Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kupio kosulju
    Cutim
    Sedim
    Gledam...

    Gadna neka vremena
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Crna Gora nema nikakvog uticaja na Rusiju.

      Crna Gora finansijski ce propast zbog NATO-a. Ogromna greska.
      Мислим да је био саркастичан

      Originally posted by maliajnstajn View Post
      Ti elitisti, Rotsildi, Soros i Rokfeleri mrze Trumpa, jer je uvijek bio drugaciji od njih.

      Oni su htjeli da vladaju svijetom, njega to nije interesovalo.


      Nisam upoznat, sa time da ima ikakve veze sa njima.
      If you've been following Trumps cabinet picks, you might remember Wilbur Ross?. Working for Rothschild inc in 1990 Ross helped Trump avoid bankruptcy after the latter missed multiple bond payments on the struggling Taj Mahal. At the time it was known Trumps finances were unravelling and he'd been unable to secure finances until Rothschild Inc sent Ross to save the day.
      When asked why he'd made a deal with Trump, Ross insisted that Trump was worth saving. "“The Trump name is still very much an asset,” he said.
      The Rothschild were wise to deploy Mercer & Ross to assist Trump over the years, they certainly seem to have accquired a prime asset in Trump, no doubt. The President of the United States is fully under Rothschild/Cabal control.

      Ево и ово https://www.reddit.com/r/conspiracy/...schild_family/

      Comment


      • Wilbur Ross je covjek poznat po kupovini bankrota i dizuci ih nazad.

        Nema Trump puno veze sa tim satanistima.

        Trump nije covjek koji bi se ugodno osjecao da je pod kontrolom. Jebote, mole ga ljudi da prestane da Twittuje, on nece, a neko konta da mu neko govori sta da radi

        Slican veoma karakter imam i ja, meni kad neko kaze da nesto moram da napravim, ja poludim.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ne znam iako mozda finansijski moze da im parira Tramp za razliku od Rokfelera,Rotsilda i onoga Sorosa ima neku toplinu u ocima,nesto ljudsko.Dok pogledajte oci ovih ostalih pobrojanih,necu nista da kazem ali samo pogledajte.Osim toga veoma se fizicki lice,sve je to meni sumnjivo.

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Wilbur Ross je covjek poznat po kupovini bankrota i dizuci ih nazad.

            Nema Trump puno veze sa tim satanistima.

            Trump nije covjek koji bi se ugodno osjecao da je pod kontrolom. Jebote, mole ga ljudi da prestane da Twittuje, on nece, a neko konta da mu neko govori sta da radi

            Slican veoma karakter imam i ja, meni kad neko kaze da nesto moram da napravim, ja poludim.
            Не знам, не знам, сумњив ми је Доналд

            Што се тиче политике САД, једино кога признајем ту је Рон Пол. Знаш вероватно доста о њему. Нисам толико пратио његовог сина, али имају сличне ставове. Укинути ФЕД, престати с војним интервенцијама итд.

            Comment


            • D

              Originally posted by maliajnstajn View Post
              Crna Gora nema nikakvog uticaja na Rusiju.

              Crna Gora finansijski ce propast zbog NATO-a. Ogromna greska.
              Vec 1,66 % budzeta izdvajamo za odbranu. Imamo obavezu da do 2024 izdvajamo po 2%. To je trenutna razlika oko 15 miliona. A racunaj da po MMF i svetskoj banki imamo prosjecnu stopu rasta 3% u srednjem roku. I jos jedan podatak od 2020 imamo 3,5 % suficit budzeta, koji trenutno iznosi nesto preko 2 milijarde.

              Comment


              • Originally posted by Overlord View Post
                Vec 1,66 % budzeta izdvajamo za odbranu. Imamo obavezu da do 2024 izdvajamo po 2%. To je trenutna razlika oko 15 miliona. A racunaj da po MMF i svetskoj banki imamo prosjecnu stopu rasta 3% u srednjem roku. I jos jedan podatak od 2020 imamo 3,5 % suficit budzeta, koji trenutno iznosi nesto preko 2 milijarde.
                Pojasni na sta si mislio.

                Comment


                • Originally posted by Overlord View Post
                  Vec 1,66 % budzeta izdvajamo za odbranu. Imamo obavezu da do 2024 izdvajamo po 2%. To je trenutna razlika oko 15 miliona. A racunaj da po MMF i svetskoj banki imamo prosjecnu stopu rasta 3% u srednjem roku. I jos jedan podatak od 2020 imamo 3,5 % suficit budzeta, koji trenutno iznosi nesto preko 2 milijarde.
                  Najveci izvor inostranih investicija u CG je bio iz Rusije ako se ne varam, toga vise nece biti.

                  Uvukli ste se u jos jednu birokratsku zajebanciju i bit ce tu jos vise troskova.

                  Nece bukvalno propasti, ali pocet ce se problemi javljati.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Najveci izvor inostranih investicija u CG je bio iz Rusije ako se ne varam, toga vise nece biti.

                    Uvukli ste se u jos jednu birokratsku zajebanciju i bit ce tu jos vise troskova.

                    Nece bukvalno propasti, ali pocet ce se problemi javljati.
                    U pravu si za investicije ali one su se desavale u vrijeme investicionog buma 2006-2009. U Crnoj Gori zivi dosta Rusija i procenjuje se da Rusi posjeduju na hiljade nekretnine. Njihov polozaj se nije promijenio od ulaska niti nema razloga da ce se to desavati. Sa druge strane Crna Gora je osigurala svoje granice od kolonijalistickih bajki susjeda a ja bi rekao da pasos Crne Gore je sada vredniji i da ce vremenom doci do povecanja investicija.

                    Comment


                    • Nego Madridisto moj dobri, de mi reci zasto sumnjas da Trump nece zavrsiti mandat?

                      Jel to vjerujes u fejk pricu da je Trump prije 10 godina skovao plan s Vladimirom da unisti Ameriku, a pritome natjera sve clanice NATO-a da plate 2% GDP-a odbranu?
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Hahahahahaha kakav car da ne kazem princ [emoji23]
                        Sto rece moj drug danas...ej vi sa laznim diplomama, gledajte...ovako se vara

                        http://www.blic.rs/vesti/svet/lazni-...dinama/cwcl08t

                        U jednom elitnom odmaralištu u Fusini princ je napravio pozamašan račun, koji je menadžer potom prosledio Ambasadi Makedonije u Italiji. Stigao je odgovor kao hladan tuš - ne šaljite nam račune, princa nemamo, a sigruno ga ne delimo sa Crnom Gorom.




                        tt sa A5 u inat Mi6
                        Last edited by miloolja; 16-06-17, 17:56.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Oplakao sam

                          Comment


                          • Гангара, је л' си погледао ову емисију?

                            Comment


                            • Volio bih da se ovi iz BS organiziju u neki pokret ili politicku partiju,da imaju malo vise javnih nastupa u kojima bi iznosili svoje stavove,tek tad bi se vidjelo kakvi su to mediokriteti i foliranti.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Hahahahahaha kakav car da ne kazem princ [emoji23]
                                Sto rece moj drug danas...ej vi sa laznim diplomama, gledajte...ovako se vara

                                http://www.blic.rs/vesti/svet/lazni-...dinama/cwcl08t

                                U jednom elitnom odmaralištu u Fusini princ je napravio pozamašan račun, koji je menadžer potom prosledio Ambasadi Makedonije u Italiji. Stigao je odgovor kao hladan tuš - ne šaljite nam račune, princa nemamo, a sigruno ga ne delimo sa Crnom Gorom.




                                tt sa A5 u inat Mi6
                                Ovo mu ga dođe k'o Grof Tintoreto iz Srećnih ljudi.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X