Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Feđa dobar, Bosnić dobar. Džakić onako - reklamira se, Škabo ništa posebno, Višekruna jbg malo ga ne kontam kada su se on i Vučić to razišli ili nisam pomno baš pratio. Takođe dobar intervju je sa Dušanom Dunđerom, meni među najboljim. Može i onaj brat iz Ukrajine, Gang ga je predlagao, Dejan se zove. Ima sada i onaj iz Crne Gore što priča o Milu i njegovoj stranci, to mi je bilo zanimljivo takođe. Dobra debata je Bosnić i još neki profesor valjda. Uz to sam odgledao i Jugoslava Petrušića, i on mi smrdi na prevaru, ne totalnu, ali prevaru
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment




    • Za Akia

      Bill Burr Bog na zemlji.

      Comment


      • Bill Burr prije nego sto se ozenio, bio je najkul osoba na planeti zemlji.



        Najjaci stendap ikad u historiji
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Apsolutni Bog na zemlji i ako je ozenjen.



          Ima sada i vrhunsku seriju "F is for family".

          Comment


          • Al nema sta da dira Stefana.

            Stefan je vrhunski filozof
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Zato sto Bill Burr ne jebe zivu silu.

              Comment


              • Imal iko da mi moze ovu knjigu u epub formatu naci?

                The Last Playboy: The High Life of Porfirio Rubirosa
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ovaj lik je prekucao igricu



                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Удри Мирољуба онда

                    Шалим се, одгледај Џакића и Стошића из ММА, били на Балкан инфо. Имаш исто интересантне госте, Шкабо и Феђа из БСа, Боснић, Вишекруна. У последње време нисам гледао скоро ништа, Гангара је активнији, он ти може више помоћи.
                    Džakić je cirkuzant,Stošić je ekstra i zanimljiv lik,Bosnić takođe ekstra kao i onaj serijal iz Ukrajine Luparin,Gubarev,Berić,Prilepak takođe ok intervju,Tešina zapažanja iz Donjecka takođe ok,ceo ovaj serijal "Aktuelno" je takođe dobar iako nisam stigao da odgledam sve,Dunđer jako dobar.Nekada imam stomak za Jelenu Mačić mada kontam da sam nju gledao zato što se ložim na nju
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Sibajte preporuke za emisije koje da slusam na poslu, jos bolje ako imate neku sa konkretnim gostom.Kapiram da ce to vise da me zabavi od domace muzike. Nemojte samo Andjusa, iako ga ne gledam 2-3 godine sve su mi njegove emisije slicnog kalupa.

                      Rodjak mi je rekao da pustim Marka Vidojkovica.
                      Joe Rogan experience, on dovodi od naucnika, komicara, muzicara, profesionalnih boraca, pa mozes da slusas sta god te zanima.
                      I meni drugi ozbiljniji podcast je sa Sam Harrisom "Waking Up with Sam Harris".

                      Rogan je vise obican lik koji samo voli da ima razgovore sa zanimljivim gostima, dok Sam, on ima dosta teze i ozbiljnije razgovore, ima i Rogan sa ozbiljnim gostima al Sam je mnogo pametniji od Rogana, al jedina dva podcasta koja slusam.

                      EDIT: Ili ako hoces bivsu americku foku (vrlo zanimljiv lik) Jocko Willink (Jocko podcast).

                      Jocko : https://www.youtube.com/channel/UCkq...BFNFho6JgygCnA
                      Joe Rogan : https://www.youtube.com/channel/UCzQ...DoEbmsQxvdjxgQ
                      Sam Harris : https://www.youtube.com/channel/UCNA...fdzNi6NxruKPLw
                      Last edited by Seoski Terminator; 26-07-17, 09:47.

                      Comment


                      • http://www.kurir.rs/vesti/politika/2...gradske-izbore

                        Tebra al je ovaj Kurir zaratio sa Vučkom,skoro sam počeo da obraćam pažnju na njihove tekstove prosto uriniraju po njemu.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Vole tako oni s vremena na vreme, pa ce opet da se vrate na lizanje dupeta doticnom. Vec vidjeno Gang - hint: Srbijo, izvini.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Na pinku pola dnevnika pljuju tog Rodica sto drzi Kurir, svaki dan

                            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Ne gledam tv ali zna se sa kim Mitrović šuruje i ko mu je izvukao sina iz zatvora kad je pregazio onu devojčicu na pešačkom tako da me ne čudi..
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Otkad je Kurir (ponovo) krenuo protiv Vucka, od tada traje to na Pinku neka troglava azdaja, neke picke materine, pa snimak nekog kako smrce koks itd, pre nekoliko dana sam cuo da je u pitanju 30. dan hajke na naseg dragog premijera, ne znam dokle su sada stigli
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X