Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolje bi mu bilo da se javi i kaze kako je i kakva je situacija dole nego sto glumi ludilo...

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • A ocigledno i jak vetar duva...

      Last edited by miloolja; 18-07-17, 14:03.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Sve je to ljudski faktor,raj za piromane i ostale poremecene bolesnike.Toj sumi ce kazu bit potrebno 70 godina da se obnovi.Vjerovatno ima i ovih neimara sto vrebaju da zidaju na tim zgaristima nesto.
        Last edited by E1_PG; 18-07-17, 14:08.

        Comment


        • Nema ni Marica, mora da je i on trazio ban ili je vladajuci rezim pronasao neki alternativni nacin za uklanjanje neistomisljenika umesto banovanja. Ako je u pitanju ova druga solucija, bojim se da sledi Gangaricev nestanak .

          Comment


          • Svake godine, al svake godine, bude neki ogroman pozar, meni jasno nije kako.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ja sam već počeo da se psihički pripremam Princoviću čak sam i spakovao koji paket vinjaka da imam za put
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                Ja sam već počeo da se psihički pripremam Princoviću čak sam i spakovao koji paket vinjaka da imam za put
                Gangaricu, znaj ako do tog nemilog scenarija dodje, nosicu u tvoju cast vinjak u potpisu i prepricavacu price o Lordu novim pokolenjima, takozvanim tripletarčićima

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  Sve je to ljudski faktor,raj za piromane i ostale poremecene bolesnike.Toj sumi ce kazu bit potrebno 70 godina da se obnovi.Vjerovatno ima i ovih neimara sto vrebaju da zidaju na tim zgaristima nesto.
                  Po Rusiji i Moskvi samoj odavno oproban recept...i ko zna kojekuda jos...dovoljno da bace oko na lokaciju.
                  Ali covek i njegov nemar su posebna prica.

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Čekajte bre ljudi zar nije Bane iz Tivta ?
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Evo stize nam kanader iz Ukrajine i helikopter iz Bugarske,juupiii to ce nas spasit.

                      Comment


                      • Nisam ni mislio da odem dugo, dobio sam info da se spominjem pa sam svratio.

                        Ban sam zasluzio zbog seksizma(doduse na drugom forumu, ali tamo znam svoje granice i nikad ne bih napisao tako nesto) sto je sigurno gora stvar nego sto su pojedinci dobili u poslednjih par dana iako je post bio klasicno podjebavanje(a sa forumasicom nema nikakve zle krvi, ali ne znam kako bi ona shvatila moju sprdnju).Ajde to sto sam ja zasluzio ban, nego sto Bane treba da prodje 2-3 puta gore kada je pokrenuo pricu i jos se posle nadovezao na mene i sto se njegov post za razliku od mog mogao shvatiti ozbiljno, jer u tome sigurno se krije deo istine.

                        Comment


                        • Treba odstraniti mizoginiju sa foruma. Neki si previse dopustaju.

                          Comment


                          • Comment


                            • Ju vidi Slovenke šta radi

                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • I onda kazu Makron mekusac a Tramp alfa,hehehe,Donald papucar

                                Comment

                                Working...
                                X