Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Ukoliko ga Salah mune i ti napises pišaaaaaaaaaj, to je sasvim korektno sa tvoje strane, dok bi oni koji su ti cepili negativnu trebali da budu sankcionisani obzirom na to da je Salah u tom trenutku pišao i ti nista lose nisi napisao. Ali bih ti preporucio da ne budes toliko vulgaran i da napises nesto tipa piškiiiiiiiii.
    Не знам, не чини ми се анатомски исправно. Можда уринираааај или врши малу нуждуууу. Видећемо, има времена до тога још.

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      Видећемо, има времена до тога још.
      Ja ti to hipoteticki pricam, necete vi nama munuti gola ove godine
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        P.S. I za kraj da obajsnim uvredljiv naziv dotična-dotični, koji se često ponavlja ovde na forumu, pošto sam primetila da neki koriste to kada misle da je dugačko da napišu ime te osobe ili kao ne mogu da ga se sete… a zapravo. Kada kažete nekome dotična to i to.. ili dotični to i to.. znači da vas ta osoba mnogo nervira i da ne želite niti da joj se obratite direktno, niti da joj ime spomenete. Ispod časti vam je, isprljaćete se ako izgovorite ime te osobe, nije vredna i sl. Dakle ništa lepo u svakom slučaju. Samuraju, jel si zapamtio?
        Nije Samuraj nista kriv. Sigurno si na nekog drugog mislila.

        Comment


        • Nope, par puta si napisao dotična.. i to za tenisreke, al primetila sam da prema njima imaš neki poseban fetiš, osim ako nije Bušar ofc.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Ja ti to hipoteticki pricam, necete vi nama munuti gola ove godine
            Вероватно си у праву, специјалном ће екипа изаћи на терен без намере да пређе противничку половину

            Comment


            • Kada ste se već dotakli teniskog pdf mišljenja sam da su admini/modovi u nekim situacijama previše tolerantni ( opet prema nekim ličnim simpatijama, kreditu iz prošlosti i sl.) dok su u nekim situacijama možda malo prestrogi.
              Doduše više je situcija gde su blagonakloni i puštaju da se piše štošta.
              Npr. nazivanje igrača raznim imenima ( da ne kažem vređanje ) prolazi, a po meni je to čista provokacija suparničkog / suparničkih tabora.
              U redu je blago navijačko peckanje kada sve strane znaju granicu, ali se ona neretko i pređe i onda je stvarno degutantno čitati takve postove.
              Članovi prolaze bez opomene dok adminima i ostalim učesnicima u diskusiji ne prekardaši.
              Teme se otvaraju sa " evo tema, pa izvo'lte"...
              Kud' nestade ono nekadašnje divno otvaranje tema?
              Zar je moguće da onaj ko se prihvati da otvori temu nema 10 minuta da napiše bar tri rečenice?

              Ovo nije kritika moderacije već svih nas zajedno.
              Last edited by Marija81; 31-07-17, 13:23.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Kada ste se već dotakli teniskog pdf mišljenja sam da su admini/modovi u nekim situacijama previše tolerantni ( opet prema nekim ličnim simpatijama, kreditu iz prošlosti i sl.) dok su u nekim situacijama možda malo prestrogi.
                Doduše više je situcija gde su blagonakloni i puštaju da se piše štošta.
                Npr. nazivanje igrača raznim imenima ( da ne kažem vređanje ) prolazi, a po meni je to čista provokacija suparničkog / suparničkih tabora.
                U redu je blago navijačko peckanje kada sve strane znaju granicu, ali se ona neretko i pređe i onda je stvarno degutantno čitati takve postove.
                Članovi prolaze bez opomene dok adminima i ostalim učesnicima u diskusiji ne prekardaši.
                Teme se otvaraju sa " evo tema, pa izvo'lte"...
                Kud' nestade ono nekadašnje divno otvaranje tema?
                Zar je moguće da onaj ko se prihvati da otvori temu nema 10 minuta da napiše bar tri rečenice?
                Indigo je ove godine genijalno otvorio temu za IW, ali osim toga, otvaranje tema se svelo na kopiranje cinjenica i mislim da 90% ljudi to ni ne procita. I ja sam prva za to da se tema otvara sa zrebom i linkom do oficijalnog sajta, vise od toga je nepotrebno.

                Sto se tice vredjanja igraca, strasno je tesko naci pravu meru i strasno je tesko nama kao adminima da je odredimo.
                Ako neko kaze za Monfilsa da je cirkuzant ili klovn, ja ne mogu da se bunim i da ga opominjem jer to jeste tako, ako se za Raonica kaze da je drvo, ponovo su i to cinjenice...ali onda neko uhvati i da neki epitet Djokovicu, Nadalu ili Fedu i nastane haos
                e onda je i cirkuzant uvreda i drvo i sve redom...i meni uglavnom tada padne mrak na oci i samo cekam prvog da ga banujem i uglavnom se posle toga svi smire, ali neko nastrada
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ma idi… lovely jubbly, sve šala zezanje, opuštena atmosfra, samo Olja shvata sve lično i drami. Ludilooo…
                  Nekoliko neistina si izneo ovde, pa da te demantujem.

                  Veću neistinu o sebi ne pročitah kako ne znam da prhvatim šalu. To bi pre moglo da se kaže da mi tvoj i nekolicine ovde još, taj vaš smisao za humor i ne prija baš ili ga ne kapiram, pošto kažeš da ga imate ili prosto nismo na istim talasnim dužinama, jbg ljudi su različiti. Ja bih to recimo tako rekla.
                  A i koju tačno šalu da te onda pitam? Da sam dotična koja glumi policajca, umišljena, imam problematično ponašanje (nisi se baš do kraja izjasnio kakvo to), bahata sam, pa te iritira to moje ponašanje, glumim nešto… i to sve ovo samo oko pravila..a u suštini si se zapravo zezao. Ti si jedan vrlo duhovit čovek, al eto mene glupe ne kapiram ništa. A pre par dana si mi nudio krajnje bezobrazno, opet naravno bez ikakve šale… vinjak da se smirim i onog odvratnog Žirua, ako vinjak ne pomaže... (nisi razumeo moj post neki davno kada sam se izmotavala na račun tvoje žene, pa i sebe nešto poredila sa njom..nebitno, pa sada gnjaviš sa Francuzem.. nije on moj tip nikako iako dobro izgleda, ne sporim)..

                  Bojana je prihvatila šalu jer ćete da joj kidnapujete Paka, ne znam šta sve ne, pošto je banovala Akija… ali eto ovi svi silni epiteti što si meni udelio za dan i po su isto šala, i to kakava šala, samo što je ne shvatam i ne prihvatam… stvarno ima veze, stvarno je slično… il nisam normalna, treće nema..
                  A koja je tek šala bila kada sam SAMO onda upozorila Akija na ponašanje i rečnik? Šta si ti posle toga uradio, kao da sam tebe opomenula, banovala, opsovala… ni sama ne mogu da nađem adekvatno poređenje za onaj bezobrazluk…jer si bio iznerviran boga ti. Kakav si tek tu imao rečnik i ton, ah da i to je bila šala, a ja samo dramim….bzvz. Ili onda onaj nastavak u Ars temi pre nekog vremena kada si se tamo sa Vladanom raspravljao oko mene.. i to je bila šala, i čista zezancija??

                  Evo i ovde kažeš da si bio iznerviran, ali vidi kako biraš reči i kako se fino ophodiš prema adminu…



                  Ma idi sve šala do šale, a ja glupa majko moja…nikako da shvatim da ovo nije ništa lično. Ma jok!

                  Odmah da ti kažem.. nemoj više da se šališ.. ili ti ne umeš ili ja ne kapiram, al nemoj života ti.

                  Ja sam takođe na ovom forumu odavno, u kontinuitetu i više od tebe, jer ti baš dugo nisi dolazio jedno vreme, ako se ne varam igrao fudbal negde..u Austriji možda?
                  I ja pamtim štošta. I da je bilo bolje nekada gledajući generalno forum, jeste...ali tada je bilo mnoooggooo više stalnih članova, i mnogo više devojaka..mnogo, neuporedivo. Sve je to imalo svoju draž i tada je stvarno bila neviđena atmosfera na mahove i zezanje.. ne uvek ali često.
                  Naravno da nije samo ovaj forum bio dobar zbog admina kod kojih nije bilo nikakve diskusije ili skoro nikakve rasprave.. Tek oni nisu imali smisla za humor....već i zbog samih članova, takav je profil ljudi bio tada prisutan. A što se tiče tog ludovanja na NBA pdf-u tolerisalo se svašta opet iz pristrasnih razloga na koje se ti pozivaš da ti sada smeta i pominješ, jer su neki bili drugari sa drugima, pa tolerisali njihova ponašanja… znam jer sam bila aktivna tamo… tako da te nepravde i pristarasnosti ima uvek i svuda i uvek će ih biti.
                  Nikada nisam imala nikakav problem da bilo kome od vas kažem šta nije u redu, zato me i napadate ovoliko, naravno sve u šali, nikada vam nisma ćutala.. niti ću.

                  I nije istina da je teniski pdf najgori..samo tamo je totalno drugačija situacija nego na bilo kom drugom. Tamo navijači dolaze u većem broju kada njihov pojedinac-ljubimac pobeđuje, eventualno mali broj onih iz drugih tabora da hejtuju ili troluju ovog koji pobeđuje. Tako da to što pričaš veze sa istinom nema. Što može i da se vidi trenutno.. mir i tišina, niko ništa čak i ne gleda, odnosno komentariše… toliko o tenisu koji se prati.. jer velika trojka odmora ili se oporavlja, kako ko.

                  Medalja ima uvek dve strane i za neki narušen odnos nije kriva samo jedna strana, već obe.. za netrpeljivost, pa i simpatije uvek to ide valjda dvosmerno.. zamisli da ti mene voliš, a ja da te šikaniram.. nisi mazohista valjda...

                  P.S. I za kraj da obajsnim uvredljiv naziv dotična-dotični, koji se često ponavlja ovde na forumu, pošto sam primetila da neki koriste to kada misle da je dugačko da napišu ime te osobe ili kao ne mogu da ga se sete… a zapravo. Kada kažete nekome dotična to i to.. ili dotični to i to.. znači da vas ta osoba mnogo nervira i da ne želite niti da joj se obratite direktno, niti da joj ime spomenete. Ispod časti vam je, isprljaćete se ako izgovorite ime te osobe, nije vredna i sl. Dakle ništa lepo u svakom slučaju. Samuraju, jel si zapamtio?
                  Ja sam sa tobom pokušao normalno i pokušao sam da objasnim neke stvari ali vidim da ne vredi.Ovo tvoje ponašanje prelazi histeriju i ne želim više da ulazim u bilo kakve diskisuije sa tobom zato što ne vredi.Glumi žrtvu bukvališi svaku rečenicu koju neko izgovori i samo nastavi sa ovim ponašanjem i daleko ćeš dogurati.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Naravno da popustaju svima Zato na kraju i ispadne "teza" kazna, jer se nakupi pa se posalje na duzi odmor.

                    Doduse fora je i kad se neko banuje da svi treba da iskuliraju i da ne skacu odmah na prvu, zasta sam i ja kriv (ne za ban doduse).

                    Problem je kad se neko ne slaze, i ne zeli da nadje neku liniju gde nece prelaziti, ili se bar truditi da se veoma retko desi da se predje. Zadnja glupost na teniskom je W, svi kukaju ceo W gde od W koji forsira Federera sto je tacno kod nekih predje da je Federer kriv za odnos W-a prema Novaku, i to traje danima. Onda ja licno se izglupiram i uvucem se u tu pricu. Onda me Olja opomene, onda ja vec uvucen u pricu totalno iz gluposti udjem u raspravu sa njom.

                    U sustini svi grese ovde, i kad se prestane sa mi clanovi i oni admini i moderatori stil, bice i bolje ovde, jer onda se ne dolazi na forum da se "ratuje" sa drugima, vec dodjes da se zezas i piskaras, a mislim da je podosta dopusteno sto se pisanja i zezanja tice, tako da ne vidim kako iko moze tu da se buni. Dozvoljeno je sasvim dosta stvari koje bi lagano mogle da se sankcionisu.

                    Pritom je isto problem sto Olja ili ko se jos vec mucio oko pravila, onda dodje druga ekipa koja namerno cacka mecku da vide da li ce da reaguju povodom toga i da nekog banuju bar na dan za ladjenje, admini i mod kuliraju i piskaraju umesto da lepo bace ban na dan dok se ne ohladi i ne pisu eseje ovde kao da je to neciji posao, a bilo bi sasvim zasluzeno da je popilo dosta ljudi ban na dan za hladnjeje jer se uvek ali uvek cacka mecka i proverava se gde je granica i niko nije ban dobio i ovo jahanje ce se nastaviti dok nekome ne pukne film, prestane da se bavi clanovima kao da su deca, vec kao da su clanovi foruma, imas forum, imas slobodu, koristi ga, neces po najosnovnijim pravilima, ladi se neko vreme i kraj.

                    Ovo je kao porodicno kod psihologa, ko je vise kriv i ko koga vise nervira ili ne postuje.

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                      Ja sam sa tobom pokušao normalno i pokušao sam da objasnim neke stvari ali vidim da ne vredi.Ovo tvoje ponašanje prelazi histeriju i ne želim više da ulazim u bilo kakve diskisuije sa tobom zato što ne vredi.Glumi žrtvu bukvališi svaku rečenicu koju neko izgovori i samo nastavi sa ovim ponašanjem i daleko ćeš dogurati.
                      Normalno odavno ne razgovaras sa mnom, pogledaj sta sve napisa samo... Uzas! Al ne vredi, prosto ne umes drugacije...
                      Nadam se samo da ces ovoga puta i odrzati obecanje i ostaviti me na miru.

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      Last edited by miloolja; 31-07-17, 13:56.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Teniski dio je sasvim ok, samo ste vi pomalo "svileni". U opštim diskusijama mora biti pomalo varnica kao i na komentarisanju uživo. Dal je neko drvo, panj, konjina ili bilo šta drugo i nije toliko bitno Tamo gdje su fan teme treba upozorovati one koji dolaze sa namjerom da provociraju . Primjera radi - Bojana konstantno nešto piše u RF dijelu, nikad tamo ne ulazim jer mi je lik u najmanju ruku antipačin i nemam šta pisati u tom dijelu. Ko god je dobronamjeran shvata kad je dosta sa zejebancijom i pretjerivanjem a ako ne konta treba ga upozoriti ili banovati pa makar da je član i od prvog dana. Kome se ne sviđa nek se udari nogom u guzicu i potraži neko demokratičnije mjesto premda ne znam da ih ima puno koji su ovako tolerantni.
                        Last edited by torpedo; 31-07-17, 13:56. Reason: g

                        Comment


                        • Al ste ga oprali, majko mila.

                          Ako je meni dopizdil, ovaj dosadilo, vase raspravljanje oko jedne gluposti, onda se zna da ste pretjerali.

                          Jebo vas pravila i banovanja, to sto se vi, ko fol vladajuce klasa, osjecate ugrozeno sto vas se proziva, fino se povucete sa pozicije i necete morat citati prozivanja. Kraj. Moja i svacija je sloboda da prozivam one koji pisu pravila, ako se to vama ne svidja, onda ste licemjerni, jer koga vi pljujete? Vucka. Jel on na vlasti, jeste.

                          Ako se nekome ne svidja malo zajeban, ovaj zafrkancije, onda nema potrebe da obnasa tu poziciju.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Tokom W zamalo haos nastao oko nadimaka

                            Mislim da se neki previse lako primaju i ne shvataju zezanje i sprdanje, od toga bezveze prave neki veci problem i cesto, bas zbog toga, dolazi do ozbiljnijih prepirki.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Normalno odavno ne razvovaras sa mnom, pogledaj sta sve napisa samo... Uzas! Al ne vredi, prosto ne umes drugacije...
                              Nadam se samo da ces ovoga puta i odrzati obecanje i ostaviti me na miru.

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              Dal si bre ti realna ajde molim te reci mi da li misliš da si realna? Da li ti toliko bukvališeš i da li ne vidiš kako se ponašaš u zadnje vreme? Ako nećeš ovde možemo ovo da nastavimo i preko pm-a,zaista ti ne mislim ništa loše ali ovo ponašanje prelazi granicu normale.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Al ste ga oprali, majko mila.

                                Ako je meni dopizdil, ovaj dosadilo, vase raspravljanje oko jedne gluposti, onda se zna da ste pretjerali.

                                Jebo vas pravila i banovanja, to sto se vi, ko fol vladajuce klasa, osjecate ugrozeno sto vas se proziva, fino se povucete sa pozicije i necete morat citati prozivanja. Kraj. Moja i svacija je sloboda da prozivam one koji pisu pravila, ako se to vama ne svidja, onda ste licemjerni, jer koga vi pljujete? Vucka. Jel on na vlasti, jeste.

                                Ako se nekome ne svidja malo zajeban, ovaj zafrkancije, onda nema potrebe da obnasa tu poziciju.
                                Koliko to masis poentu, to je strasno.
                                Otpirlike, procitam tvoj post, ne znam odakle da krenem koliko je sve pogresno i odustanem na kraju...
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X