Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_pg View Post
    Tramp je budala i bas zbog toga navijam da sto duze ostane na celu USA,zelim im da se usere u njih i da ih unisti,onako bas da ih unisti,cesto imam takve destruktivne misli i zelim da propadnu sve uspjesne zemlje svijeta,da budu kao mi.
    Nije budala, veoma uspesan covek i nece ih sigurno odvesti u propast, samo nije klasican politicar vec iz drugog ugla gleda na stvari, pomalo je neocekivano da se predsednik USA prepire sa medijima po drustvenim mrezama itd.

    Ja ga gotivim jer smeta celebrity idiotima i raznim urbanim likovima, imamo i kod nas dosta slicnu situaciju ali necu davati primer jer je ovo multinacionalni forum pa se neko mozda uvredi

    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Гледам овај клип како "набада" СИ-ЕН-ЕН. Каква будала јеботе

      Comment


      • Ma dobar je Trampinjo,nek je ziv 100 godina,ja ne mislim da ce on da unisti USA,to je skoro nemoguce,jak je to sistem samo sam rekao da imam zelju da ih unisti i da propadnu,to je neki moj unutrasnji poriv,posljedica nekih mojih frustracija i teskih psihickih stanja u koje upadam povremeno,ovo sto sam napisao je vise neka ispovijest,neka vrsta licne psihoterapije,introspekcija koju vam iznosim sad ovdje,bas bih volio da propadne Amerika a to nije dobro.

        Comment


        • Pre par nedelja sdam imao klinku na leđšima a ovaj vikend me spopada neka godspoša koja e brat bratu 20 godina starija od mene al me krenulo u piuku lepu materinu ČD

          Inale nemojte brata Trampinja da dirate da sam žensko dao bi mu bz razmšljanja ;3
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Odvrno se Gangara, ne zna jel plafon gore ili dole
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ma ne zna on ni dal ga muva musko ili zensko! [emoji1]


              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

              Comment


              • Kupio ga Gang na veleprodaji.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Curi mu bure vinjaka.

                  On popio da ne propadne.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Brate al je bila pogibija sinoć,crni zaječarac i vinjak za malo da bude i mrtvih
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ima li ovde nekih pravnika ili ljudi koji su upuceni u sve te pravne zavrzlame oko prodaje/kupovine imovine? Treba mi pomoc
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Ima li ovde nekih pravnika ili ljudi koji su upuceni u sve te pravne zavrzlame oko prodaje/kupovine imovine? Treba mi pomoc
                        Samo beži od Princovića ima celo nasledstvo da ti prokocka i da donira Vengeru za Lakazeta
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment




                        • Ovako je Gangaric kafanu sazidao
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Dal pratiš ovog lika Subskrajbovao sam mu na kanal već dve godine čini mi se,ekstra je lik kako je uništavao Hilari i feministkinje ja sam se oduševio.Ne gledam svaki njegov klip zato što spamuje sa klipovima ali ispratim često.Što se ovog klipa tiče brate ista situacija i kod nas evo ti u samom centru Beograda kod Vuka bukvalno preslikana situacija sa fizikalcima
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Steven je veoma dobar.

                              Sve mu je odlicno argumentovano i podupire izvorima i statistikom. Odlican lik.

                              Mi smo poznati po ovome, daj minimalac, ostatak ispod stola u koverti.


                              Al ovi ilegalci, nedavno meni amidza govori kao Ameri nece da rade ove poslove koje rade ilegalci, pa jebote gledaj cifre, 50k bez da placaju porez i na drzavnoj pipi za zdravstveno.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Tebra nisu ti mučenici problem ne kažem šteti to državi ali oni su na donjoj lestvici stvari koje finansijski štete državama,evo ti na primer kod nas jedan pokvareni političar našteti 20 puta više nego svi ti radnici za crno zajedno.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X