Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Miletiću čime se baviš ako nije tajna umirem od znatiželje (šalji na pm ako nećeš ovako javno)

    @Princoviću vidim već prikupljaš te lokalne zelenaše da kad budeš došao na vlast sa njima seješ strah i trepet mučenim privatnicima poput mene i Indigare
    Last edited by Lord Gangarić; 04-07-17, 10:16.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Miletić View Post
      Odlicno, hvala na pitanju

      To da li sam brzi, jaci i bolji od tebe ne mogu da tvrdim ali siguran sam da sam normalnija i bolja osoba jer mi niko ne smeta ovde i ne sudim ljudima na osnovu posla kojim se bave, politicke, navijacke ili bilo koje druge pripadnosti

      Ne znam ni zasto se trudim da obrazlozim ono sto sam napisao jer je nekima bitnije ko je napisao a ne sta je napisano ali hajde... Naravno da je skandalozno to sto se desilo Indigu i mogu samo da osudjujem tako nesto ali to moze da se desi i desava se ljudima u svakoj drzavi, svugde postoji kriminal i svugde postoje takvi nasilnici, dakle ako kazes da je Srbija mafijaska drzava zbog tog slucaja onda se i ostale mogu tako deklarisati.

      Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
      Eto, sad si mi rekao i da sam nenormalna
      ali koga podrzavas, to me apsolutno ne cudi...
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Nisam to rekao, ako vec pokusavas da izvuces iz konteksta potrudi se malo vise

        To koga podrzavam ne mozes znati jer nisam rekao a to sto ne umes da razgranicis politiku kao posao/zanimanje i politiku kao strastveno podrzavanje pojedinca ili organizacije vec nije moj problem
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Eto, sad si mi rekao i da sam nenormalna
          ali koga podrzavas, to me apsolutno ne cudi...
          Bojana stvarno preterujes. Moguce je da si ti savrseno normalna osoba, ali da opet postoji neko (primera radi Miletic) ko je normalniji od tebe. Zar ne?
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Eto, sad si mi rekao i da sam nenormalna
            ali koga podrzavas, to me apsolutno ne cudi...
            Kakav Vucicevski potez
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Apsolutno ne preterujem i ne zelim da trosim reci i tastaturu da objasnjavam koliko je njegov, a i tvoj stav pogresan.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Miletić View Post
                Nisam to rekao, ako vec pokusavas da izvuces iz konteksta potrudi se malo vise

                To koga podrzavam ne mozes znati jer nisam rekao a to sto ne umes da razgranicis politiku kao posao/zanimanje i politiku kao strastveno podrzavanje pojedinca ili organizacije vec nije moj problem
                Политика као стравствено подржавање појединца?!

                Понашаш се као да је политика спорт па ако изгуби твој тим ти будеш тужан због њега. Шта све нећу прочитати.

                Оно што се дало приметити код тебе је да си сваки пут покушао да оправдаш ову власт на неки начин. Те људи живе добро иду у тржне центре, сада на констатацију да смо мафијашка држава, као што јесмо, ти кажеш да је тако свуда у свету итд.

                Пошто си писао да си радио кампању за Вучића овде на теми, не осећаш ли се лоше када видиш да је неком смањена пензија, када је неко пребијен од СНС батинаша, када неко изгуби посао јер неће да се учлани у странку или још горе, када умре неко дете јер је тај СНС у скупштини изгласао да се не финансирају из буџета операције и лечења за болесну децу? Да не причамо о хеликоптеру итд.
                Или све то оправдаваш тиме што ти је то посао и разграничаваш те две ствари?

                Како се онда разликујеш од тих људи што рекетирају, јер јелте они то раде да би преживели, ти радиш из истог разлога.
                Ваљда смо сви ми различити, у оваквој ситуацији се делимо на оне који ће бити СНС, заокружити вођу на листићу и не бринути за посао и оне друге, који се боре на свој начин и имају барем неке идеале и принципе. Мени је драго што сам део те друге Србије, а видим ти немаш ништа против што си део прве.

                Comment


                • Bojana i Maro imam jedno pitanje za vas dve tojest opasno me zanima vaše mišljenje
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Pa pitaj, a za odgovor cemo videti
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Želim da mi iskomentarišete fizički izgled ove dvojice i da mi kažete ko vam je lepši-privlačniji

                      Tip 1



                      Tip 2

                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Uh, tesko pitanje jer ni jedan ni drugi mi se ne svidjaju 100%, ali ovaj plavusan mi je nesto njanjav i nesto me odbija u faci plus je frizura kriticna, tako da moj glas ide crncu
                        Samo da bude jasno, lepi nisu ni jedan ni drugi, ali crnac mi je privlacniji
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Kaseta vodi 1-0 za sada. Da li ce spicoglavi neocekivano izjednaciti, ili ce ga i Mara i Venger pustiti niz vodu.

                          Comment


                          • Čekamo Maru da saberemo glasove
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              crnac mi je privlacniji
                              Ebony.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Originally posted by Tarantula View Post
                                Ebony.
                                Nemoj da dovedem brata Baneta da ga odma obruka
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X