Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj stvarno manite se vise te price. Malo je gadno. I ovaj Gangara sto pusta tu balavurdiju u kafic...
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • ....
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Daj stvarno manite se vise te price. Malo je gadno. I ovaj Gangara sto pusta tu balavurdiju u kafic...
        Профит је најбитнији, основа капитализма

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          ....
          Moja Olja vidis li ti kakva je ovo Sodoma i Gomora od foruma postala,treba ovo sve pod mac.

          Comment


          • Poenta mog posta je bila da nisu odvratni toliko ti sto komentarisu njih, nego te klinke i njihovi roditelji, pogresni uzori...
            Prolazim pored parka nedavno i vidim klinku na klupi, nema vise od 10 godina, pali selfije, a uz to se puci i pravi svakve face koje inace vidi na instagramu od starijih devojaka.

            Comment


            • Evo ja bih volio da Olja kaze sta misli o prosjedim momcima
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Meni pretproslog vikenda prilazi jedna krupna devojka i pita da li imam devojku.Nije pitala za sebe nego za njenu drugarica, a ona kako izgleda sacuvaj me Boze.Nije ruzna, ali po koscatoj(i nerazvijenoj) gradji i po licu ne samo da bih rekao da je ispod 18 godina, nego mnogo vuce i na osnovnu.Mozda i masim pa ima 19-20 godina(ne sigurno vise od toga), ali vala nisam hteo u to da se upustam.Posle vrtela krug oko mog stola ko orao oko ovce, ali mi smo je iskulirali. Ja sam jednom prilikom pricao sa jednom klinkom 98, a pocetkom godine par puta sa njih 97.U poslednje vreme najvisae nailazim na 93-96.

                Najvise sam sada uhvacen u raskoraku zato sto bih pre u toku radne nedelje bio u NS nego u Bg-u gde radnu nedelju uglavnom provodim ko penzioner.Jedino sto odstupa od toga je sto uvece idem na trcanje, dizem tegove i vozim bajs.Nikad da mi se poklopi da imam vremena, pravu lokaciju, para i sa kim da provodim kvalitetno vreme.Generalno sam do nedavno mnogo asocijalan, ali u poslednjih godinu dana(bas kad sam se preselio) sam upoznao dosta ljudi koji i hoce ovako da bleje sa mnom samo ja ili nemam vremena ili neke opcije sam skroz iskulirao pa sada u poslednjih par nedelja to nadoknadjujem.

                Comment


                • Ne razumem stvarno sta mi sada Scousere dokazujes :neznam:.
                  To sto neka deca zele da budu devojke pre vremena ili se ponasaju neprimereno pre svega u skladu sa svojim godinama krivo je drustvo koje im namece ocigledno nakaradan stav sta je zena i sta se od nje ocekuje i kriva je naravno porodica, koja mozda taj nakaradan stav podstice ili ga ne sputava.
                  Budala ima svuda.
                  Posebno sam osetljiva na decu, zensku vise naravno iako u familiji sve decaci..ali toliko se zzla desavalo devojcicama u ovoj zemlji poslednjih godina, da mi se zeludac prevrne kada se setim...i to da nisu ovako izgledale.
                  Samo vam skrecem paznju da hvalisanjem sa koliko ste starim detetom bili ili vas juri ...vise govori o vama....ma kako ona izgledala.
                  Uostalom imate svoju temu.

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  Last edited by miloolja; 18-06-17, 15:10.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Jax Teller View Post
                    Tebra sa strane sam bijel toliko da me zovu beli.
                    Sad mi je jasan onaj tvoj prvi avatar kad si dosao na forum.

                    Ne znam koji je to bio sportista, ali nakon njega si stavio Sredera.

                    Comment


                    • Ljudi vrijeme leti. Klinke koje su 99 godiste imaju 18.

                      Nego zna li se od koje godine su legalne zakonski?

                      Comment


                      • Meni je sve to odvratno slikanje za instagram i fb (nemam ni jedno ni drugo), vecina ljudi, narocito devojke sad kad izadju iz kuce odma razmisljaju gde ce se uslikati, kako ce ispasti i pokazati ostalima da im je zivot u fulu ili slicno.
                        Ne znam kakvi ste vi, ali ja redovno isprozivam ljude koji su na nekom druzenju, a konstatno vise na fb i instagramu.

                        Ne znam jel ovo bilo.

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Sad mi je jasan onaj tvoj prvi avatar kad si dosao na forum.

                          Ne znam koji je to bio sportista, ali nakon njega si stavio Sredera.
                          Ravaneli u srcu, a volio sam ga i prije nego sam obijelio. A sekač je Bog
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Originally posted by Jax Teller View Post
                            Evo ja bih volio da Olja kaze sta misli o prosjedim momcima [emoji3]
                            Jesi siguran da zelis?
                            Sam vrh na mojoj lsti...ono kad prvo zaustavim oci ...

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Olja ako krene, to ce se pretvoriti u esej o meni.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Kad ti prije osijedi Aki? Zar nemas oko 20 godina.

                                Comment

                                Working...
                                X