Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_pg View Post
    Koja je alternativa za EU?Evroazijska unija?
    Najbolje bi bilo da tu ostanemo gde jesmo i da izvlacimo benefite od obe strane(EU i Briks).

    Brik+Arapi+Japan su bolja solucija po nas od EU, da pruzim nekom ruku ko nas je unistavao devedesetih i sto rade i dan-danas.Neka hvala...

    Davno su Aki, Bogi, Uros i jos par forumasa rekli zasto reci NE EU.

    Preveliki je ovde uticaj Zapada na ovim prostorima da bismo promenili kurs i misljenje naroda, jedino bismo odustali od EU kada bi krenulo da puca po savovima.Kada kazem narod mislim na onaj koji glasa za Vucica i kojem je generalno irelevantno, bitno im je samo da prezive do Vucic to koristi kao argument zasto treba da idemo ka evrointegracijama.Nametnuto nam je tudje misljenje sa Zapada i to je ono sto ne valja.

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Najbolje bi bilo da tu ostanemo gde jesmo i da izvlacimo benefite od obe strane(EU i Briks).

      Brik+Arapi+Japan su bolja solucija po nas od EU, da pruzim nekom ruku ko nas je unistavao devedesetih i sto rade i dan-danas.Neka hvala...

      Davno su Aki, Bogi, Uros i jos par forumasa rekli zasto reci NE EU.

      Preveliki je ovde uticaj Zapada na ovim prostorima da bismo promenili kurs i misljenje naroda, jedino bismo odustali od EU kada bi krenulo da puca po savovima.Kada kazem narod mislim na onaj koji glasa za Vucica i kojem je generalno irelevantno, bitno im je samo da prezive do Vucic to koristi kao argument zasto treba da idemo ka evrointegracijama.Nametnuto nam je tudje misljenje sa Zapada i to je ono sto ne valja.
      Ja vam ne zelim tu sudbinu koju predlazes jer mislim da bi to bilo pogubno za vas ali dobro razilaze nam se misljenja o nekim osnovnim pitanjima kao te devedesete koje pominjes tako da nema rasprave sve je ok.

      Comment


      • Ljudi cesto mijesaju da sam ja protiv EU zbog raznoraznih likova, citaj Farage.

        Ja sam protiv EU od 2010. ili 2011 godine, kada Farage uopce nije imao toliko izrazenu ulogu u medijima.

        Ja sam poceo biti protiv EU, kada sam vidio sta se Grckoj desava i jos neki zabrinjavajuci ekonomski trendovi.

        Svoje razmisljanje sam korabirao tacno prije 2 godine kada sam ucio monetarnu i fiskalnu politiku.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • da malo prekinem ovu politiku, smara

          bili smo na kupanju


          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Dobro je, ne mora još zubaru.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Ooo pa vi sada mirišete Jel bila pratnja za njim u vidu neke cice?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Koje uzivanje

                Kad sam svoju macku kupao, licilo je kao da sam sebi sekao vene.

                Comment


                • da, sad je mirisljavko, nije vise smrda

                  ali koliko je on uzivao u kupanju, legao u kadu i pomerao se nije
                  ova zena ga kupa, masira, on uziva

                  posle smo naleteli na zenku labradora, tako mirisljavi i pufnasti i sarmirali je, tako sto je uskocio u neko blato i isprljao se
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    posle smo naleteli na zenku labradora, tako mirisljavi i pufnasti i sarmirali je, tako sto je uskocio u neko blati i isprljao se
                    HAHAHAHAHHAHHAAHAHAHHAHAHAHAAHAHAH kralj

                    Comment


                    • @Aki

                      Ja koliko se secam ti si tamo jos 2012 godine prizivao pad EU ili barem godinu dana kasnije u Arsenalovoj temi, uglavnom mislim da si ti bio jedan od onih zbog kojih sam ukljucio mozak i video koliko je taj politicki projekat los.

                      Comment


                      • Mi smo narod koji voli i koristi sve stvari koje dolaze sa zapada, ali vise voli Rusiju(sto je takodje legitimno). Klasicno sedenje na 2 stolice.

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Najbolje bi bilo da tu ostanemo gde jesmo i da izvlacimo benefite od obe strane(EU i Briks).

                          Brik+Arapi+Japan su bolja solucija po nas od EU, da pruzim nekom ruku ko nas je unistavao devedesetih i sto rade i dan-danas.Neka hvala...

                          Davno su Aki, Bogi, Uros i jos par forumasa rekli zasto reci NE EU.

                          Preveliki je ovde uticaj Zapada na ovim prostorima da bismo promenili kurs i misljenje naroda, jedino bismo odustali od EU kada bi krenulo da puca po savovima.Kada kazem narod mislim na onaj koji glasa za Vucica i kojem je generalno irelevantno, bitno im je samo da prezive do Vucic to koristi kao argument zasto treba da idemo ka evrointegracijama.Nametnuto nam je tudje misljenje sa Zapada i to je ono sto ne valja.
                          Претерујеш.

                          Нисам ни ја за ЕУ, али људи мисле да све што нам се лоше дешава тренутно да је крива ЕУ за то.

                          ЕУ нам је дала бесповратно преко 2 милијарде евра рецимо, лично знам када је мој ћале, који је грађевински инжењер, радио неки пројекат који је био финансиран од стране ЕУ. Добро плаћен посао, све они исфинансирали и завршили тај пројекат.

                          Као што сам изнад написао, ја нисам за улазак у ЕУ, али за оваквко стање у земљи смо искључиво ми криви и нико други. БРИКС, како не. Баш Бразилу треба сарадња с нама.

                          А што се тиче приче о уској сарадњи с Русијом, то је тек посебна прича. Видели смо сви како је Сирија прошла. Због Русије нису хтели гасовод, уништена им цела земља и онда дошли Руси у помоћ. Таква заштита нам није потребна.

                          Comment


                          • E moj Pobjednice, nema nista dzaba.

                            Napisali su oni kamatu 4.5% na tu investiciju nista se ti ne brini ili je MMF dobio neku koncesiju na 99 godina.

                            Nema nista dzaba, nikad nije bilo niti ce biti

                            Bas bas odavno sam ja pobornik raspada EU. Tamo prvi srednje sam se druzio sa doktorom politologije iz Zg, covjek mi objasnjavao kako je to los politicki sistem. Prvi srednje sam bio negdje oko 2010.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              E moj Pobjednice, nema nista dzaba.

                              Napisali su oni kamatu 4.5% na tu investiciju nista se ti ne brini ili je MMF dobio neku koncesiju na 99 godina.

                              Nema nista dzaba, nikad nije bilo niti ce biti

                              Bas bas odavno sam ja pobornik raspada EU. Tamo prvi srednje sam se druzio sa doktorom politologije iz Zg, covjek mi objasnjavao kako je to los politicki sistem. Prvi srednje sam bio negdje oko 2010.
                              Наравно да није џабе. Сигурно нису дали јер воле Србију, па ето да им помогнемо. Имају и они интерес неки како год да окренеш.
                              Само хоћу да кажем да није све црно-бело као што се представља.

                              Comment


                              • @ Pobeda

                                Golubacku tvrdjavu sto renoviraju kako treba i da bude otvorena za turizam i lepo napravljen put za prevoz i da se ne urusava tvrdjava sama je sve zbog EU love. Mi to sami nikada ne bi uradili, i to je jedan od milion razloga sto mrzim ovu zemlju. Apsolutno se slazemo oko hejta za centralizovanje moci u EU i to mislim da je jedan od najvecih problema EU, do dopustanje nekontrolisano ulazenje migranata odakle god i sl.

                                Recimo drug kad je bio u Oslu i usao u muzej njihov, odmah da kazem da je njima muzej bolje organizovan i odrzavan nego cela nasa zemlja i to smem da kazem da se ne salim ni najmanje, vec da sam smrtno ozbiljan.

                                Mi previse pricamo kao da imamo 2 metra i 100 kg misica, dok je realnost da smo patuljasti muskarac sa zenskim sisama i prepuni kompleksa.

                                Comment

                                Working...
                                X