Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
    Nemoj Gorane brate veruj mi Mogao bi ovom Pobedi da je preporučim vidim hoće čovek da me smakne
    Како си се ти пронашао у оном посту мајке ти?

    Нисам мислио на тебе

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      Како си се ти пронашао у оном посту мајке ти?

      Нисам мислио на тебе
      Šalim se bre brate ne brini se biće svaja što dalje od tebe

      Originally posted by GOKU View Post
      Nije valjda takva situacija, eto je onda princevskom, da mu malo sreže krila.[emoji3]

      Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
      Jedino ako je Princović postao mazohista a da mi ne znamo,ne smem ništa da činim bez njegovog pristanka
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
        Šalim se bre brate ne brini se biće svaja što dalje od tebe



        Jedino ako je Princović postao mazohista a da mi ne znamo,ne smem ništa da činim bez njegovog pristanka
        Da znaš da mi njegovi postovi liče na čoveka koji voli da ga fizički maltretiraju.[emoji16]

        Comment


        • Boga mi Tamara maltretira psihički
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
            Boga mi Tamara maltretira psihički
            Ko mi tebe uze Tamara??
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              Ko mi tebe uze Tamara??
              Ti kakve si sreće kad se budeš napio jednom smuvaćeš je,ima da bežiš sa migrantima u Nemačku od nje
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Kada bi ti rekao sta sam pio sinoc odrekao bi me se preko foruma

                Kakve sam srece ima jos da se orodimo. Sto i nije lose, ako se uzme u obzir cena koju dobijas za vinjak Visi ciljevi
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Brate kad bi mi je skinuo sa grbače dobijao bi mesečno vinjaka koliko je teška Al nemoj veruj mi i ovako si sklon piću sa njom bi završio karijeru
                  Last edited by Lord Gangarić; 31-07-17, 01:02.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Znaci ima 100+ ?

                    Moracu da se slozim sa Akijem oko kilaze trenutno
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • A koja žena to ne radi Gangariću?

                      Više ili manje, to je kod svake fabričko podešavanje. Prihvatiš to kao prirodni poredak stvari i pokušaš da skreneš temu kad su u tom modu.

                      Recimo, pitaš jesi ti to smršala malo ili kažeš kako danas lepo izgledaš.

                      Naravno da ništa od toga ne misliš, ali ona to ne zna.[emoji16]

                      Comment


                      • Što je najgore nema Devojka je zgodna,lepa ali je glava malo u ofsajdu,veganka fazon

                        @Gorane veruj mi ovo je posebna priča,kada je prvi put došla kod mene na tipa vikend gotovo svi moji ortaci su me smarali da im poguram malo,kad su progovorili sa njom dve rečenice svi su pobegli Kad dođe ovako kod nas na par dana jedem samo spanać i neku travu,meso ne sme da zamiriše u kući Čak i moja Ema ne može da je trpi više od dva dana a odrasle su zajedno što se kaže
                        Last edited by Lord Gangarić; 31-07-17, 01:06.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by GOKU View Post
                          A koja žena to ne radi Gangariću?

                          Više ili manje, to je kod svake fabričko podešavanje. Prihvatiš to kao prirodni poredak stvari i pokušaš da skreneš temu kad su u tom modu.

                          Recimo, pitaš jesi ti to smršala malo ili kažeš kako danas lepo izgledaš.

                          Naravno da ništa od toga ne misliš, ali ona to ne zna.[emoji16]


                          A sta vise dodati na ovo?

                          Originally posted by Lord Gangarić View Post
                          Što je najgore nema Devojka je zgodna,lepa ali je glava malo u ofsajdu,veganka fazon
                          Sta me briga vise janjetine za mene!
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                            Što je najgore nema Devojka je zgodna,lepa ali je glava malo u ofsajdu,veganka fazon
                            Sad bi Bane rekao, znači ne unosi meso u sebe, ali ja neću, jer ja nisam Bane.[emoji16]

                            Comment


                            • Originally posted by GOKU View Post
                              Sad bi Bane rekao, znači ne unosi meso u sebe, ali ja neću, jer ja nisam Bane.[emoji16]
                              Ahahahahhahahah JBT KAKO SE NISAM SETIO BANETA AAAA Ako neko može da je natera da stavi meso u usta to je Bane
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Gangara daj stavi u spoiler drugu recenicu. Stvarno je malo...
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X