Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Najjace je sto se najavljuju "toplotni udari" a ja se pitam sta je onda ovo trenutno?
    Kod nas najavili za onaj tamo vikend 45,mislim da se to podvodi pod toplotni udar.Dobro je sto necu bit u pg,inace bih spavao u zamrzivac.

    Comment


    • Originally posted by Ivan_pg View Post
      Kod nas najavili za onaj tamo vikend 45,mislim da se to podvodi pod toplotni udar.Dobro je sto necu bit u pg,inace bih spavao u zamrzivac.
      To odmah mozes racunati 50+.

      Originally posted by maliajnstajn View Post
      Najavljuju iducu sedmicu 40 za Sarajevo. Trenutno samo 30, iako je osjecaj da je 45.
      Ljubi te brat, dodji na 40+.

      Comment


      • Zabranjeno je pominjanje članova ličnim imenima, osim ako ne stoje u nicku ili ukoliko sam član foruma nije tako nešto dopustio, odnosno obelodanio. To što se lično poznajete, saznate nečije ime sa društvenih mreža ili nekih igrica van ovog foruma, ne daje vam za pravo da tu vrstu ličnih podataka iznosite, bez odobrenja samog člana.


        Znaci clana bojanaBG ne smete nazvati Bo***a, a clana miloolja ne smete nazvati O*a, inace pod ban bato. Jos jedan nacin da kad im idete na onu rstva da mogu da se pozovu na pravilnik i banuju vas. Tiranija.

        Moje pravo ime je Bici i ja ne dozvoljavam da me oslovljavate sa Bici, to posebno vazi za admine ovog diktatorskog foruma.
        Last edited by bici; 29-07-17, 16:05.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by bici View Post


          Znaci clana bojanaBG ne smete nazvati Bo***a, a clana miloolja ne smete nazvati O*a, inace pod ban bato. Jos jedan nacin da kad im idete na onu rstva da mogu da se pozovu na pravilnik i banuju vas. Tiranija.

          Moje pravo ime je Bici i ja ne dozvoljavam da me oslovljavate sa Bici, to posebno vazi za admine ovog diktatorskog foruma.
          Ajde ponovo procitaj, ali pazljivo.

          uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment



          • Da parafraziram Bojanu...ajd cik procitaj, al da razumes...

            tt sa A5 u inat Mi6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Bici, al si ga protumacio...
              Pise da je okej ako je u nicku, znaci mozes da zoves Olju i Bojanu bez zvezdica.

              Ima ljudi koji nece da otkrivaju identitet i naravno da je ovo pravilo na mestu.

              Comment


              • Originally posted by Abel View Post

                Ima ljudi koji nece da otkrivaju identitet
                Da li zelite da budete anonimni?
                -Da.
                Samo ja bi se u svakom slucaju predstavio. Sekula Opancic, inzinjer telekomunikacija, 28 godina, broj licne karte 1575/75.

                Spoiler
                Last edited by Rossonero; 29-07-17, 16:05.

                Comment


                • To u mom niku je diskutabilno, jer su me zvali svakako ...ali ja sam se predstavila tako da...bici, bici...pravi si Aki.

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Abel View Post
                    Bici, al si ga protumacio...
                    Pise da je okej ako je u nicku, znaci mozes da zoves Olju i Bojanu bez zvezdica.

                    Ima ljudi koji nece da otkrivaju identitet i naravno da je ovo pravilo na mestu.
                    Ne dajte se prevariti ovim: osim ako ne stoje u nicku. Postoji razlika izmedju toga i "biti sastavni deo nika. Namerno dvosmisleno i maglovito, ne bi li se naivni upecali.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Ima par bisera
                      http://www.b92.net/putovanja/zanimlj...nav_id=1287504

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        To u mom niku je diskutabilno, jer su me zvali svakako ...ali ja sam se predstavila tako da...bici, bici...pravi si Aki.

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        Ponovo provokacija, aludiranje da sa mnom nesto nije uredu.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Ponovo provokacija, aludiranje da sa mnom nesto nije uredu.
                          Istovremeno je i mene uvredila uporedivsi me sa tobom. Pisaju po nama kad im dune.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Istovremeno je i mene uvredila uporedivsi me sa tobom. Pisaju po nama kad im dune.
                            Ne postoje dva ljudska bica koja su ista i mogu da se porede.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ne prestaje da vređa,juče sam ja imao problem i bio žalostan sada Bicija poredi sa Akijem koji je unikat ccc...
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                                Ne prestaje da vređa,juče sam ja imao problem i bio žalostan sada Bicija poredi sa Akijem koji je unikat ccc...
                                I ja sam unikat, ali postoji taj problem sto Ziru stremi ka tome da ima magnificent bradu kao ja. Fali mu jos par santima i nisam vise unikat.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X