Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eo ga deru se da izaziva nasilje nad novinarima.

    Ovi ljudi nemaju sekunde smisla za humor.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Da se vratimo malo na americki FED i pocetak centralizovanog bankarstva u Americi, a samim time i pocetak tog globalnog pokreta za ratovima i finansiranju obe strane.

      Americka ekonomija je bila svjetsko cudo prije FED-a.

      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Covek ima sindrom da cim procita da ga je neko kritikovao krene da pljuje po tom istom. Svaki put daje maltene iste tvitove cim neko kaze nesto protiv njega.

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Covek ima sindrom da cim procita da ga je neko kritikovao krene da pljuje po tom istom. Svaki put daje maltene iste tvitove cim neko kaze nesto protiv njega.
          Ne lupaj gluposti. CNN uhvacen da laze. UHVACENI SU DA LAZU.

          Evo ti Project Veritas:








          A ono dvoje karikatura, molili Jared Kushnera, MOLILI, da nagovori Trumpa da nazove vlasnika National Enquirer-a da povuce pricu o njihovoj aferi.

          Trump trenutno ima toliko jake argumente da bi mogao da tuzi CNN za svaki cent koji imaju.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • A da vi otvorite novu temu gde cete da smarate o politici, jer je ova tema postala necitljiva
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • nista ja nisam rekao o CNN slazem se ja tu da su oni jedna strana propagande, nego on to uvek radi samo pogledaj twitter.

              @Bojana

              Dugo nismo pricali o politici.

              Comment


              • Originally posted by madrid View Post
                nista ja nisam rekao o CNN slazem se ja tu da su oni jedna strana propagande, nego on to uvek radi samo pogledaj twitter.

                @Bojana

                Dugo nismo pricali o politici.


                Ajde mi reci zasto je onda ovoliko negative coverage i zasto nikad FOX recimo ne napada, a oni su jedini ujednaceni u negative i positive coverage?


                Izvor je Harvard studija.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Tramp je budala i bas zbog toga navijam da sto duze ostane na celu USA,zelim im da se usere u njih i da ih unisti,onako bas da ih unisti,cesto imam takve destruktivne misli i zelim da propadnu sve uspjesne zemlje svijeta,da budu kao mi.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_pg View Post
                    Tramp je budala i bas zbog toga navijam da sto duze ostane na celu USA,zelim im da se usere u njih i da ih unisti,onako bas da ih unisti,cesto imam takve destruktivne misli i zelim da propadnu sve uspjesne zemlje svijeta,da budu kao mi.
                    Fulio si onda kandidata.

                    Hillary je bila kandidat destrukcije.

                    Osoba koja je zaradila milijarde u svom zivotu i napravila neke od najnevjerovatnijih zgrada i golf terena na svijetu, je osoba kreacije, ne destrukcije.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Sta god da napisem tebi nece valjati jer si opcinjen Trampom i gledas iz tvog ugla. Ne zelim da nastavljam temu kad nas je vec Bojana spomenula, tako da sta god napises necu vise danas odgovarati, jer vidim da nekima smeta, iako se realno ja i ti ne svadjamo nit ikad vredjamo, samo drugacije gledamo na stvari i drzimo svoje stavove sto je po meni potpuno ok i znam mnogo takvih ljudi sa kojima se ne slazem po nekim stvarima a nikad mi to nije smetalo kod njih. Ali kapiram da je drugima sa foruma dosadno da citaju nase komentare o temi koja ih bas i ne interesuje zato cu da prekinem za danas.


                      E sad sto se tice positive/negative coverage, realnost je nekih 20/80 sad posto je CNNestablishment propaganda imaju 5/95 a posto je FOX isto to samo na drugoj strani, klasicna rigt wing propaganda onda je to 50/50 kod njih. Veruj mi FOX nije nimalo objektivan (ne za Trampa nego inace) i gleda sve iz poprilicnog republikanskog ugla. Jedino cega ja mogu da se setim sto je jos veca propaganda je drudge ali to je na nivou informera. A positive negative coverage zavisi iz ugla gledanja i koje misljenje preovladava u tim medijima. Primer kod nas Studio B i Pink/ N1 na primer.


                      Nista lose o Trampu nego si me pitao sta mislim o ovim brojevima. Kazem po meni je realnost 20/80 i mislim da ce tako biti i approval rating medju narodom na kraju madata, a necu nista vise da pisem o ovome danas iz navedenih razloga.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        A da vi otvorite novu temu gde cete da smarate o politici, jer je ova tema postala necitljiva
                        Podržavam predlog, baš neka mučnina kad listaš takve postove

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Fulio si onda kandidata.

                          Hillary je bila kandidat destrukcije.

                          Osoba koja je zaradila milijarde u svom zivotu i napravila neke od najnevjerovatnijih zgrada i golf terena na svijetu, je osoba kreacije, ne destrukcije.
                          Dobro nisam bas toliko destruktivan
                          Hilari je zlo,opasnost za sve pa i za nas,a Tramp mi je vise lokalni destruktivac,nema on cojones koliko Hilari da bi bio opasan za citavi svijet,kukavica je to.
                          Last edited by E1_PG; 02-07-17, 18:38.

                          Comment




                          • Ajmo lafci da vidimo ko će se prijaviti
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Da nije ovo Akijev seminar,shvatio je da od prosipanja mudrosti po foruma nema vajde pa rijesio malo da zaradi.

                              Comment


                              • Ova tema nije citljiva.

                                Prvi post koji sam napisao u ovoj temi bio je na 4. stranici. Sada tema ima 564 stranice.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X