Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nek je otjero onog J. Edgar Comey pokusaja ucjene Trumpa. Presmijesna karikatura koja je zvala njegov blef i otjerala politickog operativca.

    Jeff Sessions je jedan od najcasnijih senatora Amerike, preko 30 godina staza u Senatu. To sto demokrate glupe vriste svakave gluposti o njemu, je cisti pokusaj ubistva karaktera nista drugo.

    Niel Gorsuch je jedan vrhunski sudija, originalist, covjek koji slijedi zakon i USTAV Sjedinjenih Americkih Drzava.

    Travel ban je potpuno ustavna uredba, jer predsjednik ima potpuno pravo da blokira imigraciju iz bilo koje drzave, ako je njemu cejf. To je isto kao kad ti zakljucas vrata svoje kuce i ne dozvoljavas ljudima koji ti se ne svidjaju da udju u tvoju kuc.

    Zid? Imas li vrata na kuci?

    Obamacare je najveca katastrofa od zakona ikad upisana na planeti zemlji. Socijalisticki model robovlasnistva porezima.

    Sta je s Rusijom?
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Princoni View Post
      Kakve veze imaju oni sa Martinovicem? Oni nisu politicari, niti imaju kakvo ucesce u istoj. Ako su oni prazna kvazi-buntovnicka prica, kako onda izgleda puna nekvazi-buntovnicka prica? Koje floskule? Koliko si im pesama poslusao? Jednu ili dve? Ja bih bas voleo da cujem tu analizu psiholoske grupacije na osnovu pesme sistem te laze
      Cuo sam sve njihove pjesme bas su jadne i pateticne.

      Comment


      • Pa rekao sam nek svako proceni kako hoce nisam nista nuzno lose napisao ili uopste implicirao o njima, poenta je bila da iako se promene desavaju ljudi zatvaraju oci. Komentar sam napisao Ivanu

        Sad cu da ti napisem o approval rating i ostalom sto si napisao.

        Comment


        • Originally posted by Ivan_pg View Post
          Cuo sam sve njihove pjesme bas su jadne i pateticne.
          Bas cudno da imas takvo misljenje o njima, a da toliko pratis njihov rad, pocev od slusanja svih njihovih pesama, pa do pracenja njihovih intervjua. Ti si Ivane mazohista znaci

          Comment


          • Originally posted by Princoni View Post
            Bas cudno da imas takvo misljenje o njima, a da toliko pratis njihov rad, pocev od slusanja svih njihovih pesama, pa do pracenja njihovih intervjua. Ti si Ivane mazohista znaci
            Tako je,sta cu borim se sa tim mazohistickim porivom ali nekako nikad ne odolim da cujem Skabove umotvorine,ono je pravi revolucionar.

            Comment


            • Najveci mit je da su njegovi glasaci neobrazovani. LOL

              Covjek je oteo Obaminih glasaca BRUKU. Nemam realne podatke u ovom trenutku, ali znam u kojem regionu mu se brojevi popularnosti krecu, cisto na moj osjecaj.

              Rasmusen poll danas izasao 50% approval rejting. Ja ti garantujem da je na 65% minimalno.

              Demokrate nemaju poruku, razbijeni su i ja molim boga da im kandidat bude Pokahontas E. Warren, jer ce to biti nenormalan landslide, 2020.

              AKi ono sto nije u redu od tebe da uvek pises samo jednu stranu i to namerno. Prvo njegov kao i svaciji approval se "meri" tak oda sve vazi isto, to je matematika, ne mozemo sad zato sto nam je neko drag ili ga mediji po subjektivnom misljenju vise napadaju nego ostale da mu nabacujemo procente. Drugo izvukao si ubedljivo najveci "poll" tj onaj koji ga ubedljivo najvise favorizuje i tako se stvara nerealna slika. To je kao kada bi ja samo ovaj prikazao[ATTACH=CONFIG]15011

              Cekaj onestade mi pola teksta, slucajno sam obrisao baguje komp nesto.
              Attached Files
              Last edited by colchonero; 16-06-17, 21:40.

              Comment


              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                Tako je,sta cu borim se sa tim mazohistickim porivom ali nekako nikad ne odolim da cujem Skabove umotvorine,ono je pravi revolucionar.
                E jbg, rado bih ti pomogao, ali to nije u mom domenu . Mada, imas ovde likova koji se u sve razumeju, bar tako kazu, pa verovatno imaju resenja i za te tvoje mazohisticke nagone

                Comment


                • Originally posted by madrid View Post
                  Najveci mit je da su njegovi glasaci neobrazovani. LOL

                  Covjek je oteo Obaminih glasaca BRUKU. Nemam realne podatke u ovom trenutku, ali znam u kojem regionu mu se brojevi popularnosti krecu, cisto na moj osjecaj.

                  Rasmusen poll danas izasao 50% approval rejting. Ja ti garantujem da je na 65% minimalno.

                  Demokrate nemaju poruku, razbijeni su i ja molim boga da im kandidat bude Pokahontas E. Warren, jer ce to biti nenormalan landslide, 2020.

                  AKi ono sto nije u redu od tebe da uvek pises samo jednu stranu i to namerno. Prvo njegov kao i svaciji approval se "meri" tak oda sve vazi isto, to je matematika, ne mozemo sad zato sto nam je neko drag ili ga mediji po subjektivnom misljenju vise napadaju nego ostale da mu nabacujemo procente. Drugo izvukao si ubedljivo najveci "poll" tj onaj koji ga ubedljivo najvise favorizuje i tako se stvara nerealna slika. To je kao kada bi ja samo ovaj prikazao[ATTACH=CONFIG]15011
                  Kad naucis barem jedan princip marketing istrazivanja javi se.

                  Kad naucis barem jedan princip 'persuasion'-a javi se.

                  Ja nemam zivaca da ti pisem problem sa uzorcima, razvlacenjem odredjenih statistickih metoda da se dobije nesto.

                  Rasmusen poll je bila najtacnija anketa u 2016. ako cemo vec o favoriziranju, a i oni imaju sample-ing problem.

                  Druga stvar, pratio sam nedavno podatke, voter registration u odredjenim drzavama. Demokrate na koljenima.


                  I jos jedna stvar. Ne osvajaju se izbori sa porukom Rusija i Bigot.

                  Ja ti garantujem, a poprilicno sam dobar u ovim procjenama, da Bernie Sanders nikada ne bi bio predsjednik, NIKADA.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Princoni View Post
                    E jbg, rado bih ti pomogao, ali to nije u mom domenu . Mada, imas ovde likova koji se u sve razumeju, bar tako kazu, pa verovatno imaju resenja i za te tvoje mazohisticke nagone
                    Bog te cuo,nadam se da ce se odazvati onaj od koga se najvise ocekuje,hodajuca enciklopedija,moja posljednja nada.

                    Comment


                    • Znaci da napisem jos jednom posto se pola obrisalo, prosek mu je negde na malo ispod 40% sto je mnogo manje nego kod ostalih, a to je matematika ne necije misljenje, princip je isti vec decenijama.
                      Znaci ne mozemo nekom zbog licnih simpatija davati procente i ignorisati brojeve, koji su vazili za sve druge. Hocu da kazem da ne mozemo koristiti dvostruke arsine da nesto sto vazi za sve, ne vazi i za onog sto nam se svidja, zato sto nije dobro po njega.

                      Drugo sto se tice obrazovanosti

                      College graduate HRC49 DT45
                      Postgraduate education 58 37
                      Da je na demokratskoj strani bio iole normalniji kandidat od HRc ova razlika bi bila jos mnogo veca.

                      Trece sto 2020 izbora tice, vrv znas da se demografija iz godine u godinu menja i da republikanci imaju sve manje sansi, nije isto kao pre 30 godina. Sada samo demokrate mogu da izgube izbore glupom strategijom kao sto je bilo prosle godine sa HRC ili slicnim kandidatima. Iole normalan kandidat nece moci da izgubi 2020. od 99% republikanskih kandidata(DT je ukljucen u tih 99%, vec ce biti 4 godine na vlasti a pitanje je da li ce se kandidovati ako opstane do tada kao predsednik). Ne znam da li primecujes da je establishment izgubio ove izbore a ne da ih DT dobio.

                      I poslednje ovo sto sam ti naveo nije moje misljenje vec brojevi i cinjenice, sad ti mozes da prihvatis isto kao sto mozes da prihvatis da je zemlja elipsoid ili da kazem okrugla, a mozes i da ne prihvatis, i da zatvoris oci, to je tvoj izbor.

                      Sad u ponovnom pisanje ove polovine komentara sam mnogo stvari preskocio, editovacu se ako se setim sta sam prvobitno napisao, trenutno mi nestala misao.
                      Last edited by colchonero; 16-06-17, 21:53.

                      Comment


                      • Objasni mi molim te kako statisticka analiza moze biti realna ako ti je uzorak +12 Demokrate?
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Navedi mi taj "poll" njega eto necemo racunati, ja sam zato i rekao da onih 30 i kusur nije realno stanje iz kog god razloga ako na taj mislis, a toga ima na obe strane, zato se mora prosek vaditi. Prosek skoro uvek tacno predvidi situaciju, sto se pokazalo i na ovim izborima ona je dobila oko 2% vise kao sto je i predvidjeno, samo sto se u ta istrazivanja na osnovu cele nacije ne racuna kako ce koja drzava glasati.


                          Kad istrazivanje nije tacno to se odmah vidi i oseti, kao sto je to bilo u Michiganu, davali su joj 10+% prednosti u proseku nad Sandersom i to se odmah osetilo da ne valja, i na kraju je izgubila Michigan. Slicno se ponovilo i u glavnim izborima sa Michiganom i Wisconsinom.
                          Last edited by colchonero; 16-06-17, 22:03.

                          Comment


                          • Evo ovaj koji si ti naveo. Odmah.


                            Nije nista Establisment izgubio, vec ga je Emperor Trump raznio. I nastavlja da ga raznosi iz dana u dan.

                            Demokrate ako nastave da vicu nepostojeca Rusija izgubit ce sve sto imaju do 2020.

                            A onda zamisli Trumpa sa 75 mjesta u Senatu, promjenili bi Ustav, a to se ni meni ne svidja.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Evo editovao sam poslednji komentar o tome da se vidi kad istrazivanje ne valja. ALi evo vidim i u Michiganu je poslednji poll pred izbore napravio veliki zaokret i dao DT 2% prednosti, tako da je momentum bio ocigledan.
                              Last edited by colchonero; 16-06-17, 22:06.

                              Comment


                              • Znas kad sam ja u izbornoj noci znao da ce Trump uzeti izbore?

                                U prvih sat vremena nakon sto su izasli rezultati. Kad je poceo da gazi sa 20% razlike u Indiani. Gdje je polling bio samo 10% razlike za Trumpa.


                                Statistika je nauka, koja se da namjestiti, da bi se prilagodilo odredjenoj percepciji.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X