Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi smo taj od 90% uzeli u Spaniji, i cini mi se da je bio plave boje ili mozda crne ne secam se tacno. Mene je od 3 gutljaja bolela glava, ali sam ostao priseban jer nisam pre toga mnogo pio (mozda 5-6 piva), ali zato se dosta njih otkinulo i rekao sam nikad vise
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ulazi Aki u pregovore da vrati Baneta.

      To je done deal.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ako ne možeš da ga banuješ ili ućutkaš ti mu slomi srca stvarno sramota šta se Banetu radi #pravda
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Za 8 godina, 2024. napravit cu Rand Paul-a predsjednikom Sjedinjenih Americkih Drzava
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Imam ja neke zajebancije od njega, al nemam Social Media Agency.

            Samo bog zna sami dje meni to, ko kad imam milion nakih tih zajebancija, nedje na disku.

            A inace oko FB reklama, uzmes fino, youtube i naucis osnove facebook targetiranja onda malo naprednije i tako to polako nadogradjujes znanje, na kraju dodjes do nekog nivoa izmisljanja brendova.
            Hvala i tebi a i hvala Bici. Tražim, čitam, skidam materijale...Ako naletite na nešto interesantno nekad, bacite mi na pm.

            Comment


            • Bici i bice, nisu ista osoba? O majndfaka, tek sam sada izvalio
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Za 8 godina, 2024. napravit cu Rand Paul-a predsjednikom Sjedinjenih Americkih Drzava
                Hoce li Trump ici na 8 ili ce se zadovoljiti sa 4?

                Comment


                • Originally posted by Samuraj View Post
                  Hoce li Trump ici na 8 ili ce se zadovoljiti sa 4?
                  U ovom momentu, mislim da ce ici na samo 4. Vidjet cemo sta ce se desiti, ako se kandiduje, uzima ponovo, ali u ovom momentu, moja predikcija je da se on nece ponovo kandidovati, zbog cega bi ga ja nenormalno mnogo vise postovao.

                  Jedan od mojih najdrazih predsjednika Calvin Coolidge je odradio samo jedan mandat i imao najjaci ekonomski razvoj u historiji USA.

                  Inace, nakon bruku godina, Trump je naredio da se prestanu naoruzavati pobunjenici u Siriji, koji su inace ISIS.

                  http://www.businessinsider.com/trump...-rebels-2017-7
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Za 8 godina, 2024. napravit cu Rand Paul-a predsjednikom Sjedinjenih Americkih Drzava
                    Нема теорије да постане он икада председник осим ако не промени политику.

                    Додуше није толико драстичан према ФЕДу као његов отац. Рон Пол би био фантастичан председник.

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Нема теорије да постане он икада председник осим ако не промени политику.

                      Додуше није толико драстичан према ФЕДу као његов отац. Рон Пол би био фантастичан председник.
                      Ron Paul je imao vrhunskog ekonomskog savjetnika, Hajekanca, Peter Schiff. Al eto oni su odabrali izmedju njega Romnya i Gingricha, jednog velikog cuck-a Romneya.

                      Ne mora da se mijenja politka, mora da ga se nauci umjestnost persuasion-a i marketinga.

                      On ce biti predsjednik. Ja cu ga uciniti predsjednikom.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Он ће бити председник. Добиће метак у главу. Доћи ће неки нови Линдон Џонсон.

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Он ће бити председник. Добиће метак у главу. Доћи ће неки нови Линдон Џонсон.
                          Ne ubijaju se predsjednici u moderna vremena kao prije.

                          Lyndon Johnson je bio Senate majority leader, koji je jedini leader partije u Senatu IKAD bio zaduzen za neki komitet koji je odlucivao o budzetu CIA-e. On je ubio Kennedya.

                          George Bush senior, je bio direktor CIA-e i on je isto pokusao da ubije Ronalda Regana.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Кенеди се замерио и ФЕДу колико знам, тј. хтео да га угаси и заврши с тим.
                            А имао је проблема и с ратовима, није хтео с Русијом да заратује, тј. СССР у то време.
                            Линдон чим је дошао, хаос направио.

                            Ово за Џорџ Буша први пут чујем, погледаћу о томе, интересантно.

                            Comment


                            • Citam vas dvojicu i evo ne kontam nista. Nit znam ko su ti ljudi ni nista.

                              Uglavnom pitanje za obojicu:

                              Kako mozete da pratite politiku? Nije mi dosta nase, nego jos i stranu da pratim koja je jos veca (u smislu clanova). Jedino sto bih mogao kao odgovor da razumem je da se bavite politikom.

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                                Citam vas dvojicu i evo ne kontam nista. Nit znam ko su ti ljudi ni nista.

                                Uglavnom pitanje za obojicu:

                                Kako mozete da pratite politiku? Nije mi dosta nase, nego jos i stranu da pratim koja je jos veca (u smislu clanova). Jedino sto bih mogao kao odgovor da razumem je da se bavite politikom.
                                Искрено, не знам. Иако знам да ми то неће помоћи нити да ћу ишта променити, често може да буде веома занимљиво.

                                Comment

                                Working...
                                X