Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa najverovatnija. Ali bas se oseca.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Vinjak dobio suncanicu
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Tu su roditelji da te zezaju Aki.

        Sto bi rekao drug, ranije ih boleo tuki, imaju plate do jaja, niko ne mora da radi nesto posebno, sede po nekim odborima i lade jajca, navikao se narod na laku kintu.

        Comment


        • Ne znam ima li veceg baksuza od mene, naucim 65 od 70 lekcija (ispitnih pitanja) iz totalno nebitnog predmeta za moj smer(inace sam Marketing smer, a ovo je Finansijsko izvestavanje takozvani Bilansi), koji se svrstava medju najteze i stvarno jeste, i izvucem pitanje koje nisam naucio. Neverovatno ali to mi se desava vec 4-5 put da izadjem na ispit i izvucem pitanje koje nisam naucio, a obicno ne naucim po 1-2 pitanja, i vratim pitanje i sad moram da cekam do avgusta opet da izadjem. Sreca pa sam obezbedio vec budzet pa se ne cimam, ali mogao sam uzivati do oktobra lepo...
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Ne znam ima li veceg baksuza od mene, naucim 65 od 70 lekcija (ispitnih pitanja) iz totalno nebitnog predmeta za moj smer(inace sam Marketing smer, a ovo je Finansijsko izvestavanje takozvani Bilansi), koji se svrstava medju najteze i stvarno jeste, i izvucem pitanje koje nisam naucio. Neverovatno ali to mi se desava vec 4-5 put da izadjem na ispit i izvucem pitanje koje nisam naucio, a obicno ne naucim po 1-2 pitanja, i vratim pitanje i sad moram da cekam do avgusta opet da izadjem. Sreca pa sam obezbedio vec budzet pa se ne cimam, ali mogao sam uzivati do oktobra lepo...
            Ja recimo evo sad ce godina dana kako polazem 3 predmeta. Finansijsko racunovodstvo, Finansijski menadzment i Operaciona istrazivanja.

            Kod mene nema usmenih i povlacenja pitanja i kamara rokova, vec imas 2 roka i izvoli polozi, ako padnes upisuj godinu ponovo.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Srecom sam dao Racunovodstvo i Operaciona, teorija iz operacionih je ispiranje mozga pravo.
              Eto na primer najtezi predmet na fakultetu Strategijski menadzmet polozim odmah iako sam tu izvukao pitanje koje sam skoro sigurno najslabije naucio ali sam bar znao, ali ovakvi predmeti koji mi totalno nisu jasni niti me interesuju stvarno ne znam zasto se nalaze na mom smeru.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Kad numete. Ja sam jedan ispit polozio iz devetog puta, a znao sam koliko i kad sam izlazio prvi put. Naucio 30% gradiva i cekao da me usere, jer stvarno nisam mogao da ucim taj najnebitniji predmet gde se profa izdrkava sa obimom gradiva jer zeli da bude bitan i tako leci frustracije jer predaje najnebitniji predmet na faksu.
                Last edited by bici; 12-07-17, 13:44.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Ma ne ucim ja previse, jedino ovo Finansijsko racunovodstvo kod cika Jahica koji se zna ko je i sta je i kako pregleda ispite.

                  Rucno knjizenje i vodjenje dnevnika, 3 sata ispit jedino mi i Moldavija jos to radimo. Smijesno.

                  A inace profesionalno racunovodstvo, imas program, 4 kvadratica, aktiva, pasiva, prihod, rashod i ljepota. Ovdje nakih milion zajebancija. Nidje veze s vezom.

                  Meni licno faks ne treba, al mi starci pizde radi njega, pa prakticno moram.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Gledam ove gluposti oko onog ubijenog crnca u Grčkoj i prosto ne mogu da verujem
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Evo kod mene, 3 lika se zabila u podrum zgrade sa bombama i ne zele da izadju, ovaj jedan na poternici za ubistvo, drugi mu pastorce a treci neki drug, ludo to sve. Bas prolazim pored te zgrade kad idem do faxa, ljudi evakuisani, sede napolju na ovoj vrucini vec 2 dana zbog 3 budale. Policija kao u pregovorima, a pprica se da su se 2 predala i ostao jos taj sa poternice, ludo sve.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Treba ga uspavati ko sto rade u zooloskim vrtovima.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Čuo sam za te likove što su se zaključali
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • First object teleported to Earth's orbit

                            http://www.bbc.com/news/av/science-e...-earth-s-orbit

                            Kinezi su igru preneli na viši nivo....
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Sjutra veče počinje Sea Dance na Jaz..
                              Glavne zvijezde trodnevnog festivala su Sean Paul, John Newman i Fatboy slim.

                              "I love to speak with Leonard
                              He’s a sportsman and a shepherd
                              He’s a lazy bastard
                              Living in a suit ."
                              Leonard Cohen

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                First object teleported to Earth's orbit

                                http://www.bbc.com/news/av/science-e...-earth-s-orbit

                                Kinezi su igru preneli na viši nivo....
                                Čudi me da su Kinezi

                                Inače, nije baš to onaj teleport koji mi zamišljamo.. Kažu da je iskopiran foton iz pustinje, sa svim informacijama koje on sadrži i to je onda premešteno u drugi foton koji se nalazi u satelitu. Tako da je u principu foton u satelitu postao foton iz pustinje, iako foton iz pustinje fizički ostaje na istom mestu. Kao neki c/p & replace da je odrađen.
                                Svakako veliko dostignuće

                                Comment

                                Working...
                                X