Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najbolje je nefiltrirano Niksicko,kako je dobro,kakva aroma i ukus,savrsenstvo.

    Comment


    • Samo toča, samo jako!

      Sad moram popiti koju, a vjeruj mi nisam baš mislio poslije treniranja...
      Baš ti hvala

      Comment


      • Originally posted by Ivan_pg View Post
        Najbolje je nefiltrirano Niksicko,kako je dobro,kakva aroma i ukus,savrsenstvo.
        U principu meni su se ogadile jedino Laško i Sarajevsko. Ostalo sve može kad je hladno
        Carlsberg i Kilkenny kad se bira

        Corona kad su se barile žene

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Aaaaaa Deni bracala, vidim bolje ti je. Cim ti pijuckas pivo. Lepo, lepo.

          Samo nemoj stelu vise, to mu dodje kao malo boji Tuborg, steta upropastise pivo. Daj neki Pau? Ili Hoe u saksiji?
          Bolje je, bolje

          Ma ima Jelen, Nikšićko i Stelu tocenu, rekoh daj Stelu


          Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

          Comment


          • Originally posted by luka View Post
            U principu meni su se ogadile jedino Laško i Sarajevsko. Ostalo sve može kad je hladno
            Carlsberg i Kilkenny kad se bira

            Corona kad su se barile žene
            Pije li se kod vas u Hrvatskoj niksicko?Mislio sam da ga nema na vasem trzistu.

            Comment


            • Originally posted by Ivan_pg View Post
              Pije li se kod vas u Hrvatskoj niksicko?Mislio sam da ga nema na vasem trzistu.
              Ja sam ti u Mostaru Ali sam što se pive tiče svjetski čovjek

              Par puta kad sam gonio na more po CG pio sam Nik gold, tako se tada zvao, ne znam jel sad tako. Solidno pivo, možda malo lošija od Žuje.
              Od hrvatskih piva sam koju godinu pio Pan, al sam prešao na Žuju. Sa Karlovačkom sam počeo kao mlad, ali se pokvarila katastrofa.

              Comment


              • Originally posted by luka View Post
                Ja sam ti u Mostaru Ali sam što se pive tiče svjetski čovjek

                Par puta kad sam gonio na more po CG pio sam Nik gold, tako se tada zvao, ne znam jel sad tako. Solidno pivo, možda malo lošija od Žuje.
                Od hrvatskih piva sam koju godinu pio Pan, al sam prešao na Žuju. Sa Karlovačkom sam počeo kao mlad, ali se pokvarila katastrofa.
                Do prije godinu dana sam mislio da mogu svako pivo da pijem,nisam neki probirac a onda se u mom zivotu pojavio Merak,takvo sranje moze da pije samo neki mazohista,jedina prednost mu je sto je jeftino mada i to je relativno kakav je kvalitet u pitanju.

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  Do prije godinu dana sam mislio da mogu svako pivo da pijem,nisam neki probirac a onda se u mom zivotu pojavio Merak,takvo sranje moze da pije samo neki mazohista,jedina prednost mu je sto je jeftino mada i to je relativno kakav je kvalitet u pitanju.
                  Lav i Staropramen! Posle dva gutljaja glava me ubija.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by l1m4r View Post
                    Lav i Staropramen! Posle dva gutljaja glava me ubija.
                    I od ovog novog Lav'a ?
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_pg View Post
                      Do prije godinu dana sam mislio da mogu svako pivo da pijem,nisam neki probirac a onda se u mom zivotu pojavio Merak,takvo sranje moze da pije samo neki mazohista,jedina prednost mu je sto je jeftino mada i to je relativno kakav je kvalitet u pitanju.
                      Ma u principu ljeti se može svako piti, jer su većinu piva komercijalizirali i onda kad ti ga rashlade u onim frižiderima, ni ne osjeti se velika razlika. Mada kada se ne rashladi totalno, bogatiji je okus i mogu razlikovati skoro svaku pivu, ali brzo te napuše i onda ih ne možeš puno popiti.
                      Zato je zimi uglavnom uživancija u crnoj pivi.

                      Sad sam taman napisao rođaku da mi iz Češke pošalje par ovih homemade piva da proširim opus

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Lav i Staropramen! Posle dva gutljaja glava me ubija.
                        Njih vec mogu,nisam imao nekih nuspojava do sad.

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          Lav i Staropramen! Posle dva gutljaja glava me ubija.
                          Ja obavezno kada me zapadne negdje da pijem neko smeće, najvažnije se hidrirati, ako treba i na silu i nema mamurluka ujutro.
                          Doduše, prije par godina sam popio sam litar loze, nakon što sam cijeli dan pio pivu. Nisam mogao naći česmu da se vode napijem.

                          Znam da sam slavio neku momačku, da nisam tada bio oženjen, da smo bili u nekom selu 20-ak kilometara izvan Mostara i da sam se probudio ispred ulaznih vrata stana. Dakle ne znam ko me je doveo tih 20 km. Kasnije sam saznao da me je današnja žena ubacila u stan i rekla mi je majki da sam malo više popio.

                          Od tada ne pijem lozu više.

                          Comment




                          • Потпредседник ДЈБ. Алек је због оваквих на власти, опозиција нам је ретардирана очигледно.

                            Comment


                            • Oporezovao bi mu ja tu glavu retardiranu..
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Gangara stari kapitalista.

                                Ostao sam vam duzan da vam poodgovaram za ono prozivanje kapitalizma, al ne mogu da stignem, pisem nake zajebancije.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X