Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je jasno da je ovaj Miroljub bio smijesan jedno vrijeme ali on konstantno prica iste stvari u svakom pojavljivanju da je to prilicno dosadno postalo,da ne pricam o tome da postoje ljudi koji ga podrzavaju i vjeruju u njegova sranja ja se ipak negdje nadam da su ti ljudi botovi koji postoje samo na internetu.

    Comment




    • Samo za Akia, posto kapiram da se slazes sa Hitchom.


      Miroljub je retardiran. I onako je meme, a deo koji ga shvata ozbiljno je max 1% i to mu je mnogo.

      Comment


      • "Give me a minute to talk away my ugly face and I will bed the queen of France"

        ~Voltaire

        Zene nikad nisu morale da razviju tu sposobnost da budu zabavne i da znaju pricati viceve, ali definitivno postoji zena koje su smijesne i dobre zajebancije prosipaju, al ne sad u kolicini u kojoj muskarci su humoristicni.

        Rekao bih na 1000 zena 3 su humoristicne.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Brat Aki je Don Kihot 21. veka Nećete moći da bacate vradžbine na brata Akija ružne feministkinje,on je britka sablja i ima da vas saseče u korenu
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ja nisam nikad volio Don Kihota, jer me generalno podsjeca na moj zivot i moje konstantno ulazenje u svakakve rasprave.

            Ja sam uvijek imao utopijsku zamisao da su ljudi svi podjedanko pametni i sposobni i sigurno svi razmisljaju o ovome o cemu ja razmisljam, dok nisam dosao na fakultet i uvijerio se s kojom kolicinom morona djelim kisik.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ljudi kao većina su generalno glupi.Demokratija je čist dokaz kako zaglupljivanjem široke narodne mase možeš da dođeš do finansijske dobiti.Izuzetci su zahvalni za to gde sam sad ali široke mase su uvek bile glupe i kontrolisane od pametnijih
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Ja citav zivot imam taj simplistican pogled na sam zivot i sta se desava oko mene i nekako mi je bilo kao logicno da svi gledaju svijet na ovako jednostavan nacin.

                Taj red pill je bio nenormalan za mene. Al nisam jos totalno izgubio vjeru u ljude, al vjerujem da cu je izgubiti veoma skoro, jer svaki dan, sve vise i vise gluposti vidjam i ni malo mi se ne svidja sto vidim.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Koliko je ovo nase novinarstvo trulo I ogavno, nema jedne normalne glave koja pise ono sto misli a ne ono sto mu se kaze.
                  Koji raspad i lov na senzacionalizam.
                  Hanter S. Tompson jeste svojevremeno dao degutantnu i primitivu izjavu, ali nije pogresio za 95% novinara.

                  Spoiler
                  Stampa je banda okrutnih pedera.Novinarstvo nije profesija, a ni zanat. To je jeftina bara za odjebane i odbacene - sporedan ulaz u cmar zivota, prljava popisano/usrana rupa koju su zapecatili gradjevinski inspektori, ali dovoljno duboka da se opijeni zavuce i masturbira kao simpanza u zoo-kavezu.

                  Comment


                  • Doduše i Hunter je bio novinar, tako da on najbolje zna.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangara View Post
                      Gledao sam baš juče sve dok nije počeo da brani i diže u nebesa Vučića tad sam ugasio počela je džigerica da mi igra od nervoze
                      Тада је већ кренуо опасно да смара..

                      Originally posted by realnost View Post
                      Teška prevara je Miroljub. Međutim emisija sa Feđom je dobra, ovaj Jugoslav Petrušić mi se čini kao ok. Ima li još šta vredno pogledati?
                      Феђа је скроз ок лик, види се да прича оно што мисли и у шта верује.

                      Originally posted by straxx90 View Post
                      Sinoc sam i ja pogledao Miroljuba prvi deo emisije komedija, a to za Vucica ga pretera.

                      Gledali ste Miroljuba kod Malagurskog?

                      Sent from my LG-D290 using Tapatalk
                      Гледао сам ја, мислим да се ту највише налупетао до сада. Хитлер постављен од стране Бога

                      Comment


                      • Nikada menu nisu problem bili glupi ljudi, po definiciji glupi smatram one kojima je nakacen ular na lobanju I ne gledaju ni levo ni desno nego samo udaraju po svom.

                        Problem su oni zadrti, bezobrazni, bezosecajni, beskrupulozni, sebicni, egoisticni bednici koji nista ne cene, nemaju vrednosti, vaspitanja I od nikoga na ovom svetu ne zaziru kao da su izvan nase sfere zivota u nekom nabudzenom prostor-vremenu gde vase drugi zakoni.

                        Mutirani ljigavci koji podbadaju, podjebavaju, drkaju u zdrav mozak ovo malo normalnog sveta sto je ostalo. Ali je najgore sto je soj tog "virusa" otporan na medikamente I svakoga dana samo gledam najnovije I sve brutalnije mutacije debilizma.

                        Dekadencija coveka kao individue i drustvenog bica. Potpuni kolaps.
                        Last edited by Indigo; 19-06-17, 18:40.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Cesto se brkaju pojmovi pametan/glup sa informisan/neinformisan.
                          Za mene je pametan covek onaj koji zna da koristi prilike koje mu se ukazu, koji je uspesan i ima sredjen zivot i obezbedjuje sebi i svojoj porodici sve sto im treba. Opsta kultura i informisanost na stranu.
                          Covek koji dodje u npr Slagalicu, ima 2 fakulteta i vrhunski je informisan, pobedi u ciklusu ali je nezaposlen ili radi za minimalac je za mene gluplji od nekog koji je uspesan ali zato ne zna neke stvari tipa glavni gradovi, umetnost, sport itd.

                          To je samo moje misljenje, mozda gresim.

                          Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Ne slažem se sa ovim, nego šta smatraš pod uspešan? Dobra zarada, obezbeđen?
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Originally posted by Jax Teller View Post
                              Doduše i Hunter je bio novinar, tako da on najbolje zna.
                              Pokusao je u tome, video da nije supak i postao je gonzo-novinar.

                              Comment


                              • "Gradska čistoća dodelila je ugovor od oko šest miliona dinara preduzećima "Ipon Security" i "G4S Secure Solutions" kako bi patrolirali gradom i nadzirali kontejnere u Novom Sadu.

                                Ukupna suma koja će biti isplaćena je 5.984.400 dinara. Od novih čuvara u gradu očekuje se da osmatraju površine gde su postavljeni kontejneri, sprečavaju uništavanje metalne konstrukcije podzemnih kontejnera, kao i neovlašćeno iznošenje smeća iz kontejnera.

                                Takođe, čuvari će sprečavati ispisivanje grafita i lepljenje plakata po kontejnerima, sprečavaće i gasiti požare. Osim toga reagovaće na sumnjive predmete pored kontejnera, kao i na sumnjiva lica kraj njih.

                                U Gradskoj čistoći navode za 021.rs da Komunalna policija i inspekcijske službe rade svoj posao svakodnevno, ali da nemaju dovoljno kapaciteta kako bi se ovaj problem rešio. Glavni razlog za angažovanje čuvara, kako kažu u "Čistoći", jeste šteta koju nanose sakupljači sekundarnih sirovina."

                                Hahahahahahah

                                Bravo Vucevicu, bravo debilcine proklete.
                                Pa koliko se samo ljudi u ovoj usranoj rupi hrani iz tih kontejnera. Ljudi zive skupljajuci karton I plasticine flase I sada ce stojati obezbedjenje da ih juri kao najgore kriminalce.

                                Kakvo pranje para, kakvi fazoni. Sta sve nece prodati ovom glupom narodu.

                                Eto muka mi je.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X