Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Haha da, da Aki, Splendid. Ja i Rolling Stonesi.
    Vidjećemo još šta se nudi.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Originally posted by Tarantula View Post
      E ovako, iskustva me zanimaju malo.

      Prošlih godina sam išao na odmor Herceg Novi, Petrovac i Sutomore.
      Odlučih ove u Budvu, pa me zanimaju cijene smještaja i po marketima, kakvi su domaćini i slično?
      Samo nemojte sad pisati ko je bio tamo 2000tih već relativno skoro.
      Početkom sezone prestaju akcije u marketima, ali ono osnovno i nije ubibože preskupo.
      Smještaja ima raznolikog, u predgrađe i okolnim brdima se može naći jeftinije.
      Kakvi su domaćini? Hm... Bolje da prećutim

      Najveći problem su kolone duž cijelog primorja, pogotovo krajem jula i u avgust. Kolone znaju bit od Jaza do Bd.
      Ako dolaziš autom, obavezno traži smještaj sa parkingom.
      Taxi usluge su vrlo vrlo skupe.. Izbjegavaj ih.
      A i kurve su skupe!

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • Originally posted by realnost View Post
        jer je stvarno puno raznog primitivnog sveta
        Ovo imas svuda, tako da...


        Ja ove godine jos ne mogu zbog operacije sto sam imao, ali taman da skupim pare za sledecu godinu. Destinacija ce biti ili Lloret ili Lido, videcu jos sa devojkom kako i sta, mada sam ja vise za Lloret. Bio tamo, ono je raj, od ljudi, pa sve do plaze i svega ostalog

        Comment


        • 131 euro najjeftinija soba u Splendidu s pogledom na brdo.
          Ma busom idem, Bočac Banja Luka. Niti se brinem za parking niti za auto.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Originally posted by Tarantula View Post
            131 euro najjeftinija soba u Splendidu s pogledom na brdo.
            Ma busom idem, Bočac Banja Luka. Niti se brinem za parking niti za auto.
            Vidi dal može da se iznajmi soba na sat dva, čisto da se slikaš za fb..
            Najpametnije busom, malo je zeznuto obić ostale gradove.. Lijepo je obić stari grad Ko, u Tv "porto montenegro"..

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • Oće moći neki apartmančić za 30e u Budvi?
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • U Budvu ispred kafića i šankova plešu kamenjarke oskudno odjevene...
                Tako da glasam za Budvu!!

                "I love to speak with Leonard
                He’s a sportsman and a shepherd
                He’s a lazy bastard
                Living in a suit ."
                Leonard Cohen

                Comment


                • Originally posted by Tarantula View Post
                  Oće moći neki apartmančić za 30e u Budvi?
                  Na sat?

                  A nemam pojma, sigurno se može nać, potraži nekako preko interneta.

                  "I love to speak with Leonard
                  He’s a sportsman and a shepherd
                  He’s a lazy bastard
                  Living in a suit ."
                  Leonard Cohen

                  Comment


                  • Koji sat jbt. Dan, Bane, dan.
                    Valjda ima za 30e, kad sam u HN nalazio za 20e i to nekih 8-10 min od plaže.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Ja sam prosle bio u Sutomoru, one hostese su mi dojadile. Razumem da im je to posao i sve, ali ako te prvi put odbijem, zasto moras da me pitas jos 10 puta narednih isto vece?
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ma može..
                        Velika je ponuda smještaja, pa dako cijene budu razumne.

                        "I love to speak with Leonard
                        He’s a sportsman and a shepherd
                        He’s a lazy bastard
                        Living in a suit ."
                        Leonard Cohen

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Ja sam prosle bio u Sutomoru, one hostese su mi dojadile. Razumem da im je to posao i sve, ali ako te prvi put odbijem, zasto moras da me pitas jos 10 puta narednih isto vece?
                          Haha, i ja sam prošle bio tamo i bukvalo kad god prođeš vuku te za rukav. Misli ona da sam ja lak momak.
                          Fino je u Sutomoru, a nije ni skupo.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • I ja sam bio u Sutomore, odlicno je bilo, nije uopste skupo. Kod nas u Ohridu skuplje garantiram, a ezero. More je more

                            Comment


                            • Originally posted by Tarantula View Post
                              Haha, i ja sam prošle bio tamo i bukvalo kad god prođeš vuku te za rukav. Misli ona da sam ja lak momak.
                              Fino je u Sutomoru, a nije ni skupo.
                              Muzika do 1, posle toga svi na plazu, pa biraj kojoj ces ribi prici. Opasno sam se proveo prosle godine tamo, a smestaj mi bio udaljen od plaze 5-6 minuta, a cak nije ni skupo bilo 10 e
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Za 30 EUR glasam za Tasos
                                Kakva Sutomora i PM...
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X