Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Ja sam u duksu braco moja, ima 18 stepeni

    Zestoka upala, nikad ovako nije bilo a cesto sam sebe terao iznad granice. Cuj cesto, uvek.
    Jbg ovo mi je tek trece trcanje nakon nekoliko meseci pauze. Pluca mogu ali telo mi se raspada
    Mnogo si ti nejak to postao, indi. Lepo ti sutra u teretanu i sledeci ovu retoriku, Indi ce postati Indigara
    Last edited by Lion; 10-07-17, 18:39.

    Comment


    • Pakao danas, 40 stepeni, trenutno 35
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Pakao danas, 40 stepeni, trenutno 35
        Jel bude 30 preko noci?
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Trenutno duplo manje kod mene, 17°
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Jel se razume neko u kupinovo vino,Indigaro pijanduro ti mora da znaš nešto
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Pakao danas, 40 stepeni, trenutno 35
              Kod nas sutra najavljuju, danas bilo nekih 37, eo 28 je sg. Treba izdržati do četvrtka, još mi smradovi s Wimbledona pokvariše planove za bazen sutra.

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Ja sam u duksu braco moja, ima 18 stepeni

                Zestoka upala, nikad ovako nije bilo a cesto sam sebe terao iznad granice. Cuj cesto, uvek.
                Jbg ovo mi je tek trece trcanje nakon nekoliko meseci pauze. Pluca mogu ali telo mi se raspada
                Nemoj da pijes andole i ostala sranja, stisni zube i nastavi sa treningom. Prodje to odmah. Andol i ostali analgetici ti samo usporavaju oporavak misica, bol nestaje al se usporava oporavak missica. Sto bi rekli, no pain no gain.

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                  Kad se setim pre kad mi baba kaže da protrljam noge rakijom da to izvlači sve,posle ne možeš da ispereš onaj miris moraš da se kiseliš tri sata
                  Moja je imala još jaču kombinaciju. Dobio sam bio udarac na fudbal, pa mi rekla da stavim luka i soli na to. Ja to držao 20 minuta, posle nisam mogao da spavam od smrada, džaba kupanje i trljanje sapunom.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Reise View Post
                    Moja je imala još jaču kombinaciju. Dobio sam bio udarac na fudbal, pa mi rekla da stavim luka i soli na to. Ja to držao 20 minuta, posle nisam mogao da spavam od smrada, džaba kupanje i trljanje sapunom.
                    Kod moje jabukovo sirće izvlači temperaturu
                    Možemo nekoj alternativnoj medicini da se posvetimo
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      Nemoj da pijes andole i ostala sranja, stisni zube i nastavi sa treningom. Prodje to odmah. Andol i ostali analgetici ti samo usporavaju oporavak misica, bol nestaje al se usporava oporavak missica. Sto bi rekli, no pain no gain.
                      A ovo je zapravo dokazana glupost, da se pod upalom treba trenirati jos vise.

                      Comment


                      • Ljudi meni fakat ne vjeruju.

                        Samo 18+ radnje sa ljepoticom, neki umjereni tempo. Sve prodje kad se probudis.

                        Al uvod je bitan, kafanica, odjelo, votkica...
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ja uvek pod upalom pauziram dan ili vozim bajs bez puno naprezanja.

                          Zbog levog kolena gledam da se ne forsiram puno, kroz par meseci bih konacno mogao na operaciju koju odlazem vec nekoliko godina.

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Jel bude 30 preko noci?
                            Bude do ponoci, jutros u dva je bilo 27. Bilo je jednog avgusta u tri ujutro 38, to su bile najvece vrucine od kad je pamtim, nedelju dana zaredom 40 i jace i kapi vazduha, ni daska vjetra nije bilo
                            sigpic

                            Comment


                            • Dubai juce petobanka bila.

                              Saljem mi drug sliku, voda u autu na 92 stepena
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • SRB uhvatila 40 ovog leta. Smederevska palanka je vec u 13h merila 40,3! Videcemo da li i koliko je to jos poraslo na kraju dana. Jos neke lokacije ce prebaciti 40 posle par godina, neke ce biti malo isppd ali oko 40. Uglavnom vruce!

                                Comment

                                Working...
                                X