Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno da nije crno bijelo.

    Sivo je

    Salim se.

    MMF ti kreira politiku svih drzava unije.

    Posto je ekonomija stub svake drzave, ekonomska politika koja se bazira na monetarnoj politici diktira ostale politike.

    Isto tako, FED prakticno diktira politiku Amerike otkako postoji. Zato je sad vjerovatno krucijalan period u Trumpovom predsjednistvu.

    Ako mu zombi Yellen digne kamatne, a on ne stigne provuc repeal KillmyWalletCare i Tax reformu, mnogo problema ce mu se stvoriti.

    Kamatne stope moraju ostati niske barem jos godinu dana, a i tad nije sigurno hocel pozidanje istih poslat ekonomiju u propast.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ne krivim ja EU kao celinu, nego pojedine njene clanice+Amere koji su glavni pokrovitelji EU i koje su krenule da nam rasturaju zemlju jos od kada nam je Tito umro.Razbili su nas na nekoliko republika, jedna pokrajina skoro pa izgubljena, dok za drugu ko zna ali za to ce trebati mnogo duze vremena.Da takvim pruzim ruku ni ne treba, ali mediji veoma brzo promene misljenje nacije i veoma brzo se neke stvari zaborave.Dole nam pripremaju potencijalno ratiste(moze biti, a ne mora da znaci) zbog cega sam i napisao dan-danas.Pisao sam izvan nase unutrasnje politike koja se sprovodi.

      Necu valjda da krivim Bugare, Madjare i Rumune zbog toga sto nam se desava u poslednjih nekoliko godina.

      Comment


      • Maricu uzmi procitaj The Grand Chessboard od Berzezinskog. Mnogo stvari ce ti biti jasnije
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Prica se prica da rusi dolazeee.....i tako 300 godina.Ne Nato-u ne ubicama,ne Evropskoj uniji i njihovim birokratama koji su sve gejevi (da ne kazem pederi),drz se pravoslavlja i hriscanskog morala,oce li mi stic ove pare iz Njemacke sto ne salje ovaj mjesec pi.da mu materina.....

          Comment


          • Bukmarkovao pdf fajl, citace se uskoro.

            Comment


            • Zar nismo mi uzeli neki kredit od Emirata, milijardu dolara cini mi se sa rokom otplate od 10 godina. Sta se sa tim desava? Hocemo preziveti ili ce biti bankrot
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Zar nismo mi uzeli neki kredit od Emirata, milijardu dolara cini mi se sa rokom otplate od 10 godina. Sta se sa tim desava? Hocemo preziveti ili ce biti bankrot
                Mi njima dadosmo parce zemlje u sred Bg-a. Jebo ti tu pare.

                Comment


                • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                  Mi njima prakticno dadosmo parce zemlje u sred Bg-a. Jebo ti tu pare.
                  Ja znam za mnogo vece parce zemlje koje smo im dali za dzabe u sred Vojvodine. Navodno 20000 hektara.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                    @ Pobeda

                    Golubacku tvrdjavu sto renoviraju kako treba i da bude otvorena za turizam i lepo napravljen put za prevoz i da se ne urusava tvrdjava sama je sve zbog EU love. Mi to sami nikada ne bi uradili, i to je jedan od milion razloga sto mrzim ovu zemlju. Apsolutno se slazemo oko hejta za centralizovanje moci u EU i to mislim da je jedan od najvecih problema EU, do dopustanje nekontrolisano ulazenje migranata odakle god i sl.

                    Recimo drug kad je bio u Oslu i usao u muzej njihov, odmah da kazem da je njima muzej bolje organizovan i odrzavan nego cela nasa zemlja i to smem da kazem da se ne salim ni najmanje, vec da sam smrtno ozbiljan.

                    Mi previse pricamo kao da imamo 2 metra i 100 kg misica, dok je realnost da smo patuljasti muskarac sa zenskim sisama i prepuni kompleksa.
                    Суштина. Увек је неко други крив, ваљда је тако лакше живети.

                    Originally posted by Ricma View Post
                    Ne krivim ja EU kao celinu, nego pojedine njene clanice+Amere koji su glavni pokrovitelji EU i koje su krenule da nam rasturaju zemlju jos od kada nam je Tito umro.Razbili su nas na nekoliko republika, jedna pokrajina skoro pa izgubljena, dok za drugu ko zna ali za to ce trebati mnogo duze vremena.Da takvim pruzim ruku ni ne treba, ali mediji veoma brzo promene misljenje nacije i veoma brzo se neke stvari zaborave.Dole nam pripremaju potencijalno ratiste(moze biti, a ne mora da znaci) zbog cega sam i napisao dan-danas.Pisao sam izvan nase unutrasnje politike koja se sprovodi.

                    Necu valjda da krivim Bugare, Madjare i Rumune zbog toga sto nam se desava u poslednjih nekoliko godina.
                    Ту покрајину нису нам узели Американци, него тај Титов режим. Уставом из 1974. ваљда је дао буквално државност покрајинама, имали су право гласа Косово и Војводина као равноправне чланице Југославије. Све што се касније дешавало је само последица његове политике.

                    За остало се слажем, али је нереално очекивати да будемо неутрални. То је просто немогуће с обзиром на наш положај. Ево има Вучић прилику да преломи, Дачића (Русија) или Брнабићку (Америка) за премијера.


                    Аки, мени је све то јасно и ја се слажем с тим. Нема потребне да ми објашњаваш, а видећемо развој ситуације у Америци. Невероватна кампања се води против Трампа тренутно, слично кау предизборној кампањи.
                    Last edited by Победа; 09-06-17, 19:48.

                    Comment


                    • Znam za to, ne das svom narodu da obradjuje ogromnu povrsinu nego das nekome drugome. Al opet kao u svom glavnom gradu, sam centar ti das, to mi jos ludje samo zbog cinjenice da je GLAVNI GRAD ZEMLJE! I ako ne kaska ni deo u Vojvodini sto je poklonjen....

                      Ja sam uvek bio Misljenja da Svajcaci treba da kupe nasu zemlju i da nas doteraju u red. Kad sami ocigledno numemo.


                      A to Amerika, zapad itd, imaju oni utacaja, ali tokom cele istorije, niko, ali niko ne moze da se meri sa narodom samim koliko neko moze da unisti svoju zemlju. Tako da 10 Amerika ne mogu da rade oni sto mi sami radimo ili dopustamo. Kakav narod, takvi i politicari, takva i obecanja, pa i stanje zivota.

                      Comment


                      • Ne verujem da ce iko od njih dvoje da bude novi premijer.Jeste se Dacic sklonio, ali kapiram da je imao sa mnogo stvari da ga ucenjuje i da SNS kao vecinskoj stranci ne odgovara uopste da on bude premijer jer smatraju posto su oni vecina da mora da bude neko iz njihove stranke.Oko Brnabic bi se jos od prvog dana potegla tolika medijska hajka, veca nego sto je bio slucaj sa Sinisom(samo za skroz drugaciju stvar) za kog znamo da je rekao da ga smenjuje zato sto ne moze da radi pod ovakvim uslovima.Kako bi ona mogla da odradi ceo mandat ako se od prvog dana bude potenciralo na njeno seksualno opredeljenje i gde bi se crkva i svaki ''lokal'' patriota(kao pre neki dan Palma) oglasavali po tom pitanju.To bi bio mnogo veci pritisak nego sto bi trebao da bude.

                        Comment


                        • Evo odmorite malo...

                          Spoiler
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Bolje da si mi okacila slike kucica i macica.

                            Comment


                            • Ocemo Bojaninog dzukca,divan je.

                              Comment


                              • Sumnjivi ste vas dvojica
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X