Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi koji rade nisu problem, oni sto rade na crno, drzava im je stvorila uslove.

    Ovo je siva ekonomija, koja se lako rjesava, al ne moze, jer ne odgovara politicarima, jer i oni zive od toga, koverti ispod stola.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ma da brate al eto kod nas nije moguće da sve ide da kažem legalno zato što država sve pojede.Pričali smo mi preko PM-a kada sam ti pričao koliko meni ostane čisto para krajem meseca na kafiću.Moram ti ispričati par stvari kad dođem sa treninga vezane za stvari koje nas država Srbija bukvalni uništava počevši od nenormalnog pdv-a na gorivo,takse na lokale,piće itd itd
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Pa zar nije fascinantno da cijena sirove nafte pada sa 140 dolara na 50 dolara, a cijena beznina kod nas raste, jer pucamo akcize nenormalno

        Ovdje kod nas je Pdv do 10. u mjesecu, sto je bezobrazluk, boli njih karina jesil ti naplatio, ako ti je u knjigama moras ga platit.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ja sam pre dve, tri nedelje doziveo jedan katastrofalan poraz I bas mi tesko palo iz razloga sto moje krivice I odgovornosti ima najmanje. Jednostavno jako je tesko protiv mafije koja ima izrazenu ulogu u svakom delu privrede I veze na svim hijerarhijskim nivoima.

          Vec dvadeset dana se cupam iz svih govana, mislim uspecu jer sam previse uporan ali prejak je to udarac bio.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Sta je sad racunovodja zajeb'o?
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Sta je sad racunovodja zajeb'o?
              Ma jok.
              Recimo ovako, ugovorili smo vredan posao, otkazali dva manja jer nemamo kapacitet za tri mesta u isto vreme.
              Liku dan pre pocetka radova u posetu dolaze sumnjive persone koje mu uz pretnje predlazu drugu firmu kako mu ne bi kucu I decu spalili. Jedan od njih je policajac koji u slobodno vreme reketira I radi za mafiju.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Ma jok.
                Recimo ovako, ugovorili smo vredan posao, otkazali dva manja jer nemamo kapacitet za tri mesta u isto vreme.
                Liku dan pre pocetka radova u posetu dolaze sumnjive persone koje mu uz pretnje predlazu drugu firmu kako mu ne bi kucu I decu spalili. Jedan od njih je policajac koji u slobodno vreme reketira I radi za mafiju.
                mafijaska drzava
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • I kako običan čovjek da se bori protiv takve bande? Katastrofa
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Ne boris se sa time.

                    Bjezat odavde i vozdrica.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      mafijaska drzava
                      Onda su 90% drzava u svetu mafijaske

                      Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Originally posted by Miletić View Post
                        Onda su 90% drzava u svetu mafijaske

                        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                        Smrt centralizovanoj moci, sloboda slobodnom trzistu.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ma ja odoh, za tri dana imam let. Nisam planirao ove godine nigde ali smucilo mi se. Prazan sam nekako.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by Miletić View Post
                            Onda su 90% drzava u svetu mafijaske

                            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                            gde si brze, jace, bolje, kako je
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Ma jok.
                              Recimo ovako, ugovorili smo vredan posao, otkazali dva manja jer nemamo kapacitet za tri mesta u isto vreme.
                              Liku dan pre pocetka radova u posetu dolaze sumnjive persone koje mu uz pretnje predlazu drugu firmu kako mu ne bi kucu I decu spalili. Jedan od njih je policajac koji u slobodno vreme reketira I radi za mafiju.
                              Samo im zabelezi imena u neki tefter, Indi . A kada dodjemo na vlast, obracunacemo se hrabro i odlucno sa tom gradjevinskom mafijom ili koja je vec

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                gde si brze, jace, bolje, kako je
                                Odlicno, hvala na pitanju

                                To da li sam brzi, jaci i bolji od tebe ne mogu da tvrdim ali siguran sam da sam normalnija i bolja osoba jer mi niko ne smeta ovde i ne sudim ljudima na osnovu posla kojim se bave, politicke, navijacke ili bilo koje druge pripadnosti

                                Ne znam ni zasto se trudim da obrazlozim ono sto sam napisao jer je nekima bitnije ko je napisao a ne sta je napisano ali hajde... Naravno da je skandalozno to sto se desilo Indigu i mogu samo da osudjujem tako nesto ali to moze da se desi i desava se ljudima u svakoj drzavi, svugde postoji kriminal i svugde postoje takvi nasilnici, dakle ako kazes da je Srbija mafijaska drzava zbog tog slucaja onda se i ostale mogu tako deklarisati.

                                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                                Last edited by Miletić; 04-07-17, 01:05.
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X