Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pljujete,vrijedjate vidim ja sta vidim

    Juniore,sto me ne branis
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Game of thrones direktno na forumu.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Sledeci put kad neko popije ban, pridruzice mu se i onaj ko se bude javno raspitivao zbog cega...


        uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Stigao Akan i svi se seksisti razbezase

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Pljujete,vrijedjate vidim ja sta vidim

            Juniore,sto me ne branis
            Vidis ih ko ose napadaju.

            Inace ne dijelim sta se pise u porukama, al ja sam sugerisao Akanu da je mozda malo previse rigorozan bio sa madridom, ali boze moj, ja se ne pitam, njegova odluka i postupio je po pravilima.

            Ne znam sta napadate njega, covjek dodje ovdje jednom godisnje i banuje nekoga, i to kad bas se zasluzi, a ne banovanja, zbog stilskih figura u vidu vulgarizama i pezorativa.

            Smijesna vam je rasprava.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Al sto se pravite blesavi i naivni [emoji23]
              Normalno da ne mrzite zene...ko vam je to rekao, ali imate peoblem kada vas zensko i to opominje, o banovima je suvisno govoriti.
              Samo u skorijoj proslosti...

              Jedan se pre nekog vremena silno uvredio, pa mu se i drugari umesali bog zna kako povredjeni nepravdom...kako sam se drznula da ih opominjem samo...samo podvlacim...opominjem..
              Drugi pre neko vece da odlepi covek zbog mog komentara da je neprimereno aktivnu forumasicu etiketirati bilo kako...onoliko dramio ovde da obrisem drugu famoznu recenicu iz posta, a zalio se celo vece svima redom... dok onaj treci saucesnik, pa i vinovnik takvog neprimerenog ponasanja trazio ceo dan da ga banujem... ..jer on nije za forum

              Da pogledamo retrospektivu banovanih...ko se bunio i dizao glas protiv banova koji su udelili prskaj, AKan ili Nes? Idite pogledajte te banove pa da nadjemo tirade, vinjake, facepalmcine i ostale budalastine....

              tt sa A5 u inat Mi6
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Zašto mi brišeš postove ?
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                  Zašto mi brišeš postove ?
                  CENZURAAAA
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                    Zašto mi brišeš postove ?
                    Zato sto si musko. Znas kad bi Bojani smela da obrise post, pa nikada

                    Comment


                    • Pa to onda nije u redu i mi muškarci imamo dušu i mi nismo samo objekti
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Kakve su ovo manipulacije i pokušsji da se prikrije da je našeg dragog Baneta pojeo mrak?
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Bane se samoinicijativno ocigledno povukao u isti, totalno bezrazlozno, trazeci i moleci pritom da ga banujem, valjda je to lakse nego da napise...izvinite, izvini drugarice forumasice...itd...

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          Last edited by miloolja; 18-07-17, 06:08.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Bem ti Beograd i komarce. Dva sata sam spavao. Vise ih ima u gradu nego pored reke, beze od strokave vode.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Nežni labud u njemu je izgubio od strane domaćina kom treba da se peru noge. Vrati se Bane, izgladi to uz par stihova Branka Miljkovića
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Vidiš ti to i Baneta hoće da slomi,da joj kleči i moli za oproštaj.Ali boga mi neće moći,jak je Bane !
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X