Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gangara, nemoj samo ovako da zavrsis

    Comment


    • Prosle godine, zvekno ja shoot sa apsintom.

      Haj nista to nekih 5 minuta, ni dotaklo me nije. Samo sto sam ja izgovorio ni dotaklo me nije, tako me udario.

      Jesam ja taj dan popio dosta, al za jedno 3 sata kasnije izlazim iz zagusljive kafane i kako me opalio cist zrak, tako stojeci povracam.

      Ova zenska sto je sa mnom bila, gleda i ne vjeruje, kaze, cucni sta ti je budalo ti hodas i povracas

      Bio jos jedan lik, kaze on kad povrati, legne na sred ceste, ne moze da se pomjeri

      U svakom slucaju apsint je zlo
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Na koga si pucao sa apsintom
        1. Andrey Rublev
        2. Thanasi Kokkinakis
        3. Alexander Zverev
        4. Ernesto Escobedo

        Renesansa tenisa u 2016 godini.

        Comment


        • U startu svi znamo da je to otrov, al đavo ne da mira moraš u životu se bar jednom zajebati apsintom. Ja sam u srednjoj školi jer mi je jedan pametan drug gledo onaj film Euro Trip i odluka je pala.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Originally posted by Jax Teller View Post
            U startu svi znamo da je to otrov, al đavo ne da mira moraš u životu se bar jednom zajebati apsintom. Ja sam u srednjoj školi jer mi je jedan pametan drug gledo onaj film Euro Trip i odluka je pala.


            Jesi i ti vidio zelene vilenjake kako lebde oko tebe?
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ma nisam vidio prst pred okom, mada je bilo čudnih ponašanja. Neke smo gluposti lupetali iako ja i dalje tvrdim da je to čisti placebo.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Da nema neko klipove od Tai Lopeza - Social Media Marketing Agency ili bilo šta na tu temu, neki kurs za koji ne mora da se puca 700-1000 dolara? Pogotovo oko FB reklamiranja.

                Comment


                • Evo Aki ti sredi za 250 eura, al to samo jer si s foruma. Inace je je 400.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Imam ja neke zajebancije od njega, al nemam Social Media Agency.

                    Samo bog zna sami dje meni to, ko kad imam milion nakih tih zajebancija, nedje na disku.

                    A inace oko FB reklama, uzmes fino, youtube i naucis osnove facebook targetiranja onda malo naprednije i tako to polako nadogradjujes znanje, na kraju dodjes do nekog nivoa izmisljanja brendova.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Na lynda.com ima sjajnih predavanja o marketingu(i o mnogim drugim oblastima). Vecina stvari ima da se nadje na torentima.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Apsint 90% alkohola, ono je haos. Na ekskurziji u 4. godini uzeli da pijemo, i vecina nas je znala da je to bas jako, dok par njih nisu, pa mi ono po malo srkali, kad navrnuse njih 2-3 casu na eks, posle 5 minuta padose, kupali ih hladnom vodom da ih osvestimo, oduzeli se. Od tada ga nisam vise nikad probao, a srecom pa sam i prestao sa alkoholom, jer sam umeo da vezem tako od srede do nedelje sa izlascima
                        Pio sam i ja jednom taj otrov od 90%, unakazio se. Mada pravi apsint ima oko 65-70% max.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Ja sam sinoć zveknuo 4 dupla šota (apsint+vinjak) i sahranilo me brate mili.Mada kod nas je taj apsint dosta slabiji oko 70 posto al opet sahranjuje
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • To sam u Pragu pio zeleni i crveni i nikad vise, u picu treba i uzivati a ne samo da se otkines

                            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Probaj crni

                              Pakao postane sladak skroz

                              Comment


                              • Moram probati jednom se zivi

                                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X