Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima nesto sto ja zovem skupljanje talenata.

    Politika je veoma mocna stvar da naucis kako kontrolisati narativ.

    Kako stvari funkcionisu.

    Ja je pratim vise zbog ekonomije, jer me zanima ekonomska strana, ostalo me ne interesuje.

    I manje vise ja sam sebe zovem renesansnim covjekom, osobom koju interesuje mnogo stvari i hoce da se edukuje o tim stvarima.

    Recimo, prije 12 godina, mojim roditeljima je rekao nakav cica na moru kad smo bili, nakon sto sam razgovarao sa njime, da cu jednog dana biti predsjednik drzave. Treba imat na umu da je meni tada bilo 10ak godina.

    Iako ja licno nemam namjeru ikad da se bavim politikom, vrlo je moguce da cu nekoga staviti u tu poziciju.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by realnost View Post
      Bici i bice, nisu ista osoba? O majndfaka, tek sam sada izvalio
      Hahhahah koji brat Mada moram priznati ponekad kad vidim njegov post, istripujem se da sam ja pisao pa se zapitam kad sam promenio avatar
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • bici je provokator,bice je gospodin
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • http://rs.n1info.com/a284772/Vesti/V...u-oktobru.html

          Veselite se beograđani, rasveta za NG stiže polovinom oktobra. I biće je JOŠ VIŠE, SAMO NAPRED OBILIĆ!!1

          Comment


          • 170 miliona dinara za je**ne ukrase
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Ima nesto sto ja zovem skupljanje talenata.

              Politika je veoma mocna stvar da naucis kako kontrolisati narativ.

              Kako stvari funkcionisu.

              Ja je pratim vise zbog ekonomije, jer me zanima ekonomska strana, ostalo me ne interesuje.

              I manje vise ja sam sebe zovem renesansnim covjekom, osobom koju interesuje mnogo stvari i hoce da se edukuje o tim stvarima.

              Recimo, prije 12 godina, mojim roditeljima je rekao nakav cica na moru kad smo bili, nakon sto sam razgovarao sa njime, da cu jednog dana biti predsjednik drzave. Treba imat na umu da je meni tada bilo 10ak godina.

              Iako ja licno nemam namjeru ikad da se bavim politikom, vrlo je moguce da cu nekoga staviti u tu poziciju.
              Kakav si ti gospodin meni
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • u oktobru ce da je montiraju
                ne znam ni sto su je skidali
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Ma bila Andriana Lima par dana u CG. A znate kako su Brazilke nezasite, tako da sam se par dana morao odmorit.

                  Da nije Brana u mežuvremenu pitala za mene?

                  "I love to speak with Leonard
                  He’s a sportsman and a shepherd
                  He’s a lazy bastard
                  Living in a suit ."
                  Leonard Cohen

                  Comment


                  • Rekoh vam, cim se Aki ukljuci u pregovore Banetovog povratka, to je done deal.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                      bici je provokator,bice je gospodin
                      Ja sam gospodski provokator.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Mada moram priznati ponekad kad vidim njegov post, istripujem se da sam ja pisao pa se zapitam kad sam promenio avatar
                        I ja se istripovao, reko gle ga ovaj citirao sam sebe Ok, Bice navija za Juventus - to podržavam. Bici za Junajted - ne podržavam, dok mu je avatar pun pogodak
                        Last edited by Nerealan; 20-07-17, 18:56.
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Aaa ubi se onaj pjevač Linkin Park-a.. Kažu objesio se
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Velika steta.

                            Comment


                            • Originally posted by Jax Teller View Post
                              Aaa ubi se onaj pjevač Linkin Park-a.. Kažu objesio se
                              Aha... Sad pročitah na portal b92. Strašno.
                              Početkom 2000tih bilo je puno sličnih bendova, Limp Bizkit, Guano Apes, POD, SOAD, Papa Roch... Ali su oni bili posebni, Mike-ovo repovanje i Chesterov glas bila je moćna kombinacija.

                              Ostala mi lijepa kolekcija

                              IMG_20170720_212424.jpg

                              "I love to speak with Leonard
                              He’s a sportsman and a shepherd
                              He’s a lazy bastard
                              Living in a suit ."
                              Leonard Cohen

                              Comment


                              • Svaka čast Bane na kolekciji, i ja sam u tom periodu pratio taj žanr. Znam da su on i pjevač grupe Papa Roach u djetinstvu bili žrtve silovanja.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X