Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Sta me briga vjerujes li mi.
    Pa kako čoveče ? Valjda je i u tvom budućem poslu bitno da ti ljudi veruju ?
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Pa kako čoveče ? Valjda je i u tvom budućem poslu bitno da ti ljudi veruju ?
      Ja ne vjerujem nikome, stoga je malo glupo ocekivati da meni svi vjeruju.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Ja ne vjerujem nikome, stoga je malo glupo ocekivati da meni svi vjeruju.
        Naravno ne svi, ali ako ti niko ne veruje ?
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Kakav Random, samo Grasjoper, Beli, Deda i Coa.
          A mora Vladan svoga Crnogorca - jadan.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment




          • Iz vremena kad se betlalo na SU forumu i kad je rep bio i dalje nerazvijen kod nas

            Jeo ih je Kendi sve. Izgledam ko šćepan šćekić kad ščepa čekić jer sta se betlam s djeticem sto je mali ka dzeki cen
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Ako ćemo o SUGu i Đare je kidao u pisanim betlovima, ali Kendi je nenadjebiv sa wp-evima, i sa brojem različitih tema koje je obradio kroz svoje pesme
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Meni je krivo sto se Kendi mnogo zajebava i voli da eksperimentise jer plafon mu je mnogo visok a ne koristi to na pravi nacin.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Opet mali Crnogorac je jeben u ovoj kategoriji. I svidja mi se sto se uvek nadoveze na protivnika, tj na njegove rime, tj improvizuje neretko, a ne trudi se da samo ponavlja ono nauceno napamet. Sto je pogotovo u tim duelima rizicno, ali i govori dosta o njegovom samopouzdanju i brzini razmisljanja i slaganja rima.
                  U sustini najbolji u Rap Skillz - Rap Battle jeste Tirion Lanister iz Podgorice
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Coa, Gras i Deda sjajno improvizuju, moglo se to videti na RB betlovima. Belog sam imao priliku da slusam uzivo, jednom mi se pojavio na gajbi kad smo cimer i ja organizovali neku bleju. Smarali smo ga da pocne i kad je poceo, nije lik stao 20 minuta
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Svejedno Bane, svejedno...to su nebitne stvari.
                      Dobro ne mora biti bas Andro Knego (ako ne znas ko je, izguglaj ga ali u kosarkaskom dresu)... no, totalno minorno.

                      Bokte mazoooo...
                      Izgooglao i mao što da vidim... Mislim ono je baš prećerano!
                      Što reče Mare, treba da bude uredno.

                      Originally posted by Lord Gangarić View Post
                      E ajde vidi ako ima tamo neka bogata Arapkinja imam jednog drugara iz Herceg Novog zove se Bane a zovu ga ledolomac zato što slama ženska srca kao da su od leda,opasne priče kruže po forumu o njegovim dimenzijama i tehnici pa velim bolje da uzme neku kintu dok je još u cvetu mladosti
                      Tivat, brate!

                      Originally posted by Scouser View Post
                      Ma samo reci Crnogorski pastuv, bice joj jasnije.
                      Originally posted by Sir Giggsy View Post
                      Jeste, pa posle mene Bane da kune kad ga bude vezala kao one silne lavove i geparde, stavila u kavez da ne bi smugnuo...
                      A Bane je tu sam kriv, jer ne zna ništa polovicno, da se ne unese 100%...kad je bude dohvatio i raspametio, neće ona vise da ga pusca! [emoji16]


                      Gesendet von iPhone mit Tapatalk
                      Originally posted by Jax Teller View Post
                      Gangara mogo bi ti postati Banetov agent, mogla bi se ozbiljna provizija od miraza uzeti.
                      Originally posted by Lord Gangarić View Post
                      Haha Bane javi se imamo neki posao da završimo brate
                      Bane nikad nije prodavao svoje tijelo!!!!!!! A i neće!!!!
                      Nije sve u parama!!
                      Više volim da usrećim neku siromašnu curu, da uživa u tijelesnom zadovoljstvu ako već ne može u novčanom!!
                      Eto Bane je i velikodušan!

                      "I love to speak with Leonard
                      He’s a sportsman and a shepherd
                      He’s a lazy bastard
                      Living in a suit ."
                      Leonard Cohen

                      Comment


                      • Bane humanitarac
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Kako si Bane naucio da multi-citiras

                          Nije stvar u urednosti, Knegu coveku priroda i geni dali onu cupavost... pitao si me ili ili...

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            geni dali onu cupavost...

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Bane humanitarac
                              Taman tako... I mašina ima srce!

                              Originally posted by miloolja View Post
                              Kako si Bane naucio da multi-citiras

                              Nije stvar u urednosti, Knegu coveku priroda i geni dali onu cupavost... pitao si me ili ili...

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              Pa dobro... Al mogo ih je malo pokosit.

                              "I love to speak with Leonard
                              He’s a sportsman and a shepherd
                              He’s a lazy bastard
                              Living in a suit ."
                              Leonard Cohen

                              Comment


                              • Danas na primorije bili oni i Gamble 3000 relija... Vidio jedno 30tak auta. Ferari, lambo., RR pfantom, bentli continental.
                                Jedino audi rs6 od ovih "običnih"

                                "I love to speak with Leonard
                                He’s a sportsman and a shepherd
                                He’s a lazy bastard
                                Living in a suit ."
                                Leonard Cohen

                                Comment

                                Working...
                                X