Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Срећом Оља није ту

    Comment


    • Al ste perverzni znate da nisam tako mislio
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Ja ne znam kako si drugacije mislio? ahahahahahahaha
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Poslaćete neke noćne more Olji ako ovako nastavite, već vidim kako se naglo budi iz sna i brzo proverava forum.. a onda ste ga ugasili

          Comment


          • Navukoše me na zlo Ništa ako završim karijeru kada se ovo pročita nastavite sa vinjak ideologijom kao da sam tu
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Ma Gang je mislio na meso pljosnatog oblika, pljeska, šnicla, a Bane samo distribuira ćevap.[emoji16]

              Izvini Bane, zaebavamo se malo.
              Last edited by goku; 31-07-17, 02:07.

              Comment


              • Neka krene prvo sa piletinom

                Belo meso, batak da ne zavrsavam sta jos ide uz batak .

                Ako se i ja banujem, vinjak leci sve.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • A posle na neke teže i kaloričnije stvari[emoji4]

                  Comment


                  • Зна се на шта је мислио Ганг, месо рецимо на роштиљу, овако нешто

                    Spoiler



                    Нема ништа од бана овде, по правилима је све
                    Last edited by Победа; 31-07-17, 01:21.

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                      Navukoše me na zlo Ništa ako završim karijeru kada se ovo pročita nastavite sa vinjak ideologijom kao da sam tu


                      Mudro birajte ideologiju budući lideri

                      Comment




                      • Nije ni njemu lako
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Originally posted by realnost View Post


                          Nije ni njemu lako

                          Comment


                          • Gangariću jel svastika morala da plati uslugu?

                            "I love to speak with Leonard
                            He’s a sportsman and a shepherd
                            He’s a lazy bastard
                            Living in a suit ."
                            Leonard Cohen

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Када је била утакмица 1/2 ЛШ један члан је написао када је ТИМ1 дао гол: "Пишаааај".

                              Пошто је он имао слободу да то пише и није био сакнционисан, интересује ме да ли ћу ја смети на теми премијер лиге писати тако нешто уколико Ливерпул крене да разваљује Јунајтед и притом да нико не сме да ми да негативну репутацију?
                              Хвала на одговору унапред.
                              Ukoliko ga Salah mune i ti napises pišaaaaaaaaaj, to je sasvim korektno sa tvoje strane, dok bi oni koji su ti cepili negativnu trebali da budu sankcionisani obzirom na to da je Salah u tom trenutku pišao i ti nista lose nisi napisao. Ali bih ti preporucio da ne budes toliko vulgaran i da napises nesto tipa piškiiiiiiiii.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                                Pošto pojedinci celu ovu priču shvataju preozbiljno hajde napisaću i ja jedan post da ne bude posle kako hejtujem ljude ili šta već.Ja sam na ovom forumu 7 godina,i bio sam prisutan dok je tu bila najbolja moguća administracija sa Wadom,Tmacom,Vladanom,Bojanom i stvarno je forum delovao i više nego ok.Da se ne lažemo ova pravila su korektna,gledajući kakvih foruma ima gde zbog jedne pogrešne reči dobijaš permamentan ban.Većina nas se sprda oko cele ove priče i ceo ovaj poziv na revoluciju je za nas jedna velika šala.Glavni problem ispada što Olja ne zna da primi tu šalu i što previše drami.Sličnu priču smo imali i sa Bojanom kad je banovala Akija i ona je tu šalu prihvatila kako ćemo da kidnapujemo Paka,da joj gađamo kuću Trampovim tomahavk raketama i ostale gluposti Olja previše stvari shvata lično i pravi dramu bez drame.Nemoj misliti da te ja mrzim ili šta već ja sam javno rekao da si ok lik i imali smo onaj okršaj kada sam te ja iskritikovao i ti si to previše prinela ka srcu i shvatila preozbiljno i od tada tvoje ponašanje je drugačije za 360 stepeni.
                                Većina nas se ovde poznaje dugo neki od nas se poznaju i uživo i čak piju pivo sa vremena na vreme i imamo neke naše unutrašnje šale koje većina ne shvata.I još jednom ću da ti se obratim lično Olja nemam ništa protiv tebe ok si mi lik,imaš žute minute ali ko ih nema samo nemoj previše da primaš ka srcu neke naše šale i da preterano dramiš pošto veruj mi 90% ovoga ovde je čisza zezancija.

                                Pravilnik je korektan i sve je ovo bilo i pre,budimo realni nikad neće ni na jednom forumu biti sto posto korektan pravilnik.Jedina stvar koja je mene nervirala jeste pristrasnost prema klubu za koji se navija,prema teniserima koje pojedini administratori podržavaju i prema članovima foruma sa kojima su administratori dobri pa im gledaju kroz prste. Sećam se baš taj period kada sam došao na forum da je bilo par likova u NBA temi koji su onako provocirali i nervirali pojedine iz vlasti ali ovi ih nisu dirali dok stvarno nisu prekršili pravila,znači nisu bili pristrasni uopšte.Na ovom tenisu je stvarno prava pogibija čak mislim da je najgori pdf ovde i za to se mora praviti posebna taktika.Poslednji primer koji je mene iznervirao (znam da nije po pravilniku da se komentariše ban ali moram) jeste ovaj primer gde je Goran dobio ban.Ja zaista mislim da je Bojana tu bila pristrasna i da je malo naglo odreagovala i zato sam je i pitao preko PM-a šta se dešava i objasnila mi je.Da je imala argument za ban imala je ali nije morala da ga banuje i pogotovo ne na toliko dugo,ali Goran je legenda i znam da je prešao preko toga.I sve to vuče novu priču da je na tenisu stvarno divljina tojest ratno polje i da se tamo mora uozbiljiti cela priča pa čak regrutovati još par ljudi koji to prate da pripomognu.

                                Što se ove pričaonice tiče ovde je uglavnom šala i ne treba to toliko ozbiljno shvatati,pravilnik je nesmalo ovakav bio od početka foruma i nikad nismo imali problem samo treba smiriti te lične nesuglasice i prepirke i ne treba delovati i banovati ljude iz takvih nekih razloga i sve će biti u redu.
                                Ma idi… lovely jubbly, sve šala zezanje, opuštena atmosfra, samo Olja shvata sve lično i drami. Ludilooo…
                                Nekoliko neistina si izneo ovde, pa da te demantujem.

                                Veću neistinu o sebi ne pročitah kako ne znam da prhvatim šalu. To bi pre moglo da se kaže da mi tvoj i nekolicine ovde još, taj vaš smisao za humor i ne prija baš ili ga ne kapiram, pošto kažeš da ga imate ili prosto nismo na istim talasnim dužinama, jbg ljudi su različiti. Ja bih to recimo tako rekla.
                                A i koju tačno šalu da te onda pitam? Da sam dotična koja glumi policajca, umišljena, imam problematično ponašanje (nisi se baš do kraja izjasnio kakvo to), bahata sam, pa te iritira to moje ponašanje, glumim nešto… i to sve ovo samo oko pravila..a u suštini si se zapravo zezao. Ti si jedan vrlo duhovit čovek, al eto mene glupe ne kapiram ništa. A pre par dana si mi nudio krajnje bezobrazno, opet naravno bez ikakve šale… vinjak da se smirim i onog odvratnog Žirua, ako vinjak ne pomaže... (nisi razumeo moj post neki davno kada sam se izmotavala na račun tvoje žene, pa i sebe nešto poredila sa njom..nebitno, pa sada gnjaviš sa Francuzem.. nije on moj tip nikako iako dobro izgleda, ne sporim)..

                                Bojana je prihvatila šalu jer ćete da joj kidnapujete Paka, ne znam šta sve ne, pošto je banovala Akija… ali eto ovi svi silni epiteti što si meni udelio za dan i po su isto šala, i to kakava šala, samo što je ne shvatam i ne prihvatam… stvarno ima veze, stvarno je slično… il nisam normalna, treće nema..
                                A koja je tek šala bila kada sam SAMO onda upozorila Akija na ponašanje i rečnik? Šta si ti posle toga uradio, kao da sam tebe opomenula, banovala, opsovala… ni sama ne mogu da nađem adekvatno poređenje za onaj bezobrazluk…jer si bio iznerviran boga ti. Kakav si tek tu imao rečnik i ton, ah da i to je bila šala, a ja samo dramim….bzvz. Ili onda onaj nastavak u Ars temi pre nekog vremena kada si se tamo sa Vladanom raspravljao oko mene.. i to je bila šala, i čista zezancija??

                                Evo i ovde kažeš da si bio iznerviran, ali vidi kako biraš reči i kako se fino ophodiš prema adminu…

                                Poslednji primer koji je mene iznervirao (znam da nije po pravilniku da se komentariše ban ali moram) jeste ovaj primer gde je Goran dobio ban.Ja zaista mislim da je Bojana tu bila pristrasna i da je malo naglo odreagovala...
                                Ma idi sve šala do šale, a ja glupa majko moja…nikako da shvatim da ovo nije ništa lično. Ma jok!

                                Odmah da ti kažem.. nemoj više da se šališ.. ili ti ne umeš ili ja ne kapiram, al nemoj života ti.

                                Ja sam takođe na ovom forumu odavno, u kontinuitetu i više od tebe, jer ti baš dugo nisi dolazio jedno vreme, ako se ne varam igrao fudbal negde..u Austriji možda?
                                I ja pamtim štošta. I da je bilo bolje nekada gledajući generalno forum, jeste...ali tada je bilo mnoooggooo više stalnih članova, i mnogo više devojaka..mnogo, neuporedivo. Sve je to imalo svoju draž i tada je stvarno bila neviđena atmosfera na mahove i zezanje.. ne uvek ali često.
                                Naravno da nije samo ovaj forum bio dobar zbog admina kod kojih nije bilo nikakve diskusije ili skoro nikakve rasprave.. Tek oni nisu imali smisla za humor....već i zbog samih članova, takav je profil ljudi bio tada prisutan. A što se tiče tog ludovanja na NBA pdf-u tolerisalo se svašta opet iz pristrasnih razloga na koje se ti pozivaš da ti sada smeta i pominješ, jer su neki bili drugari sa drugima, pa tolerisali njihova ponašanja… znam jer sam bila aktivna tamo… tako da te nepravde i pristarasnosti ima uvek i svuda i uvek će ih biti.
                                Nikada nisam imala nikakav problem da bilo kome od vas kažem šta nije u redu, zato me i napadate ovoliko, naravno sve u šali, nikada vam nisma ćutala.. niti ću.

                                I nije istina da je teniski pdf najgori..samo tamo je totalno drugačija situacija nego na bilo kom drugom. Tamo navijači dolaze u većem broju kada njihov pojedinac-ljubimac pobeđuje, eventualno mali broj onih iz drugih tabora da hejtuju ili troluju ovog koji pobeđuje. Tako da to što pričaš veze sa istinom nema. Što može i da se vidi trenutno.. mir i tišina, niko ništa čak i ne gleda, odnosno komentariše… toliko o tenisu koji se prati.. jer velika trojka odmora ili se oporavlja, kako ko.

                                Medalja ima uvek dve strane i za neki narušen odnos nije kriva samo jedna strana, već obe.. za netrpeljivost, pa i simpatije uvek to ide valjda dvosmerno.. zamisli da ti mene voliš, a ja da te šikaniram.. nisi mazohista valjda...

                                P.S. I za kraj da obajsnim uvredljiv naziv dotična-dotični, koji se često ponavlja ovde na forumu, pošto sam primetila da neki koriste to kada misle da je dugačko da napišu ime te osobe ili kao ne mogu da ga se sete… a zapravo. Kada kažete nekome dotična to i to.. ili dotični to i to.. znači da vas ta osoba mnogo nervira i da ne želite niti da joj se obratite direktno, niti da joj ime spomenete. Ispod časti vam je, isprljaćete se ako izgovorite ime te osobe, nije vredna i sl. Dakle ništa lepo u svakom slučaju. Samuraju, jel si zapamtio?
                                Last edited by miloolja; 31-07-17, 12:45.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X