Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Ovim putem, javno izrazavam primjedbu na clan 4.3, jer ogranicava slobodu govora kao osnovno ljudsko pravo.


    Comment


    • Originally posted by Seoski Terminator View Post
      BOG
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        BOG
        Sad bi me se moglo banovati zbog blasfemije.

        Moram vise da pazim.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Sad je u pravilima zabranjeno davati i negativne reputacije.

          Diktatura je krenula.
          Mrzi me da čitam,jesi ozbiljan ?
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Član 5.3 - Jesu li tto ove zelene tačkice ispod imena? Ako ne, šta znače ove tačke i zašto ih neki nemaju?

            Dalje, da li se član 6.1 odnosi na član 4.8?

            Što se tiče člana 3.4, neće se svideti Kućnom nikako

            @Gang - dozvoljeno je, ali je zabranjena zlouptreba, kako pozitivnih, tako i negativnih reputacija. Nije ti to lajk/dislajk
            Last edited by Nerealan; 28-07-17, 22:26.
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
              Mrzi me da čitam,jesi ozbiljan ?
              4.12 Zabranjeno je zloupotrebljavati reputacije, u smislu ne morate sve što vam se dopadne ili ne dopadne da ocenjujete. Reputacija je ipak viši nivo od like-a, koga trenutno nemamo. Takodje je zabranjena zloupotreba prijave postova. Zna se sta se prijavljuje...recimo svaki onaj post koji sadrži neprimereno pisanje iz odeljka Zabranjeno! Ne prijavljuju se postovi koji vam se ne dopadaju, jer se kose sa vašim navijačkim stavovima.

              Diktatura.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                Mrzi me da čitam,jesi ozbiljan ?
                Zabranjeno je zloupotrebljavati reputacije, a ne davati negativne.
                Mi bi ukinuli negativne reputacije da ne zelimo da ih dajete, jedan klik i cao zdravo
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Mislim da nije bilo potrebe da se navode neka pravila koja su opšteprihvaćena medju svim forumašima i postala su običaj. Sad neko ko dodje i kome je možda prvi forum, treba sa ispašta jer zaboga nije čitao pravila. Ja ih prvi ne bih pročitao.

                  Nisam pametan niti me zanima, ali neće uticati na pisanje, jedino ste možda ozakonili ono što ste do sada radili.

                  Comment


                  • Naravno da je bilo potrebe za ovim..uostalom sve lepo piše i zašto i zbog čega.
                    Ko neće da prihvati njegov problem. Svako čudo za 3 dana, pošto očekujemo i reakcije princa kao i nekih drugih ... a posle ćemo da vidimo.

                    Originally posted by realnost View Post
                    Član 5.3 - Jesu li tto ove zelene tačkice ispod imena? Ako ne, šta znače ove tačke i zašto ih neki nemaju?

                    Dalje, da li se član 6.1 odnosi na član 4.8?

                    Što se tiče člana 3.4, neće se svideti Kućnom nikako

                    @Gang - dozvoljeno je, ali je zabranjena zlouptreba, kako pozitivnih, tako i negativnih reputacija. Nije ti to lajk/dislajk
                    Ne razumem bold.
                    Last edited by miloolja; 28-07-17, 22:41.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Da li admini mogu da prekrše član 4.8, ukoliko to ide u korist članovima foruma?
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Hahahhaha.... ne!

                        Dobar pokušaj
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Evo pročitao sam da ne budem divljak u suštini ista pravila kao i pre uz neka mala podešavanja ali ništa različito samo što je lepše i urednije napisano i što dotična glumi sad policajca.Kontam da Aki više troluje nego što ozbiljno misli
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                            Evo pročitao sam da ne budem divljak u suštini ista pravila kao i pre uz neka mala podešavanja ali ništa različito samo što je lepše i urednije napisano i što dotična glumi sad policajca.Kontam da Aki više troluje nego što ozbiljno misli
                            Admini i moderatori su ostali isti, tako da ne znam sta si sa ovim mislio
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Da dotična to obožava!
                              Jbg shit happens

                              Ne obraćaj pažnju Bojana.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Admini i moderatori su ostali isti, tako da ne znam sta si sa ovim mislio
                                Na njeno ponašanje i bahaćenje ne na to ko je admin a ko moderator ali to je potpuno leva priča i nije joj ovde mesto.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X