Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by realnost View Post
    Ma ne bre, ovo je samo jedan jako prijateljski savet u slučaju da naiđu na devojku sličnih kriterijuma kao Olja. Pa da ne propuste šansu
    To, to!!!

    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ja iz principa necu da pisem i govorim 'izvinio' jer mi zvuci gej.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Ego je oruzije.

        Zene su komoditet.


        Idemo, sad napad, 3, 4 sad
        Interesantno da ste vi nepismeni uglavnom egoisti.
        1. Andrey Rublev
        2. Thanasi Kokkinakis
        3. Alexander Zverev
        4. Ernesto Escobedo

        Renesansa tenisa u 2016 godini.

        Comment


        • Originally posted by realnost View Post
          Ma ne bre, ovo je samo jedan jako prijateljski savet u slučaju da naiđu na devojku sličnih kriterijuma kao Olja. Pa da ne propuste šansu
          Zanemarila bi Olja to.

          Olji poklonis najcrveniju ruzu na svetu, lep dorucak na terasi sa pogledom na grad ( dorucak I buhtle pojedes jer devojke uzivaju u pogledu )
          Odvedes je na izlozbu moderne fotofrafije, nagadjam sad ali mislim da bi Margarita Kareva bila sasvim dobra, naravno da izlozba bude u St Petersburgu jer je to jedan od najlepsih gradova sveta sa sijaset kulturnih dogadjaja.

          Za filmove koje voli ne moram da pricam, bitno da imaju dusu I da nisu pretenciozna sranja.

          A kad sam rekao da biH ona zanemarila labavu gramatiku, verovatno ne biH. Nema sanse.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Bjezi na svadbu sotono romantizma.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Aki, naravno da je Sam oduvao Cenka, Sam je veoma inteligentan covek, slagao se sa njim ili jok oko necega, oko Trampa se definitivno ne slazete, ali je jedan od pametnijih ljudi koje imamo danas i veoma ga je zanimljivo slusati

              Da Sam prestane da cita i uci, Cenk za naredna 2-3 zivota ne bi i dalje mogao sa njim u razgovor.

              Comment


              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                Aki, naravno da je Sam oduvao Cenka, Sam je veoma inteligentan covek, slagao se sa njim ili jok oko necega, oko Trampa se definitivno ne slazete, ali je jedan od pametnijih ljudi koje imamo danas i veoma ga je zanimljivo slusati

                Da Sam prestane da cita i uci, Cenk za naredna 2-3 zivota ne bi i dalje mogao sa njim u razgovor.
                Sam Harris je intelektualac, Cenk je bivol.

                Ja ne volim ni Harrisa, jer ima pogresne poglede po meni, ali s njim bi rado u debatu usao, sa Cenkom drekqvcem ne mozes ni raspravljati, frajer je nasilan.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Bjezi na svadbu sotono romantizma.
                  Ma brate, jos 3 sata. Ima da se odradim pre svadbe samo tako, ne moze to na prazan stomak.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Ma brate, jos 3 sata. Ima da se odradim pre svadbe samo tako, ne moze to na prazan stomak.
                    Mirise na belaj
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Moram da pogledam tu debatu. Otkad je sramota gubiti od debatama, posebno od pametnih ljudi, tu igra mnogo faktora, od poznavanja materije, preko toga cega ces sve da se setis da kazes, a opet da ne preteras, do toga kad da pogodis momenat da kazes nesto, nacin na koji i stvari koje govoris, da ne das lak napad i mnogo toga. Svaka debata je drugacija, ne govorim za primer Cenka i Harrisa nego inace.


                      Ne mogu nista da nadjem ima samo neka od pre 2 godine, ne znam da li na to mislite

                      Comment


                      • https://www.youtube.com/watch?v=WVl3BJoEoAU

                        Evo ti intervju.

                        Posto je Hitch mrtav, voleo bih da vidim tu debatu sa tobom i Sam-om.

                        Comment


                        • Postoji egzaktna strategija kako se pobjedjuje u debatama u zavisnosti od protivnika.

                          Samo jedan cilj postoji u debatama, a to je indukcija kognitivne disonance protivniku.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Postoji egzaktna strategija kako se pobjedjuje u debatama u zavisnosti od protivnika.

                            Samo jedan cilj postoji u debatama, a to je indukcija kognitivne disonance protivniku.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Postoji egzaktna strategija kako se pobjedjuje u debatama u zavisnosti od protivnika.

                              Samo jedan cilj postoji u debatama, a to je indukcija kognitivne disonance protivniku.
                              Nisi mogao neku drugu rec da iskoristis da opises to mentalno stanje, nego si morao strucan naziv.

                              Comment


                              • Jednom davno je jedan Sead napisao da se veci faktor ubedjivanja dobija tako sto koristimo proste reci i lake recenice za razumevanje.



                                Inace radi se o stanju kada covek ima vise razlicitih verovanja koja se ne podudaraju, i koja obaraju jedno drugo(znaci kontradiktorna verovanja), bar koliko se ja secam, davno sam citao nesto o tome.

                                Comment

                                Working...
                                X