Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tarantula sta ce ti Cg,kod nas se izliva kanalizacija u more,neljubazni smo,u NATO smo i jedemo malu djecu,eno ti procitaj komentare na blic i b92.

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Za 30 EUR glasam za Tasos
      Kakva Sutomora i PM...
      This. ^


      Ja idem sad s devojkom na Tasos u avgustu. Brat je bio tamo i sve naj prica o Tasosu.

      Originally posted by Lord Gangara View Post
      De bre ko ovo jede brate (mislim na Srbiju)
      Malo je bolja klopa u Urgentnom gde sam lezao na nefrologiji, i to jer su me kuvarice volele.

      A i imas recimo ovakvih slika gde trudnice to dobijaju da jedu....
      Last edited by Seoski Terminator; 08-06-17, 17:27.

      Comment


      • Originally posted by Seoski Terminator View Post
        This. ^


        Ja idem sad s devojkom na Tasos u avgustu. Brat je bio tamo i sve naj prica o Tasosu.
        Obavezno na Saliaru da odete , a na Jolu ( Giolu ) samo radi slikanja i ako volite skokove...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by Ivan_pg View Post
          Tarantula sta ce ti Cg
          Najbliži ste (neračunam Hrvatsku).
          U Hrvatsku neću.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Originally posted by Tarantula View Post
            Najbliži ste (neračunam Hrvatsku).
            U Hrvatsku neću.
            Ma salim se ja svako treba da ide gdje hoce,nego su mi smijesni ovi botovi raznih turistickih agencija koji blate cg po portalima(ne kazem da za dosta stvari nisu u pravu).Svako treba da ide gdje hoce i da dobro preracuna sta mu se isplati.Da ja zivim u Srbiji ili BIH vjerovatno bih imao zelju da vidim Grcku ovako mi je glupo da idem tamo na more kad mi je na pola sata udaljenosti.Ali na ovim prostorima je standard jako los i neki ljudi stede citavu godinu i odricu se za tih 10-15 dana odmora na moru,svakako treba da idu tamo gdje im je najljepse i gdje se najbolje osjecaju pa bila to Turska,Bugarska,Egipat...

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Obavezno na Saliaru da odete , a na Jolu ( Giolu ) samo radi slikanja i ako volite skokove...
              Znam da ovi sto iznajmljuju kola da ne dozvoljavaju da se ide na mermernu plazu, a moj krs nije siguran za duga putovanja, pa jbg. Ali planiram kako znam i umem da odem tamo, ne znam da li su skorijih godina sredili put do tamo i tamo da ima neki kafic i to Moracu da procackam netom.

              Za Giolu generalno kazu da je kockanje da li ce biti cista voda ili ce biti mutna haos, al na mermernu moram da odem kako god znam i umem. Cak sam nacuo da mozda ima i brodicem da se ide do mermerne.

              Comment


              • Ja sam prethodne dvije godine isao u Herceg Novi i super mi je tamo.

                Sjecam se prosle godine kada sam dolazio u CG i spustam se ka onom kruznom toku a tamo sve u mjestu stoji, cijela raskrsnica blokirana, ne mozes milimetar da se pomjeris koliko je auta. Nevidjena guzva, sreca pa dodje policija da to malo regulise. A kada sam usao u HN tek se onda napatih da nadjem smjestaj, sve puno, tacno sam mislio da necu uopste naci smjestaj, sreca naidje neki sa motorom koji dogovara te smejstaje i on poslije sat i po nekako nadje neki smjestaj, bio dobar apartman, blizu plaze a i na finom mjestu, najbitnije mi je da ne prelazim magistralu.

                A ranije sam i ja isao u Becice, kao 'ajd malo da tamo odem ali nije bilo sanse da nadjem smjestaj, kao prvo sve je bilo popunjeno a kao drugo skupo mi je bilo. Ne znam Tarantula sta ces tamo, ja mislim da je skupo bas iako nisam gledao po internetu. Isao sam jednom i u Petrovac ali nije bilo smjestaja za naci. Jbg najcesce idem krajem jula, a tada su izgleda najvece guzve ali i neka su, neka naroda.
                Last edited by ognjen; 08-06-17, 17:53.

                Comment


                • Gledam na hr televiziji nekakav lik na Braču zvekno Mamića šakom, ubacio ga u more.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                    Znam da ovi sto iznajmljuju kola da ne dozvoljavaju da se ide na mermernu plazu, a moj krs nije siguran za duga putovanja, pa jbg. Ali planiram kako znam i umem da odem tamo, ne znam da li su skorijih godina sredili put do tamo i tamo da ima neki kafic i to Moracu da procackam netom.

                    Za Giolu generalno kazu da je kockanje da li ce biti cista voda ili ce biti mutna haos, al na mermernu moram da odem kako god znam i umem. Cak sam nacuo da mozda ima i brodicem da se ide do mermerne.
                    Mi smo bili 2015. Do Mermerne može autom ako je malo viši, imaju super bar na plaži u kome služe i klopu , muzikica, hlad maslina, divota...
                    Bolje od auta je iznajmiti quad...Do Jole svakako jedan deo mora pešaka...I nema suncobrana, a i da ih ponesete nemate gde da ih zakačite...Ponesite vodu za piće obavezno...

                    E, da, i Psili Amos je fantastična plaža, pola je stenovita, pola peščana...
                    Najpouzdanije informacije o trenutnoj situaciji možeš da dobiješ preko Nikane
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Jax Teller View Post
                      Gledam na hr televiziji nekakav lik na Braču zvekno Mamića šakom, ubacio ga u more.

                      Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        Junački s leđa.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                          Malo je bolja klopa u Urgentnom gde sam lezao na nefrologiji, i to jer su me kuvarice volele.
                          Ovaj metalni tanjir je iz kliničkog, bukvalno ti ovo daju da jedeš i kažu ne smeš mesne prerađevine da jedeš?? Ja isto potplaćivao onu što raznosi hranu sa čokoladama, pa sam dobijao po 2,3 porcije. I da dobijao sam 2 nutridrinka dnevno što sam baš gotivio
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Аки тренутно прати сведочење Комија. Какви тренуци за њега и Трампа, сигурно им није свеједно.

                            Comment


                            • Impeachment!!!!!

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Mi smo bili 2015. Do Mermerne može autom ako je malo viši, imaju super bar na plaži u kome služe i klopu , muzikica, hlad maslina, divota...
                                Bolje od auta je iznajmiti quad...Do Jole svakako jedan deo mora pešaka...I nema suncobrana, a i da ih ponesete nemate gde da ih zakačite...Ponesite vodu za piće obavezno...

                                E, da, i Psili Amos je fantastična plaža, pola je stenovita, pola peščana...
                                Najpouzdanije informacije o trenutnoj situaciji možeš da dobiješ preko Nikane
                                Ima lepih plaza, nesto sam amaterski gledao, al cu ozbiljnije da pogledam krajem jula kad vec budu imali i raspored voznje gradskog. Sigurno ce se nesto iznajmiti ako bude slobodno posto je avgust Al mozda i nahvatam nekog u busu da zajedno da idemo na neka dalja mesta od Potosa. Ima sigurno mesta na koja moram otici, mermerna mi je cak mozda i na prvom mestu, i ako generalno svi isto hvale Paradice i Golden kao dve naj uz mermernu.

                                Originally posted by realnost View Post
                                Ovaj metalni tanjir je iz kliničkog, bukvalno ti ovo daju da jedeš i kažu ne smeš mesne prerađevine da jedeš?? Ja isto potplaćivao onu što raznosi hranu sa čokoladama, pa sam dobijao po 2,3 porcije. I da dobijao sam 2 nutridrinka dnevno što sam baš gotivio
                                Isti tanjir kod mene, al malo bolje, volele me kuvarice, neke mladje neke starije. Doduse nije me tesko bilo gotiviti kad pored mene sve neki matorci, sreca Tako da nikad nisam bio gladan jer je uvek bilo repete za mene



                                Samo za Aki-a.
                                Last edited by Seoski Terminator; 08-06-17, 18:50.

                                Comment

                                Working...
                                X