Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li iko na ovome svetu zna funkciju te komunalne policije?
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangara View Post
      Ljudi kao većina su generalno glupi.Demokratija je čist dokaz kako zaglupljivanjem široke narodne mase možeš da dođeš do finansijske dobiti.Izuzetci su zahvalni za to gde sam sad ali široke mase su uvek bile glupe i kontrolisane od pametnijih
      Što bi reko dr. Miroljub..
      "na planeti 5% ljudi misli, 10% misli da misli, a onih 85% bi se pre ubilo nego počelo da misli"

      Ovaj njegov klip mi je toliko jak... Ču hristova liga šampiona, što mu neće past na pamet!!

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • I kaze meni moj brat Indigara CVRSTA PESNICA DRZAVE, to je bitno.

        Npr moja porodica ti je puna socijalista, jedino moj caca, ne voli socijalizam jer ne voli da daje drzavi pare. Uglavnom, u zadnje vrijeme sam ti ja krenuo u misiju da edukujem svoju porodicu o socijalizmu i kapitalizmu i to polako ide. Ima tu i ekonomista.

        Drustvo pokrece pohlepa, a pohlepa uvijek plese po tankoj liniji korupmiranosti. Na ljudsku prirodu se lako utice, a posebno moc, korumpira, kao i uticaj. Kada imas drustvo u kojem je drzava vlasnik svega i kontrolise sve, da li ce pohlepa dovesti do korumpiranosti tog vrha, jer ipak su ljudi na celu te centralizovane masine ili ce oni biti veoma darezljivi sa svojim uticajem i moci, da ce da je dijele sa svima?

        Eksperiment socijalizma nikada nije uspio, a mi dame i gospodo, zemlje balkana, tonemo nazad u socijalizam i nema nam povratka.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by realnost View Post
          Da li iko na ovome svetu zna funkciju te komunalne policije?
          Pa izmisljeno zanimanje za verne glasace

          Sent from my LG-D290 using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by realnost View Post
            Da li iko na ovome svetu zna funkciju te komunalne policije?


            Znam ja, zlostavljanje zena.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Video sam masu tih klipova u nsu i bgu i nije mi jasno kako ne dodje par ljudi i izlomi ih.
              U Subotici se samo voze kolima i sede po kaficima

              Sent from my LG-D290 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Miletić View Post
                Cesto se brkaju pojmovi pametan/glup sa informisan/neinformisan.
                Za mene je pametan covek onaj koji zna da koristi prilike koje mu se ukazu, koji je uspesan i ima sredjen zivot i obezbedjuje sebi i svojoj porodici sve sto im treba. Opsta kultura i informisanost na stranu.
                Covek koji dodje u npr Slagalicu, ima 2 fakulteta i vrhunski je informisan, pobedi u ciklusu ali je nezaposlen ili radi za minimalac je za mene gluplji od nekog koji je uspesan ali zato ne zna neke stvari tipa glavni gradovi, umetnost, sport itd.

                To je samo moje misljenje, mozda gresim.

                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                Pa mislim da si ipak ti taj koji brka debelo neke pojmove.
                Jedno je (ne)sposobnost ili preciznije nedostatak srece recimo, odnosno i najtacnija definicija je nedostatak veza... da ljudi sebi i svojoj porodoci obezbede bolji tj. normalniji zivot i pored svog znanja koje poseduju, a sasvim, sasvim je deseto neznanje, oholost, bezobzirnost ili politicko poltrostvo, uglavnom ne bas obrazovanih, jer takvi uglavnom u ovoj zemlji koriste prilike koje im se ukazuju, a zna se i zasto ih takvi dobijaju.
                Ovde se nikome ne ukazuju sanse same od sebe ili su takvi izuzetno retki sreckovici. Mozda nekim sposobnijim, nije da ih nema, ali zna se kome uglavnom....malobrojnim, odabranim i poslusnim.
                Ne znam u kakvom se drustvu kreces i kakvoj sredini zivis, ali si debelo u zabludi.
                Verovatno iz tih razloga iz ove zemlje i odlazi enorman broj mladih ljudi svake godine i to sa debelim znanjem i obrazovanjem...mislim zbog tih silnih sansi koje im se ukazuju, a oni ih eto ne koriste.




                tt sa A5 u inat Mi6
                Last edited by miloolja; 19-06-17, 23:43.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Inace za mene je oduvek bila najgora kombinacija... ljudska glupost i neznanje...to moze i ozbiljan problem da donese i to ne samo pojedincu, vec i drustvu...da ne pricam da je taj spoj cesto izaziva ono najnize u coveku ...otkriva onu njegovu zlu stranu..i ode sve u Honduras....

                  A kad smo vec kod ljudske gluposti...

                  Last edited by miloolja; 20-06-17, 00:00.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Al realno

                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Pa mislim da si ipak ti taj koji brka debelo neke pojmove.
                      Jedno je (ne)sposobnost ili preciznije nedostatak srece recimo, odnosno i najtacnija definicija je nedostatak veza... da ljudi sebi i svojoj porodoci obezbede bolji tj. normalniji zivot i pored svog znanja koje poseduju, a sasvim, sasvim je deseto neznanje, oholost, bezobzirnost ili politicko poltrostvo, uglavnom ne bas obrazovanih, jer takvi uglavnom u ovoj zemlji koriste prilike koje im se ukazuju, a zna se i zasto ih takvi dobijaju.
                      Ovde se nikome ne ukazuju sanse same od sebe ili su takvi izuzetno retki sreckovici. Mozda nekim sposobnijim, nije da ih nema, ali zna se kome uglavnom....malobrojnim, odabranim i poslusnim.
                      Ne znam u kakvom se drustvu kreces i kakvoj sredini zivis, ali si debelo u zabludi.
                      Verovatno iz tih razloga iz ove zemlje i odlazi enorman broj mladih ljudi svake godine i to sa debelim znanjem i obrazovanjem...mislim zbog tih silnih sansi koje im se ukazuju, a oni ih eto ne koriste.
                      Pametan covek nece dopustiti da zavisi od toga da li ce mu sreca biti naklonjena ili ne. Pametan covek je onaj koji je svestan svojih kvaliteta ali i svog okruzenja, ukoliko zna da su “veze” neophodne radice na tome da ih stvori, imace inicijativu za pokretanje neke svoje price koja ce mu obezbediti buducnost, nece se osloniti na nekog drugog ko ce da mu kroji istu pa da kasnije krivi srecu ili drzavu u kojoj bez veze ne mozes nista...
                      Obrazovanje je precenjeno, cudno i pogresno zvuci ali danas se mnogo lako dolazi do diplome visokog obrazovanja pa su tako i te diplome obesmislene a vredan i predan covek moze da omoguci egzistenciju i vise od toga sebi i svojoj porodici i sa najobicnijim zanatom za koji gotovo da i ne treba obrazovanje...

                      Imam mnostvo poznanika, naravno daleko uzi krug bliskih drugova i prijatelja ali sve u svemu krecem se u najrazlicitijim krugovima, uglavnom osoba od recimo 23 do 30 godina... I imam zaista svakakve primere, poznajem vrlo kvalitetne ljude koji su napustili nazalost Srbiju, ima i onih koji odlaze na privremeni rad vec godinama (kruzeri itd), vecina je naravno jos tu, nekima je bolje nekima losije ali uglavnom se dobar deo ljudi trudi i ne predaje.

                      Da me ne razumes pogresno, poenta mog prvog posta je bila da se cesto mesa pojam inteligencije sa pojmom informisanosti, mozda nisam dao najbolji primer ali sam to hteo da kazem i stojim iza toga.
                      Ne mora nuzno da znaci da je covek inteligentan ukoliko barata najrazlicitijim podacima i cinjenicama, samo je informisan i cita... Isto tako ukoliko neko ne zna neke stvari ne mora da znaci da je manje inteligentan.



                      Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                      Last edited by Miletić; 20-06-17, 03:02.
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Miletiću ima tu mnogo stvari iza zavese, zato mi je i čudno da ti gledaš sve to tako crno-belo.Prema tvom pisanju ispade da je Nebojša Stefanović (njega navodim jer je svima poznat manje-više sa Tva) pametniji od mnogih na ovom forumu. Jer je eto uspešniji. Nemoralniji. Bezobrazniji. Licemerniji. Zabluda brate, zabluda.
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Jesi li ti siguran da zivis u Srbiji Mileticu?
                          Sa prvim tvojim pasusom se apsolutno ne slazem. Ko ovde moze da stvori veze nicim izazvan i da ako ih ne stvori on je glup? Razumen da si u drugacijem polozaju od mnogih, ako sam dobro razimela imas bliske kontakte sa nekom partijom na vlasti i po automatizmu imas i veze...ali da li je svima to omoguceno? Pa ne bih rekla.

                          Znanje je uvek bilo moc i nista ne moze da ga nadoknadi...ni snalazljivost, ni koriscenje prilika, ni vrednoca, ni veze...ni nista. Druga je stvar sto je ovde sve obesmisljeno i to je tako ko zna koliko decenija unazad, pa tako i diplome koje u ovakvom drustvu ne znace skoro pa nista, nazalost.... dovoljno videti koji je soj ljudi ovde na vlasti ili im je ona data i o cemu se oni pitaju tj. odlucuju. I onda dolazimo do toga da je diploma precenjena...a po pravilu ce to pre da kaze onaj koji je nema, nego obrnuto.
                          No, odredjeni fakulteti Bg Univerziteta i te kako su cenjeni i dalje preko, recimo, tako da ti to ne pije bas vodu.

                          Ako je neko prirodno neinteligentan, da ne kazem glup, koji nije sposoban da povezuje cinjenice, radi na sebi, da ga interesuje puno toga, koji kao da ima onaj am na glavi i gleda samo pravo, taj niti je informisan kako ti kazes, niti ga to zanima u zivotu, a bre nije ni svestan toga... Ali sa druge strane cesto su inteligentni, radoznali, nacitani ljudi i pomalo lenji...pa se desava da nemaju diplomu, ne zavrse faks na kraju...ali sve su to razlicite stvari.

                          Diploma ne mora po difoltu da donese uspeh, novac, dobar zivot, naravno, ali ako ne mesamo babe i zabe pa kazemo da takvima nije u tom slucaju poklonjena ni moc i data mogucnost kao recimo sada vec cuvenom keramicaru...a ima ih ihaaa haaa i koji su manje ribe od njega... to su retki ljudi, jako sposobni i naravno izuzetno inteligentni i na kraju imaju veliko znanje.

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          Last edited by miloolja; 20-06-17, 07:24.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Zar Miletic nije bio za sns na prethodnim izborima?
                            Ako sam pogresila, izvinjavam se, ali cini mi se da jeste.

                            uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Zar Miletic nije bio za sns na prethodnim izborima?
                              Ako sam pogresila, izvinjavam se, ali cini mi se da jeste.

                              uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
                              Рече да нема добро мишљење о Вучићу, али је радио кампању за њега јер је његова партија подржала истог. Тако се ја сећам барем да је рекао.

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangara View Post
                                Al realno

                                Sad ce gradjanski rat u Evropi. Nista se ne brini, sve ide po planu Merkelovice.

                                Zamisli importujes par miliona divljaka koji ne znaju nista sem divljat i terorisu te par godina, pa nakon par godina ces puci i pocet da im vracas i to ce se pretvoriti u gradjanski rat.

                                Mi smo ovdje relativno sigurni, jer smo mi vec taj neki beznacajni rat imali, pa ce nama civilizovane Svabe da pocnu da dolaze
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X