Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Haha tada nisu bili u modi ovi meteroseksualci, pogotovu ne tada u Jugi...kakvo kosenje.

    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Kako volim ovog Baneta Brate lociraću Branu i vratiću je na forum krsta mi
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Pustio mi jutros kum ovo zato što zna da volim ovakve gluposti brate ja sam se upišao od smeha Ovaj prvi brat mislim da se tušira sa vinjakom,brat se ubio kao zvečka i došao na nacionalnu televiziju da priča kako je video vanzemaljce i to u jutarnji program

        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangarić View Post
          Kako volim ovog Baneta Brate lociraću Branu i vratiću je na forum krsta mi
          Brate, klinka je to! Mora cura da ima bar 10,15 godina sexualnog iskustva, inače bi bilo nehumano prema njoj.

          "I love to speak with Leonard
          He’s a sportsman and a shepherd
          He’s a lazy bastard
          Living in a suit ."
          Leonard Cohen

          Comment


          • Originally posted by Bane je View Post
            Brate, klinka je to! Mora cura da ima bar 10,15 godina sexualnog iskustva, inače bi bilo nehumano prema njoj.
            AJHAHAHHAHAHAHAHAH
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment



            • "I love to speak with Leonard
              He’s a sportsman and a shepherd
              He’s a lazy bastard
              Living in a suit ."
              Leonard Cohen

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Bejl je pukao psihicki. Glasao za Hillary, sve receno.

                Ja nisam u zivotu vidio Jasona da je imao cuck facu na slikama. Brutalno nesto.
                Totalno irelevantna stvar ko je za koga glasao, prvi mi je pao na pamet i blasfemija je reci da Dzejsonu nijedan frajer nije ravan.

                Koji bedan i patetican pokusaj od glumca, jedino sto ima je fizicki izgled(upecatljiv je kao pojava dok ne progovori) tako da mu je najbolje realno da cuti.Harizma nula, ne ume da glumi niti odaje utisak nekog preterano inteligentnog lika.Jebes bilo koju javnu licnost, ako nema mozak i ne moze da ostavi neku upecatljivu recenicu.Ti i l1mar da ste popularni sigurno biste bili medju masom proglasavani za bolje frajere od njega.Mozda niste napucani, ali sve ostalo je na vasoj strani.

                Comment


                • Jutros u 10 h proglasen bankrot grada Kragujevca, kazu krivi gradjani jer ne placaju porez
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Jutros u 10 h proglasen bankrot grada Kragujevca, kazu krivi gradjani jer ne placaju porez


                    Princonovicu kako bi ti rjesio ovaj problem?
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Šta reći a ne zaplakati ...
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Jutros u 10 h proglasen bankrot grada Kragujevca, kazu krivi gradjani jer ne placaju porez
                        A nije kriv Radomir
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Hajde hajde i drzava Ilinois u Americi ce da bankrotira, iako imaju neke od najrigoroznijih regulacija i poreza u cijeloj Americi.

                          Bankrot se desava, kada ti nestane tudjih para.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ma haos ljudi, to je bila prica pre nedelju-dve da je grad pred bankrotom, pa su onda strucnjaci pricali da to nije istina, cak i dekan sa ekonomskog fakulteta koga vrlo cenim i postujem je pricao za b92 o tome. Evo samo neki od delova:

                            Neplaćanjem dugova Kragujevčani su stigli dotle - da gradu duguju čitav jedan godišnji budžet.
                            “Povlačeni su određeni kratkoročni i pre svega dugoročni krediti i naravno sada se došlo u situaciju da se kumulacijom tih kredita na neki način ugrožene finansije grada, međutim, ne do te mere. Mislim da mediji sve vreme koriste vrlo jaku reč bankrot. Dobro je da se signalizira na vreme da postoje problemi u javnim finansijama ali oni su rešivi. Kratkoročno i dugoročno. Kratkoročno ono što je neka mera koja bi odmah mogla da se sprovede to je da u naredna tri meseca iz budžetski rezervi vlada delimično pomogne gradu pomogne u tim nekimtekućim, likvidnim poslovima“, rekao je ekonomski stučnjak Petar Veselinović.
                            Kragujevčani koji ne plaćaju porez na imovinu duguju ceo jedan godišnji budžet. Fiskalni savet Srbije je upozorio da je Kragujevac pre tri godine imao više od četiri milijarde neplaćenih obaveza. Da bi se gradski budžet stabilizovao potrebne su uštede od 1,5 milijardu dinara, rekao je predsednik Fiskalnog saveta Pavle Petrović i upozorio da to neće biti moguće bez politički nepopularnih mera
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • 98% profesora ekonomije zna teoretsku ekonomiju i kako svijet funkcionise u teoriji, ali samo 2% zna kako novac funkcionise.

                              Tih 2% profesora su ljudi koji su zaradili vrece novca pa znaju kako se zaradjuje.


                              Kako je moguce da jedan grad ima tolike troskove?

                              1. Da li grad ima budzet za penzioni sistem i socijalnu pomoc?
                              2. Da li grad ima budzet za zdravstveno osiguranje?
                              3. Zasto je gradska birokratija ogromna?
                              4. Zasto su prihodi grada manji od troskova?

                              Ko zna nek mi odgovori na ova pitanja, jer ne znam kako kod vas idu stvari u kvazi sistemu.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Totalno irelevantna stvar ko je za koga glasao, prvi mi je pao na pamet i blasfemija je reci da Dzejsonu nijedan frajer nije ravan.

                                Koji bedan i patetican pokusaj od glumca, jedino sto ima je fizicki izgled(upecatljiv je kao pojava dok ne progovori) tako da mu je najbolje realno da cuti.Harizma nula, ne ume da glumi niti odaje utisak nekog preterano inteligentnog lika.Jebes bilo koju javnu licnost, ako nema mozak i ne moze da ostavi neku upecatljivu recenicu.Ti i l1mar da ste popularni sigurno biste bili medju masom proglasavani za bolje frajere od njega.Mozda niste napucani, ali sve ostalo je na vasoj strani.
                                BRate, niko nije pricao o njemu kao glupcu ili javnu licnost. Ako sam dobro upucen pricamo o fizickom izgledu. Tako da.. Tu ih sije sve redom.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X