Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema se šta žaliti da je Bosna nesposobna, to su činjenice. Ko je imalo pametan štura iz Bosne.
    Ne znam sad tačno al dnevno je velik broj koji napuštaju Bosnu. Spašavaj se ko može.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Originally posted by Tarantula View Post
      Nema se šta žaliti da je Bosna nesposobna, to su činjenice. Ko je imalo pametan štura iz Bosne.
      Ne znam sad tačno al dnevno je velik broj koji napuštaju Bosnu. Spašavaj se ko može.
      Pa sta ima da se stura iz Bosne kad jedan decacic zaradjuje tolke pare.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Nek dobije 400 KM platu pa ću te pitati oće li šturati.
        Samo uzeti kartu u jednom pravcu i nikad se više ovde ne vraćati.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Ne valja jer bi za isti posao u Americi recimo dobio 15-20k dolara.

          Cak i u Sloveniji, prijateljica u slicnoj bransi, sa mnogo manje znanja ima pocetnu platu 1200 eura.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment




          • Је л' ово први председник икада било које земље да овако пише по твитеру?

            Какав је ово лик јеботе

            Comment


            • Moderan predsednik
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Frajer je genije i svaka mu cast na tome.

                Najveca glupost je da se predsjednik mora odredjeno ponasati. Ne mora.

                Da je tw postojao u vrijeme Linkolna ili Andrew Dzeksona bilo bi jos gorih stvari. To su ljudi koji su napadali svoje Supreme Court sudije direktno i u facu.

                Regan je isto tako prelud cikica bio, ali Nixon bi slicne stvari radio.

                Jedini nacin na koji Trump moze da prezivi, jeste da nastavi da twittuje.

                A Comey, pokusao da se fura na J Edgar Hoovera. Probao da ucjenjuje Trumpa, i ovaj prozvo njegov blef.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Frajer je genije i svaka mu cast na tome.

                  Najveca glupost je da se predsjednik mora odredjeno ponasati. Ne mora.

                  Da je tw postojao u vrijeme Linkolna ili Andrew Dzeksona bilo bi jos gorih stvari. To su ljudi koji su napadali svoje Supreme Court sudije direktno i u facu.

                  Regan je isto tako prelud cikica bio, ali Nixon bi slicne stvari radio.

                  Jedini nacin na koji Trump moze da prezivi, jeste da nastavi da twittuje.

                  A Comey, pokusao da se fura na J Edgar Hoovera. Probao da ucjenjuje Trumpa, i ovaj prozvo njegov blef.
                  Ја сам први против политичке коректности, али ово нема везе с тим.

                  Постоје неке норме како се понашаш ако си председник неке земље јер ти представљаш ту земљу. Али шта ја објашњавам, нећеш ти рећи нешто лоше о Трампу.

                  Comment


                  • Ima on ispada, ali posto ga konstantno mediji udara, sta treba da sjedi i gleda kako ga biju.

                    Nalagali su se za sve pare, zadnjih 5 dana, a realno lazu oko 10 mjeseci oko ove Rusije.

                    Zamisli da ti svaki potez oko Rusije bude gledan kao da hoces da im pomognes, ne mozes voditi geopolitiku bez rusije.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Ne valja jer bi za isti posao u Americi recimo dobio 15-20k dolara.

                      Cak i u Sloveniji, prijateljica u slicnoj bransi, sa mnogo manje znanja ima pocetnu platu 1200 eura.
                      Jbg mnogo su oni ispred ma koliko mi ne zeleli to da priznamo. Nisu vise ni Balkanci, nije to taj mentalitet vise.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Nikada nisu ni bili.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Nikada nisu ni bili.
                          Moze se I tako reci
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Ne svidja se meni porez u Sloveniji, ali vrlo rado bi zivio tamo
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Al

                              Originally posted by Indigo View Post
                              Odakle ti? Ja ne znam ni jednog studenta da ima 1000 evra
                              Samo od stipendija moze da se uzme znatno vise cak i na Balkanu.

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Ne svidja se meni porez u Sloveniji, ali vrlo rado bi zivio tamo
                                Је л' постоји земља која је уређена по твом схватању идеалне капиталистичке државе?

                                Comment

                                Working...
                                X