Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Majku mu imal kakva dobra zenska na ovom cirkusu
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Upravo odgledam Maricevu emisiju, gostovao neki lik Alen Azeric, tvrdi covek da je Hitler teleportovan u Argentinu i da je Engleska kraljica vanzemaljac tj cela kraljevska porodica, spadaju u reptile kako je rekao. Ko moze neka pogleda, hajde ovo sto je pre toga pricao i pije vodu neku, ali ovo mi bas zapalo za oko.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Sto bi rekli...u Vranje nema laganje...

        tt sa A5 u inat Mi6
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Svi ti koji pricaju o reptilima treba da se nakljukaju duple doze ksanaksa i zolofta.

          Eventualno i morfija.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Sto bi rekli...u Vranje nema laganje...

            tt sa A5 u inat Mi6
            Kako vama nije dosadno sa njima,uzivajte,oni zuti su isto krali ali su bili smor.

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Svi ti koji pricaju o reptilima treba da se nakljukaju duple doze ksanaksa i zolofta.

              Eventualno i morfija.
              Sto nekima to donosi dosta para,onaj Dejvid Ajk je car,kakvu mastu ima covjek,zajebava se,pise neke knjige i zaradjuje milione.

              Comment


              • Za te koji kupuju te budalastine je herion najbolja solucija, al dobro svakom njegovo.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ne znam dal su luđi oni ili vi što im dajete toliko pažnje.Evo da nisam ovde pročitao pa ne bih ni znao šta se dešava..
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Anđus me žešće razočarao,prekinuo sam video na pola nisam mogao da odgledam do kraja.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Sto bi rekli...u Vranje nema laganje...
                      Tačno ono što sam pretpostavio, ma znao, kada sam čuo da ćemo dobiti gej premijera. To je bilo pre malo jače od mesec dana. Sve ovo vodi Eu, i šta onda kada se uđe u EU? U 2,3 godine će 400,500 hiljada ljudi otići, jer što bi radili za evro, kad mogu za 10 evra sat. Nikako ne može jedna bedna država da se razvije sa takvom politokom

                      Originally posted by Lord Gangara View Post
                      Anđus me žešće razočarao,prekinuo sam video na pola nisam mogao da odgledam do kraja.
                      Odgledao sam ga 11 minuta sinoć, lik je skroz u autu. Doduše nikada ga nisam ni slušao, možda je nekada i pričao nešto valjano
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangara View Post
                        Anđus me žešće razočarao,prekinuo sam video na pola nisam mogao da odgledam do kraja.
                        Jedino vrijedno pomena je komentar ispod videa.

                        Дипломски рад на тему: "Платонски однос Дејана Анђуса са празном шољом у студију Балкан Инфо" Покушаји хватања шоље: 14:43, 15:41, 26:55, 35:27, 1:04:49, 1:08:09 као и покушај за крај 1:13:35 Њихова веза достиже нови ниво у следећим моментима: 0:52, 12:48, 17:08, 19:57, 22:14, 24:16, 25:20, 27:44, 29:33, 32:55, 34:29, 36:20, 37:58, 43:25, 47:11, 57:33, 1:00:51, 1:08:39, 1:09:25, 1:11:13, 1:11:46, 1:12:29, у којима Дејан сензуално додирује шољу. Не можемо заборавити и детаљ на 52:06, када господин Анус иако у старту неодлучан долази до контакта са црном шољом.. За крај треба напоменути да је до контакта између најобавјештенијег човјека и најобавјештеније шоље у Србији дошло 30 пута.
                        Ja sam bez pretjerivanja plakao od smjeha kad sam čitao i pratio određene minute.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Stvarno nisam mogao da ga slušam kad je krenuo sa onim uvlačenjem Vučiću prosto sam morao da prekinem.Sad sam roknuo dva vinjaka i jedan Zaječarac tako da možda završim ceo intervju
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Nemoj brate sad će dio o ulasku u NATO
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Sad gledam vesti, po prvi put posle ne znam koliko... Ne mogu da se otmem utisku kao da je Aca Stojanovic pisao ovaj govor AV.


                                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X