda zove podjebavanje.
                        Da li bi ti stvarno nekog banovao zbog toga? Na kraju krajeva ako ne želi da učestvuje u tome neka im lepo kaže "momci nemojte mene u tu priču" i kraj.Evo ja sam lično nekoliko njih rekao da iskuliraju od te priče i iskulirali su i može sve to lepo da se reši a ne da se ponaša nadmeno i da se preti banom,neki ljudi su ovde daleko duže i od nje i od tebe i kao što sam rekao nekoliko postova ispod većina nas se poznaje i u životu i druži se redovno tako da imamo i te neke interne šale koje drugi ne kontaju.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Marija, bas ove dve grupe ne razumeju kako prihvatiti salu i peckanja, pa onda bezveze nastane rasprava.

                          edit: bice, ima i njih naravno
                          Last edited by Mr. Wolf; 31-07-17, 14:27.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Ви сте се жалили да је досадна тема када се прича о економији и политици, па ево вам сада ово. Јеботе због неке спрдње настао хаос на форуму

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Marija, bas ove dve grupe ne razumeju kako prihvatiti salu i peckanja, pa onda bezveze nastane rasprava.
                              Ma kažem da ima po par nas sa obe strane koji se ok zezamo...
                              Naravno velika većina je ovakva kao što ti kažeš, ali mišamu , valjda postoji i ono ignor...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Marija je moja internet drugarica iz drugog tabora.

                                Caskali smo na pmu, i ako se ne slazemo mozda oko nekih stvari najbitnije je da ne vidimo da jer se ne slazemo neko od nas pise nesto iz lose namere, nego da jednostavno drugacije vidimo. I to mi je skroz kul, forumu treba vise ljudi kao Marija.

                                Comment

                                Working...
                                X