Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ta divna Nemacka.....

    http://www.dw.com/sr/video-lavina-pr...rna/a-39537452
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
      Hahahaha!!! Da jesam, sve bi bilo mnogo lakse... Ali ja sam vise od onih sto biraju uvek tezi način da dodju do svog cilja. [emoji16]
      Ali ne osudjujem te devojke... Kad su vec lepe i zgodne, nek unovce.


      Gesendet von iPhone mit Tapatalk
      E ajde vidi ako ima tamo neka bogata Arapkinja imam jednog drugara iz Herceg Novog zove se Bane a zovu ga ledolomac zato što slama ženska srca kao da su od leda,opasne priče kruže po forumu o njegovim dimenzijama i tehnici pa velim bolje da uzme neku kintu dok je još u cvetu mladosti
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
        E ajde vidi ako ima tamo neka bogata Arapkinja imam jednog drugara iz Herceg Novog zove se Bane a zovu ga ledolomac zato što slama ženska srca kao da su od leda,opasne priče kruže po forumu o njegovim dimenzijama i tehnici pa velim bolje da uzme neku kintu dok je još u cvetu mladosti
        Ma samo reci Crnogorski pastuv, bice joj jasnije.

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangarić View Post
          E ajde vidi ako ima tamo neka bogata Arapkinja imam jednog drugara iz Herceg Novog zove se Bane a zovu ga ledolomac zato što slama ženska srca kao da su od leda,opasne priče kruže po forumu o njegovim dimenzijama i tehnici pa velim bolje da uzme neku kintu dok je još u cvetu mladosti
          Jeste, pa posle mene Bane da kune kad ga bude vezala kao one silne lavove i geparde, stavila u kavez da ne bi smugnuo...
          A Bane je tu sam kriv, jer ne zna ništa polovicno, da se ne unese 100%...kad je bude dohvatio i raspametio, neće ona vise da ga pusca! [emoji16]


          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Random otac



            Dobar je Random. Brzo razmislja i rimuje, ali gde postavi ovaj klip sa onim celavim, ono je bilo smesno.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Gangara mogo bi ti postati Banetov agent, mogla bi se ozbiljna provizija od miraza uzeti.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Kakav Random, samo Grasjoper, Beli, Deda i Coa.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Originally posted by Jax Teller View Post
                  Gangara mogo bi ti postati Banetov agent, mogla bi se ozbiljna provizija od miraza uzeti.
                  Plus ubaci vinjak na trziste,gde bi mu bio kraj
                  >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                  Comment


                  • Haha Bane javi se imamo neki posao da završimo brate
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Bane je View Post
                      Pitanje za Olju, Maru i Bojanu

                      Muškarci koji se ne depiliraju ili ovi što imaju prsa ka bebina guza?

                      Uredni muškarci...Ni ćosav kao beba, ali brate ni dlakav kao gorila...


                      Originally posted by Vladan View Post
                      Znas kako kazu muskarac nije muskarac bez maljavih grudi i brkova.

                      To se nekad znalo kako muskarac treba da izgleda, kao Tom Selek, danas su te vrijednosti potpuno poremecene.

                      Zena kad pere nogu muskarcu posle toga treba da predje usnama preko njegovih dugih cekinja od brkova, to je zari i pali. Izmedju pranja dvije noge odnosno.
                      Jao gde nađe Toma ?! Zašto ne kao Marlon Brando ili Džef Bridžes ?
                      Msm, kapiram tvoju poentu, ali nije sve što je naturale baš lepo.
                      I ovo su pravi ( msm kakav termin ) muškarci , ali nisu zapušteni...
                      To za pranje nogu smo se davno složili

                      Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Aha kako nije

                      U Dubaiu ima web stranica za legalnu prostituciju.
                      Vidi ti mlađahnog Akija kakve sve sajtove posećuje...
                      Odatle valjda i onaj stav o ženama...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Nije nego znam lika koji je radio jednu od takvih stranica, a i znam par likova iz Dubaia koji su mi pokazali ove zajebancije prije par godina. Ja sam se isplako od smijeha, kakve sve gluposti sam vidio
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ma da, kao da ti verujem...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Sta me briga vjerujes li mi.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Aki žene i parking ne plaća, uvijek ima negdje za dž.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Dobar je Random. Brzo razmislja i rimuje, ali gde postavi ovaj klip sa onim celavim, ono je bilo smesno.
                                Po mom ukusu je i najbolji Random od domaćih. A inače gotivim i ovog ćelavog, sjajne Wp-eve ima, ali nije za betl nikako. Za betl moraš imati i mnogo rima u glavi, mnogo mnogo fristajla iza sebe. Vidi se da i Rendom i ovaj Split imaju neke spremljene rime
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X